» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » I » Impreza - znaczenie snu

Sennik Impreza

ImprezaW znaczeniu ogólnym impreza zwiastuje szczęście i zadowolenie. Przeważnie taki sen ma pozytywny przebieg i pojawia się głównie wśród młodych i energicznych osób. Jest on wskazówką dla osób zamkniętych w sobie, aby częściej starały się przebywać w towarzystwie aktywnych i otwartych ludzi. Zbyt długie przesiadywanie we własnym pokoju raczej nie przyniesie nic ciekawego. Sen dodatkowo uświadamia nam, że nie możemy w sobie tłumić potrzeb rozrywkowych.

fot. freeimages.com/photo/1360665 , bugdog
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Waldemar (3-01-2017r.) - Początek imprezy. Dom w stylu staropolskim u pilota z wąsami. Oczekiwanie na pozwolenie gospodarzy do rozpoczęcia konsumpcji. Nudno. Przysypiał przy stole, opada mi ręka i zrzucam ze stołu kilka małych talerzyków z jajkiem gotowanym. Kawałki jajek toczą się po podłodze. Olbrzymie poruszenie i zażenowanie. Jakieś młode dziewczyny wściekłe na mnie, próbują zbierać jajka. Pomagam, ale wszystkie się łamią i wypadają mi z rak. Musze opuścić ten dom. Ciotka Baśka: z Tobą zawsze były jakieś problemy. Ja: to Zbyszek był najbardziej nieznośny. Ciotka: jak byłeś mały, wrzuciłeś wszystkich sztućce do muszli klozetowej. Ja: nie pamiętam. Wchodzi moja matka, macha ręka i wychodzi zdenerwowana. Babcia śmieje się z zaistniałej sytuacji. Musze zdjąć nie swoje ubranie, które dostałem od gospodarza. Same klamry i peta skórzane z brązowej skory, jak na koniu. Obroże. Gospodarz, gdy ściągam pas z torebka pyta: czy wiem jak to się fachowo nazywa to będę mógł to zatrzymać wraz z zawartością. Niestety, nie wiem. Mam dwa rożne buty. Nie mogę znaleźć swojego. Szukam. Jakiś pies mnie atakuje wiec dostaje komisja.
~Katarzyna (3-01-2017r.) - Śniło mi się ,że szykuję się na zabawę sylwestrową. Znajduję się w jakimś dużym pomieszczeni gdzie spotykam znajomych. Wśród nich są również osoby , które widzę po raz pierwszy. Atmosfera jest wesoła. Wszyscy szykujemy się do imprezy przebieramy się w nasze stroje, malujemy czeszemy, rozmawiamy,śmiejemy się. Pełno jest walizek, toreb z zawartością. Pojawia się we śnie mój pies - czarna suka. Jest to pies mieszaniec, podobny do pitbula. Psa adoptowaliśmy i jesteśmy z nim bardzo związani emocjonalne. We śnie pojawia się tak jak byśmy ją ze sobą zabrali do miejsca gdzie ma się odbyć impreza. Musieliśmy ją zamknąć w ogródku na czas trwania balu. Potem nie mogliśmy znaleźć klucza, który wreszcie znaleźliśmy mogliśmy uwolnić naszą pupilkę. Pies cały czas był spokojny, posłuszny. We śnie pojawił się również czarny kot. Duży, obcy ale bardzo przyjazny lekko pomrukujący.Strasznie zagmatwany sen.
~goska (2-07-2016r.) - Śniła mi impreza zakładowa piliśmy kawę jedliśmy byli tam i mężczyźni i kobiety. Miałam dziecko na rękach dziewczynkę śliczną. Ale jak się uśmiechnęła to miała zepsute czarne zęby. Śnił mi się mężczyzna którego nie znam, byliśmy niby parą. Padał też deszcz ciepły i zmokłam.
~Klara (22-03-2016r.) - Jesteśmy w restauracji, kawiarni. Jest jakaś impreza, siedzimy przy stoliku. Zaczepia mnie jakiś mężczyzna i prosi o papierosa. Ja mu nie daję go. Nagle się okazuje że nie pamiętam nic z tej imprezy. Byłam bardzo pijana. Koleżanka opowiada mi że wypiłam za dużo i że zostałam pobita, w twarz. Boli mnie ta twarz, ale nic nie mogę sobie przypomnieć.
~Aniela (7-01-2016r.) - Śniło mi się , że byłam na imprezie u byłego chłopaka i były na tej imprezie 2 dziewczyny których nie znałam , ja oczywiście na facebooku siedziałam i pisałam z innymi i kolega do mnie zadzwonił i ja przy tym moim byłym ciągle gadałam , że ktoś do mnie dzwoni , że ten mnie kocha i tamten a On tylko coś tam gadał nie pamiętam co. Nastała noc koniec imprezy dziewczyny te co były u Niego poszły spać u ja się położyłam i ten mój były chciał się położyć obok jednej albo obok dwóch ale zrezygnował i położył się koło mnie i się do mnie przytulił , mówił mi że nie wie którą wybrać , że kocha mnie i Swoją obecną dziewczynę. No i rano wszyscy wstali i mojego byłego mama przyszła i jak mnie zobaczyła to się ucieszyła.
~Edyta (29-12-2015r.) - Przyłapuje go na pocałunku z inną a potem nie che mnie wpuścić do pokoju w którym przebywa, proszę go ale nic. Płacze.... Budzę się.
~gjhv (10-12-2015r.) - Śniło mi się, że byłam na przyjęciu u sławnego piosenkarza. Na tym samym przyjęciu był też Moja znajoma z klasy i kolega. Było fajnie, śmialiśmy się. Był stół z jedzeniem.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Impreza: Razem ze znajomymi siedziałem przy stole, rozmawialiśmy na różne tematy. Pamiętam każdy ruch wszystkich, ktoś poszedł do kuchni po coś, pamiętam jak byli ...
~Tomson | 12 Listopad 2018, godz. 0:27r. | Impreza »

Impreza rodzinna: Byłem na zakupach z córką na mieście i kupiłem arbuza. Córka chciała wejść do baru lecz jej zabroniłem. Chciałem jeszcze odwiedzić wujka lecz nie było go...
~Sławomir | 23 Czerwca 2015, godz. 1:21r. | Impreza rodzinna »

Ocena: 4.22 6 (głosów: 17)

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Żmija Ktoś mnie niósł, bo nie miałam butów. Nagle zobaczyłam, że wszędzie są żmije. Ostrzegłam ...
  • Przeprowadzka Wracam do domu i rodzice (mama) każe mi się szybko pakować, nie wiem dokąd jedziemy, we śnie pa...
  • Mężczyzna Próbuje wydostać się z obcego miasta, chyba z Barcelony, mam rower który przeszkadza mi przepraw...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl