» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » E » Egzamin - znaczenie snu

Sennik Egzamin

EgzaminZbliża się decydujący czas w Twoim życiu. Możliwe, że właśnie teraz osiągniesz więcej, niż Ci się wydaje. Sen jest wyrazem naszym wielkich emocji. Przeżywamy jakieś ważne wydarzenie, które może nie dawać nam spokoju. Masz dużą szansę, aby osiągnąć swój cel po ciężkiej pracy!

Mieć egzamin - decydujący okres w życiu.

Egzamin pisemny - za bardzo się przejmujesz małymi problemami.

Egzamin ustny - poczujesz w sobie wielkie i niezaspokojone ambicje.

Zdać egzamin - zyskasz dodatkową pewność siebie.

Oblać lub nie zdać egzaminu - obawa przez ważnym wydarzeniem.

Spotkać egzaminatora - spotka cię powodzenie.

Zobaczyć niezdany egzamin - zwiększy się twoja samorealizacja.

fot. sxc.hu/photo/866339 , gokoroko
Znaczenia popularnych senników:
Sennik staropolski:
- osiągniesz cel
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Ania (15-03-2017r.) - Śniło mi się, że pisałam egzamin z biologii. Egzamin odbywał się w autokarze. Nie miałam kartki do pisania, w końcu tylko jedna osoba mi pożyczyła trochę zapisaną już. W ręku trzymałam ściągawki, które mi chciały ciągle wypadać. Bałam się, że nie napiszę egzaminu.
~Magda (14-12-2016r.) - Jakiś czas temu pisałam próbna maturę z fizyki. Zależy mi żeby ja zdać, nie jakoś super dobrze, po prostu zdać. Śniło mi się, że pani go już sprawdziła i nie zaliczyłam... Czy to oznacza ze na prawdę nie zdałam?
~Edyta (27-11-2016r.) - Śniło mi się, że miałam egzamin w mojej pracy i nie udało mi się go zdać. Nie byłam w stanie odpowiedzieć na pytania komisji. Komisja składała się z trzech nieznanych mi osób, które zadawały mi trudne pytania. Egzamin odbywał się na jednej z sal, na których pracuję
~Tomasz (2-11-2016r.) - Śnił mi się najpierw egzamin i był na inżyniera. Egzaminowała mnie kobieta, która miała pozytywny do mnie stosunek. Właściwie po 1 pytaniu, powiedziała mi z komisją że dokończymy następnego dnia. Zdziwiłem się, ale ok. Wiem, że kolejnego dnia nie chciałem iść. Nagle poczułem, że mogę mieć za mało wiedzy. Ale pomyślałem, że jak nie pójdę to uznają to za lekceważenie i nie wiadomo kiedy będę znów zdawał. Poszedłem nagle impulsywnie i dobrze mi poszło. Po egzaminie miałem jak w szkole liczone godziny nieobecności, spóźnień. - jakby to było doliczane do ostatecznej oceny. Zdziwiła się, że mam tyle nieobecności (14) na zajęciach, spóźnień ale tłumaczyłem jej, że to nie na jej zajęciach a matematyce.
~Andżelika (12-03-2016r.) - Przygotowuję się obecnie do, drugiego już, egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Bardzo zależy mi, żeby tym razem go zdać. Śniło mi się, że zdałam, lecz nie wiem na ile mogę brać ten sen na wiarę a ile jest w nim tego, co chciałabym widzieć.
~Ewelina (15-02-2016r.) - Śniło mi się że byłam w jakimś budynku może to była szkoła lub biuro. Oprócz mnie były tam dwie dziewczyny. Czekałyśmy przed drzwiami na rozmowę, ale okazało się że każda z nas będzie pisać test, sprawdzian lub egzamin o przyjęcie do pracy. Pamiętam że się bałam byłam ostatnia więc czekałam. Wyszła po mnie kobieta dała mi kartkę do ręki i kazała pisać, na początku nic nie wiedziałam, potem zaczęłam odpowiadać na pytania, które były dziwne jedne z matematyki, języka angielskiego i takie całkiem odmienne życiowe.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o egzaminie: Dwie noce przed egzaminem śniło mi się, że go nie zdałam. Był to egzamin pisemny, na który miałam dużo czasu, ale minął w sekundę i zrobiłam tylko jedno ...
~Julia | 14 Kwietnia 2019, godz. 8:04r. | Sen o egzaminie »

Ocena: 4.8 6 (głosów: 20)
Podobne sny: Amnestia, Awans, Urodzić, Ceremonia,

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Dam (20 Stycznia 2022, godz. 7:06)

  Śniło mi się, że pracodawca rozrzucił po pokoju kartki z pytaniami. Prawdopodobnie miał to być egzamin ustny. Wylosowałem jedną z kartek i podniosłem z podłogi. Kartka była bardzo mała, zniszczona i zawierała bardzo dużo pytań. Problem polegał na tym, że nie mogłem się z niej odczytać (napisane tzw. pismem lekarskim). Poprosiłem o pomoc w odczytaniu pytań (chyba to był egzaminator),odpowiedział mi w sposób zadowalający. Pokłóciłem się z tą osobą i obudziłem się..
 • ~Gość (10 Czerwca 2021, godz. 10:49)

  Miałam pisać egzamin, możliwe, że była to matura z polskiego, i w ostatniej chwili okazało się, że nie mam kartki. Zaczęłam rozpaczliwie szukać kartki, nawet w zeszytach zapisanych, bo mogłam pisać to na czymkolwiek, jednak cały egzamin szukałam w popłochu i nie mogłam znaleźć. Nikt z osób obok piszących też nie znalazł kawałka kartki dla mnie. Dodam, że jestem osobą pracującą.


 • ~Monika (18 Stycznia 2020, godz. 4:42)

  Śnił mi się egzamin z matematyki. Miałam pewność, że nie mogę go oblać. W komisji siedziała Magda Gessler i prof. Jerzy Bralczyk. Po oddaniu egzaminu komisji zapytałam, czy mogłabym poprosić o wyniki już dzisiaj. Wtedy p. Bralczyk wyszedł i wrócił z moim indeksem i wpisaną oceną 3,5. Trochę się zdziwiłam, że ocena jest taka niska, ale ucieszyłam się, że zdałam. Ucałowałam profesora i wyszłam z sali wielkimi ciemnymi drzwiami.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Dziecko Śniło mi się, że małe dziecko siostry spada w dół....
 • Śnieg Śniło mi się że byłam w domu i polował na mnie pająk, który miał kły wyglądające jak ig...
 • Jak zapamiętać swoje sny? No w sumie coś wykorzystam....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl