» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » K » Kierowca - znaczenie snu

Sennik Kierowca

KierowcaSen o kierowcy oznacza nowe możliwości, które pojawią się przed Tobą. To może być początek podróży, zauważalna zmiana w życiu, jak również wzięcie odpowiedzialności za swoje czyny. Nadarza się okazja, aby pewne sprawy nabrały innego kierunku.

Być kierowcą - pojawią się przed tobą ciekawe okazje.

Widzieć kierowcę - zauważysz, że nadchodzą jakieś ważne zmiany.

Kierowca autobusu - ktoś wspomoże cię w ciężkich chwilach.

fot. sxc.hu/photo/1073056 , code1name
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Aśka (30-08-2016r.) - Wracałam do domu autobusem w którym było trochę pasażerów a z jedną osobą rozmawiałam na temat kuzynki. Nagle kierowca zatrzymał autobus i okazało się ,że dalej nie pojedziemy i utknęłam w dziwnej wiosce,gdzie ludzie byli mało komunikatywni. Nie chciałam tam być. Przez przypadek trafiłam do mieszkania starszego pana,który miał brodę i włosy siwo białe i działał na mnie kojąco. Okazało się ,że ma samochód i zawiezie mnie do domu ,ale brama musi być otwarta ,klucz ma ten kierowca autobusu i patrzymy na nią przez okno. Powiedziałam ,że on mnie nie zatrzyma. W samochodzie okazało się ,że schowały się tam 2 kobiety chcące uciec a ja nagle mam przy sobie swojego 4 letniego syna i nie mogę znaleźć partnera.gdy go znalazłam kazałam mu pilnować telefonu i ustaliliśmy ,że jak będę w domu to biorę furę i po niego wracam. Jadę do domu w kabriolecie na miejscu pasażera obok kierowcy z dzieckiem na kolanach zapięta w pasy. Przytulam syna mocno.
~Dominika (8-11-2015r.) - Śniło mi się, że jechałam autobusem i nagle zaczęło mnie kłuć w klatce. Kierowca wszystkich wyprosił i potem chyba zatrzymała mi się akcja serce bo kierowca mnie rozbierał i robił mi sztuczne oddychanie, potem odzyskałam przytomność, wiec wszyscy wsiedli.
Ocena: 2.75 6 (głosów: 5)

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Zazdrość Śniło mi się, że weszliśmy z mężem do agencji towarzyskiej, a on zaczął rozmawiać z jedna ...
  • Ptak Śniło mi się, że mój syn złapał kolibra tuż koło drzewa rosnącego na naszym podwórku. Co ...
  • Wilk Do domu mojej babci, gdzie byłam z całą rodziną, wdarła się czarna wilczyca. Chciała zjeść ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl