» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » K » Kłótnia - znaczenie snu

Sennik Kłótnia

KłótniaPrzeważnie może zapowiadać rzeczywiste sprzeczki i kłótnie, które mogą doprowadzić do niezgody. Sen może być dla Ciebie ostrzeżeniem, abyś w porę spróbował załagodzić konflikt.

Jeżeli kłócisz się ze swoim partnerem lub partnerką - problemy miłosne.

Z rodzicami - może oznaczać twoją chęć bycia osobą bardziej samodzielną. niekiedy świadczy, że jesteśmy trochę niedojrzali.

Z przyjacielem lub przyjaciółką - nie jesteś w pełni zadowolony ze swojej życiowej sytuacji.

Z szefem - problemy zawodowe.

Z teściową - ostrzega przed zażartym konfliktem.

Konflikt małżeński - zapowiada pojednanie.

Gdy słyszysz lub widzisz kłócące się osoby - to znak niepowodzeń finansowych.

fot. sxc.hu/photo/1210680 , mzacha
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Aneta (26-04-2017r.) - Podłaczalismy u rodziców telewizor , i gdy już nam się udało, okazało się, że jest tylko jeden program. I moje młodszy brat zaczął się ze mną kłócić, że źle podłączyłam jak przecież on w tym najbardziej grzebał.
~Marian (20-03-2017r.) - Byłem na targu w piękny słoneczny dzień. Chciałem coś zjeść słodkiego, więc poszedlem kupić bułkę słodką. Poprosiłem o 1 bułkę słodką i dałem 200 zł. Sprzedawca mi wydał 2 zł i zaczeliśmy się kłócić...On był uparty że dałem mu tylko 5 zł...byłem wściekły i kłóciłem się ze sprzedawcą ale on i tak mi pieniędzy nie oddał
~Johanna (15-03-2017r.) - Przyszła jakaś znajoma i zaczęła mi opowiadać ze widuje moja siostre z moim byłym facetem (a tak jest faktycznie i dlatego od 14 miesiący nie mamy kontaktu a jesteśmy bliźniaczkami)....i zezawsze jak wychodzą razem z domu to sie całują...... Potem klocilam die z siostra o mieszkanie....była ale tak jakby cień ze wiedziałam ze to ona ale twarzy nie widziałam
~Dejw (15-02-2017r.) - Sniło mi się, że jechałem autobusem na wycieczkę. Na miejscu okazało się, że w miejscowości, którą znam, bo mieszka w niej ukochana przeze mnie kobieta, znajduje się stacja kolejowa, o której istnieniu nie miałem pojęcia. Pociągi jednak nie jeżdżą, widziałem jedynie długie i proste tory. Zacząłem pakować plecak, który okazał się stary i podarty. W dodatku ciocia chciała mi dołożyć do niego dodatkowy bagaż, przez co wynikła kłótnia.
~Karolina (8-01-2017r.) - Chłopak w śnie powiedział mi, że o pewnej dziewczynie że swojej szkoły o którą wcześniej byłam zazdrosna przyznał się że z nią pisał jakiś czas natomiast uznaliśmy oboje że nie będziemy kończyć naszego związku tylko naprawiamy to. Było naprawdę dobrze lecz w śnie po raz kolejny powiedział mi że kocha mnie i drugą dziewczynę zaczęliśmy się kłócić. Sen wyglądał podobnie jak nasza ostatnia kłótnia w rzeczywistości.
~Magdalena (27-11-2016r.) - Śniło mi się rozstanie z narzeczonym, które niedawno przeżyłam i wciąż do niego wracam. Wylewanie żalu oraz kłótnia. Rodzice oraz telefon, które do nich wykonałam.
~Kaja (23-07-2016r.) - Sprzątałam dokładnie całe mieszkanie, było bardzo dużo kurzu i piasku na podłodze. Kiedy odkurzałam, zaczęłam kłócić się z moją mamą. Oskarżyła mnie o to, że nie szanuje jej i nie dbam o nią. Zaczęłam płakać i dalej odkurzałam. Zaczęłam odkurzać skrzynię, w której było bardzo dużo rzeczy. Czepek i okulary do pływania, jakieś ubrania, w tym skarpetki. Kiedy skończyłam odkurzać skrzynię, mama znowu zaczęła na mnie krzyczeć, próbowałam jej wyjaśnić, że się myli, ale mnie nie słuchała.
~Ola (18-07-2016r.) - Szłam spotkać się z moją koleżanką przyjaciółką z którą dawno się nie widziałam. Doszłam do bloku który był większy rozbudowany. Weszłam na klatkę schodową która była duża i na ścianie był spis ludzi, którzy mieli mieszkać tam w późniejszych latach. Kiedy ona wyszła, po mnie szłyśmy po schodach w górę i potem na schodach siedziały dwie dziewczyny i kłóciłam się z jedną, której obie nie lubimy.
~rud (3-03-2016r.) - Kłótnia z mamą i tatą. uderzenie mamy w twarz. Złość, agresja. Siostrzenica, która stawia pierwsze kroki
~Ola (22-02-2016r.) - Przebywałam u swoich sąsiadów. byłam obserwatorem wydarzeń. Wnuczka sąsiada kłóciła się o opiekę nad jej chorym dziadkiem z opiekunką. Opiekunką była zarazem dawną koleżanką mojej starszej siostry ze szkoły i mieszkała w tej samej wsi. Kłóciły się o wysokość pensji za opiekę nad starszym panem. nie brałam udziału w kłótni. Chodziłam po domu i patrzyłam na sprzęty jakby to był mój dom. Jakbym w nim mieszkała.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Podróż : Ja i mój partner przejechaliśmy do Polski. Przed nami był przejazd kolejowy, który był otwarty po naszej stronie i zamknięty po drugiej stronie. Bard...
~Joanna | 22 Sierpnia 2018, godz. 1:42r. | Podróż »

Zmarłe osoby: Byłam na targu i z mebli zrzucałam wszystkie rzeczy na jedną kupkę na górę wrzuciłam ciuchy i kazałam ludziom brać wszystko za darmo. Przyszło dwóch str...
~beata | 28 Kwietnia 2015, godz. 18:07r. | Zmarłe osoby »

Ocena: 4.72 6 (głosów: 18)

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Beata (26 Września 2016, godz. 2:40)

    Interpretowanie mojego snu to w 100 procentach trafienie w to, co dzieje się teraz w moim życiu. To czego pragnę i czego oczekuje.
    Dziękuję za pomoc.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Papuga Miałam białą, dużą papugę. Chciała mi odfrunąć, a ja ją łapałam. Zmieniała wtedy kolor,...
  • Pryszcze Śniło mi się, że próbowałam wycisnąć pryszcza i zaczął wychodzić wąski biały i długi....
  • Ryba Śniło mi się, że z mojej stopy wystawał mały kawałek rybiego ogona(jakby końcówka płetwy) ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl