» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » I » Idol - znaczenie snu

Sennik Idol

IdolSpotkanie idola we śnie oznacza możliwość poznania wyjątkowej i ważnej osoby. Kiedy to my jesteśmy dla kogoś idolem, wówczas za wysoko traktujemy się w stosunku do innych, podważając cudzy autorytet.

Spotkanie swojego idola - nowa i atrakcyjna znajomość.

Śmierć idola - ktoś wpłynie na zmianę twoich planów.

Być idolem - staniesz się osobą zarozumiałą w stosunku do innych.

Rozmowa z idolem - zyskasz nowe możliwości.

fot. sxc.hu/photo/870021 , haloocyn
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Magda (18-08-2018r.) - Idol zrobił konkurs na osobę, która będzie mu pomagać w pisaniu tekstu. Poszłam na "przesłuchanie". W pomieszczeniu siedziałam ja, obok mnie idol i z drugiej strony osoba, która dała mi jakiś test. Odpowiedziałam na pytania. Potem nagle znalazłam się w jakimś pomieszczeniu sama z idolem i bawiłam się jego włosami. Potem pomogłam w czymś siostrze idola.
~Wiktoria (19-03-2017r.) - Mój idol rozmawiał ze mną przez kamerkę w laptopie i odpowiedział mi na pytanie. Później gdy poszłam do salonu razem z moim bratem oglądaliśmy koncert mojego idola w telewizji.
~Wilczus (31-01-2017r.) - Znalazłam się dzięki wejściówce v.i.p na imprezie po koncercie, która odbyła się plenerowo na jakimś kurorcie. Stałam pod balkonem i prosiłam idola o zejście na dół, jednak ten odmawiał. Zrezygnowana poszłam do baru i poprosiłam o piwo (trunek mocno związany z idolem) jednak okazało się, że już się skończyło. Poprosiłam więc o malibu i nagle zza lady wychylił się uśmiechnięty idol z moim trunkiem w ręce. Podał mi go i sen skończył się na widoku jego uśmiechu.
~Karolina (15-05-2016r.) - Byłam ja, mój idol i kilka innych osób. Wszyscy byliśmy szczęśliwi i wsiedliśmy do busa. Prowadził mój idol, ja siedziałam obok niego, za nami reszta. Bus stał bardzo blisko jeziora. Właściwie to na przeciwko. Mój idol wjechał w to jezioro. Po chwili wynurzyliśmy się oboje - ja i mój idol. On popatrzył na mnie z wielkim uśmiechem i szczęściem po czym się obudziłam.
~Martyna (12-12-2015r.) - Po koncercie idol kazał zabrać mnie za kulisy i tam go poznałam. Dzwonił do mnie codziennie, rozmawialiśmy godzinami, aż w końcu się we mnie zakochał. Potem byliśmy parą.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Śmierć idola: Śniło mi się, że moi idole, którzy do niedawna byli parą, urwali ze sobą kontakt. Chłopak miał gdzieś wszystko, co się działo dalej z jego znajomymi, ...
~Aniela | 12 Marca 2023, godz. 10:39r. | Śmierć idola »

Sen o idolu: Śniło mi się, że gadałam z moim idolem przez telefon kilka godzin (żalił mi się tam i mówił o samobójstwie, a ja starałam się mu jakoś pomóc) i chodziłam po...
~Marysia | 5 Czerwca 2022, godz. 9:52r. | Sen o idolu »

Dzień z idolem: Jechałam samochodem z idolem oraz moją siostrą. Prowadziliśmy miłe rozmowy, nawet się do mnie przytulił i zaczął zasypiać. Dotarliśmy do jakiegoś domu, w któ...
~Andzia | 10 Stycznia 2021, godz. 11:02r. | Dzień z idolem »

Ocena: 4.45 6 (głosów: 8)
Podobne sny: Młody, Żebrak, Indianin, Marynarz,

Najnowsze komentarze (21):
 • ~Estera (28 Stycznia 2024, godz. 9:11)

  Idol był chyba u mnie w domu, ale to był dom jego i jego mamy. Byłam z moją rodziną przy tym jak on rodził syna (w realu nie miał syna). Jechałam też z nim samochodem, ale nie zrobiłam sobie zdjęcia.
 • ~Gość (4 Października 2023, godz. 7:40)

  Jechałam autobusem do szkoły i po drugiej stronie ulicy była moja idolka i śpiewała dla grupki osób i potem musiałam iść do szkoły, a potem już jej nie było.
 • ~Gość (18 Sierpnia 2023, godz. 9:13)

  Śniło mi się, że byłam z kompletnie nową klasą w szkole, w sali mojego wychowawcy pomieszanej z pokojem z pełną ilością drewna i książek. Był on długi i nierówny. I my sobie tam siedzieliśmy, a obok mnie siedział chłopak, który nie był moim idolem, ale wyglądał bardzo podobnie jak on. I tak, ze sobą rozmawialiśmy, wymieniliśmy się kontaktami, a nawet powiedział, że mnie lubi, a ja mogłam dotknąć jego włosów. Potem jak spaliśmy, to jakaś dziewczyna zapytała się mnie czemu ja ich nie lubię (coś w tym stylu). Ja jej odpowiedziałam, że po prostu nie lubię, zbyt dużo mówił, a wtedy ten chłopak się zdziwił i mu dopowiedziałam, że jeśli kogoś lubię i jest mega temat, to wtedy mogę mega dużo rozmawiać.

  Nie pamiętam całego snu, ale to jest najbardziej dokładny kawałek, ponieważ jeszcze były jakieś chodzenia i coś jeszcze.
 • ~Domisia (1 Listopad 2022, godz. 9:02)

  Śniło mi się że byłam na koncercie sławnego zespołu i z nimi śpiewałam i idol dwa razy pomógł mi wstać jak się przewróciłam, później rozmawiałam z jednym z członków tego zespołu i nie wiem dlaczego zapytałam się, czy ma żółte zęby czy białe. Nie mam pojęcia co to może znaczyć?
 • ~Gość (2 Października 2022, godz. 15:59)

  Byłam gdzieś i zauważyłam moich idoli, bo to byli członkowie zespołu. Podeszłam do jednego i zapytałam o zdjęcie. On mnie objął ręką i poprowadził do pozostałej dwójki. Zrobiłam sobie zdjęcie z nimi i przytulili mnie. Nie wiem czy to znaczy to samo co spotkanie z idolem (może być to totalnie randomowe, ale miałam na sobie długą sukienkę w różowym kolorze, którego nie lubię).
 • ~Gość (3 Września 2022, godz. 13:25)

  Miałam sen, że byłam na koncercie idola w jakimś małym barze i był jakiś niemiły, przed koncertem jak przechodził obok powiedziałam Hey I love you, a on się zaśmiał na zasadzie boże idź stąd i odpowiedział tylko thank you, a potem już w trakcie koncertu pomachałam mu, a on machnął jakby ręką na mnie, żebym wyszła.
 • ~Emilka (8 Lipca 2022, godz. 10:07)

  Miałam sen w którym Jimin (członek zespołu BTS, mój idol)huśtał się na huśtawce z JK i rozmawiali. Chciałam się do niego przytulić, ale on mnie odpychał więc odeszłam od niego i siedziałam w innym kącie ogrodu. Potem z nudów i smutku zaczęłam śpiewać. Oni to usłyszeli i zaczęli szukać kto tak śpiewa. Po pewnym czasie mnie znaleźli i wtedy JK zniknął i zostałam sama z Jiminem. Powiedział mi, że pięknie śpiewam i zapytał, czy chce się teraz przytulić oczywiście powiedział tak. Przytulaliśmy się i rozmawialiśmy o różnych rzeczach. Teraz mój sen się skończył bo się obudziłam, jak tylko się rozbudziłam i doszło do mnie, że to tylko sen rozpłakałam się🥺😣😭😭😭😭
 • ~Gość (2 Lipca 2022, godz. 10:08)

  Mojego idola zobaczyłam z okna mojego mieszkania. Szybko pobiegłam w jego stronę. Następnie próbowałam namówić jego rodzinę, aby pozwolili mi z nim porozmawiać i przytulić się. Podeszłam do niego, zaczęliśmy rozmawiać i w pewnym momencie oboje zaczęliśmy płakać. Przytulał mnie długo. Wtedy się obudziłam.
 • ~Gość (12 Kwietnia 2022, godz. 9:17)

  We śnie to było spotkanie z moim ulubionym zespołem. Przyszli na to spotkanie, a mój ulubiony członek zespołu usiadł koło mnie , rozmawialiśmy, pokazał mi swoje tatuaże, był bardzo miły. Rozmawialiśmy po angielsku.
 • ~Lala (8 Lutego 2022, godz. 10:53)

  Spotkanie idola: byłam na koncercie zespołu, w którym jest mój idol, stałam w pierwszym rzędzie. Kiedy on podszedł do mnie dałam mu swój telefon i poprosiłam o zdjęcie i filmik, po zrobieniu zdjęcia zaczął nagrywać filmik. W trakcie nagrywania przytulił mnie, uśmiechał się i kilka razy pocałował mnie w policzek, w pewnym momencie zaczęłam płakać i on skończył nagrywać, powiedziałam mu, że cenię cały zespół za ich pasje i miłość w tym co robią. Kiedy od odszedł po pożegnaniu, podszedł do mnie inny członek zespołu i powiedział mi do ucha bo stałam tyłem do sceny: „A hobby?”. I ma tym sen się skończył.
 • ~Gość (16 Maja 2021, godz. 14:42)

  Śniło mi się, że byłam na jakieś lekcji tańca i tam był cały mój ulubiony zespół i jeden członek, którego nawet lubię, ale nie jest on moim ulubionym. Popisywał się przede mną (wygłupiając się) potem się obudziłam.
 • ~Gość (25 Lutego 2021, godz. 21:32)

  Ja miałam sen, że było 2 idoli starszego i młodszego względem bycia i jeden się ze mną śmiał, a drugi patrzał się na mnie dziwnym wzrokiem jakby, chciał mi coś zrobić lub myślał, że ze mną jest coś nie tak.
 • ~Gość (6 Stycznia 2021, godz. 12:15)

  Mój idol przyszedł do mojego pokoju i rozmawialiśmy oraz śmialiśmy się z rożnych rzeczy. Po jednym dniu okazało się że jeden z ich zespołu nie żyje (W SNIE)
 • ~Gość (14 Lipca 2020, godz. 12:17)

  Byłam z rodziną na spacerze i zobaczyłam jak w parku mój idol miał próbę. Kiedy skończył podeszłam do niego po zdjęcie, zrobiła mi je właśnie rodzina, ale oszukali mnie i tak naprawdę zrobili zdjęcie tylko mi jak robię głupia minę. Kiedy wróciliśmy do domu i zobaczyłam to zdjęcie, to się wkurzyłam i poszłam tam jeszcze raz. Wtedy już mój idol z zespołem składali scenę i poszli grać w tenisa. Wkręciłam się tam i grałam z nimi. Potem podeszłam do mojego idola i spytałam się o zdjęcie i zrobił nam je moim aparatem jakiś chłopak. Mieliśmy taka mała sesje i tych zdjęć wyszło 40.
 • ~Gość (9 Sierpnia 2019, godz. 15:33)

  Byłam idolką w zespole z innymi dziewczynami i nagrywałam jedną z nich jak jadła lody, powiedziałam że jest bardzo urocza a kolejna potwierdziła, później wszystkie się przytuliły z innym damskim zespołem a ja nagrywałam
 • ~Gość (7 Lutego 2019, godz. 9:59)

  Nie wiem jak to się stało ale byłam w domu mojego idola tak w zasadzie w willi.Było tam sporo innych ludzi jego przyjaciele i jacyś pracownicy.Okazało się że ktoś codziennie zachacza niechcianie o jego dom w sensie że jakiś złodziej czy coś pierwszego dnia kręcił się obok willi drugiego już obok takiego
  Wjazdu a trzeciego w sypialni i zaproponowałam żeby zatrudnił ochronę ale nie chciał i dalej nic się nie działo.
 • ~Gość (2 Czerwca 2018, godz. 15:08)

  Byłam na wycieczce szkolnej. Na jednej wyspie byłam ja a na drugiej ufo, te dwie wyspy rozdzielało morze. Istoty pozaziemskie rzucały we mnie i w innych kamieniami, aby nawiązać pokój moja koleżanka miała za zadanie pocałować jednego członka z załogi staław kurtce jednak okazało się, że po pocałunku została zamieniona w kosmite aby mieć większą załogę by przejąć ziemię. Ten sen powtórzył się dwa razy lecz w pierwszym kosmici tylko rzucali w nas kamieniami zaś w drugim stał się właśnie ta sytuacja. Co to może oznaczać?
 • ~CytrynQa (24 Sierpnia 2017, godz. 8:09)

  Ja i mój idol byliśmy w związku. Codziennie się spotykaliśmy, bardzo dużo przytulaliśmy. Pewnego dnia zaprosił mnie do siebie, i poszliśmy na spacer, na którym oświadczył mi się. Kilka miesięcy pózniej wzięliśmy ślub, i mieliśmy syna.
 • ~Anonim (5 Lipca 2017, godz. 23:18)

  Śniło mi się że mój idol mieszkał w sąsiedztwie. Widząc go wchodzącego na posesję, krzyknęłam jego pseudonim (po dłuższej niepewności i strachu) Chłopak uśmiechnął się na mój widok, i przywitał się ze mną jak gdybyśmy się od dawna znali. Jego szczery uśmiech zapadł mi najbardziej w pamięć. W jego domu była jakaś mała posiadówka z jego znajomymi (których kojarzę z jego portali społecznościowych) Dużo piliśmy, przytulaliśmy się, śmialiśmy tak jakbyśmy byli starymi znajomymi.
 • ~patrycja (17 Czerwca 2017, godz. 8:32)

  Robiłam sobie zdjęcia z idolem. Potem okazało sie, że zdjęcia jakimś cudem się nie zapisały. Zrobiliśmy kilka następnych Ale również się nie zapisały.
 • ~Bambino Forever (5 Maja 2016, godz. 18:26)

  Wiec tak snil mi się Bars z zespołu (Bars and Melody) sama nie wiem dlaczego tez nie Melody ale to przecież tylko moja wyobraźnia. Było to tak szlam do sklepu i ktoś mnie zaczepił i zapytał się czy jestem Bambino (Fanka zespołu Bars and Melody) oczywiście odpowiedzialna tak później podała mi numer Leo (Bars) byłam zaskoczona ponieważ to po prostu wielkie marzenia każdej Bambino żeby mieć ich numery podał mi tylko numer Leo zapytalam się czy ma tez numer Charliego a on odpowiedział ze na Charliego nadejdzie pora i uciekł (Był to chyba chłopak) Po tym jak on uciekł zadzwonił do mnie Leo bardzo się ucieszylam i oczywiście odebralam. Leo mówił po innym języku wiec go nie zrozumialam. Zrozumiałym tylko (Ja ty i skype) Poszlam do domu i od razu wlaczylam laptopa oraz skype od razu ktoś do mnie zadzwonił był to Leo. Nie wiem jakim cudem ale rozumialam tak jagby jego słowa na początku mnie przepraszał za to ze nie zawsze myślał potem dziękował ze jestem a na końcu mówił ze każdy Bambino jest księżniczka ja słuchając tego wszystkiego po prostu zaczęła płakać Leo mówił zebym nigdy więcej nie płakała po nocach (Tak płacze po nocach ponieważ jestem odrzucana w szkole i mam wrażenia ze nigdy nie spotkań zespołu Bars and Melody a to moje najważniejsze marzenia) Po tym uspokojilam sie później tak jagbym po prostu zaniemowla Leo na mnie patrzył (Przez kamerke na skype) i mówił (jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć ze się uda) mówił to po innym języku ale ja to rozumialam później urwał mi się film (To tyle jeżeli ktoś wie jakie to wytłumaczyć to poproszeni)
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl