» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » D » Dziewczyna - znaczenie snu

Sennik Dziewczyna

DziewczynaSen z piękną dziewczyną może oznaczać szczęście i powodzenie. Jest również dobrym znakiem wśród samotnych mężczyzn, ponieważ zapowiada szczęśliwą miłość, jednak dopiero w dalszej przyszłości - zwłaszcza, gdy pojawiająca się dziewczyna jest bardzo atrakcyjna. Niekiedy jej obecność w snach ostrzega przed nieprzyjemnym towarzystwem. Dla kobiet może być znakiem kłótni i powodów do zazdrości. Widok brzydkiej lub chorzej dziewczyny raczej nie wróży niczego dobrego. Zobaczenie swojej dziewczyny w ciąży jest znakiem zbliżającej się nowości.

fot. freeimages.com/photo/1288797 , royalshot
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Kamil (31-01-2017r.) - Po kieliszku alkoholu byłem strasznie zmęczony i się położyłem na łóżku. Obok mnie położyła się kuzynka szwagierki która się do mnie przytuliła, złapała za ręce i tak zasnęliśmy. Przyszedł mój brat. Ktoś zrobił nam zdjęcie. Obudziliśmy się, ja nadal byłem pijany. Brat zaproponował abym się z nim napił alkoholu, a ja odmówiłem.
~Sonia (24-01-2017r.) - Działo się to przed kościołem. Może dziwnie to brzmi, ale tak przed kościołem. Zadzwoniła do mnie dziewczyna. Była to właśnie była mojego chłopaka. Chciała ona ode mnie papierosa. Odpowiedziałam, że nie pale, ale ona nalegała bym jej załatwiła. Po chwili miałyśmy spotkać się pod drzwiami bocznymi, którymi wchodzi się do kościoła. Załatwiłam jej tego papierosa. Dając jej okazało się, że był złamany, ale w kieszeni miałam drugiego. Skąd? to niestety nie wiem. Ona wypaliła, ja się jej przyglądałam, po czym zaczęłyśmy robić sobie zdjęcia. Pamiętam, że było ich pięć i każdy mi się potem dziwił skąd je mam.
~Katarzyna (7-01-2017r.) - Śniła mi się koleżanka, przyjaciółka z dawnych lat. Ponad 30 lat nie mamy kontaktu. Po wyjściu za mąż. urodzeniu dwóch córek wyprowadziła się z rodziną do innego miasta. I tak kontakt się urwał. We śnie była tą samą dziewczyną jaką zapamiętałam tylko miała dwie córki. Córki przyśniły mi się jako kilkuletnie dziewczynki. które wesoło bawiły się w mieszkaniu - tym w którym mieszkała przyjaciółka w dawnych latach. Mieszkanie w chwili obecnej jet puste ponieważ rodzice koleżanki zmarli. Panował wesoły nastrój, i wszystko oprócz dzieci koleżanki było takie jak za czasów naszej młodości. Przyjemne, beztroskie. Wiedziałam, że mi się to śni, ale chciałam, aby sen się nie skończył.
~Michał (3-01-2017r.) - Miałem piękną dziewczynę, przypominała mi znajomą. Potem miała bezwład w nogach. Zaniosłem ją na łóżko i zasnęła. Płakałem po cichu przy niej i w końcu zasnąłem. W moim śnie przyszła do mnie przerażająca zjawa w ciemności i powiedziała że jeśli podam jej rękę to ją opuści. Obudziłem się zapłakany.
~karo (2-01-2017r.) - Nie wiem jakim cudem, ale Gosia znalazła się u mnie w domu w moim pokoju. Ogólnie chodziło oto że chciała pogadać. No i rozmawiamy a tu wbija moja siostra więc biorę Gosię do sypialni rodziców. Nastrój był sprzyjający więc zaczęła się zabawa;) ale tatuś wszedł w nieodpowiednim momencie. Grzecznie wyszłyśmy i rzucił tekstem że dostanę karę - wyłączy mi wi-fi za bzykanie się z Gosią. Wróciłyśmy się do mojego pokoju i rozmawiamy. Siedziała na moim fotelu i wyszło że ona chce ze mną spróbować. Ja od razu zadowolona szukam prezentu dla niej i wszytko z szafki zleciało ona mnie na łóżko ciągnie a ja zakładam jej bransoletkę. The end :)
~Ola (18-12-2016r.) - Byłam ze znajomym na molo w jeziorze były 2 psy i kot jeden z piesków się topił i uratowała go dziewczyna, która po chwili sama zaczęła się topić. Nagle znaleźliśmy się w drewnianym domku, a na dole było ujście jeziora i zapora ze styropianu na której zatrzymało się ciało dziewczyny, była blondynką o długich włosach. Zaczęłam panikować, że trzeba ja wyłowić zobaczyć czy żyje. Nie wiedziałam czy mam dzwonić po karetkę bo spekulowałam, że przyjedzie późno bo z innego miasta. Mój znajomy ja wyłowił i zostawił, ja zaczęłam prosić go żeby sprawdził czy żyje powiedział, że w prawym uchu czuć puls. Po chwili zobaczyłam że dziewczyna się ocknęła.
~Zosia (3-12-2016r.) - Mój były Chłopak, którego nadal kocham jest szczęśliwy z nową kobietą. Całowali się. Śmiali się. Trzymali się za ręce. Znam tę dziewczynę. Bardzo rozpaczałam. Pękało mi serce. Rozmawiałam z przyjaciółką
~Majka (8-11-2016r.) - Było tak że pojawiła się wśród mnie i moich koleżanek nowa dziewczyna. Moja imienniczka. Wszystko działo się gdzieś na mieście. Była zgrabna miała fajny biust nie to co ja. Byłam zazdrosna bo mój chłopak się na nią patrzył. Wsiadłam z nią do samochodu mojego chłopaka i ona kierowała i ona pokonała rondo bokiem. Mój chłopak stał tam z kolegami i widział to. Było mi bardzo źle bo sama chciałam tak umieć jeździć a ona wsiadła i zrobiła pokaz. Na dodatek widziałam, że mój chłopak bardzo na nią patrzył, był nią zachwycony.
~Jerzy (30-09-2016r.) - Śniła mi się była dziewczyna, wielka miłość z przeszłości. Spotkaliśmy się na dworcu, ona miała dziecko na rękach i obydwoje rozmawialiśmy i śpieszyliśmy się na pociąg.
~Mirek (27-09-2016r.) - Kłótnia z dziewczyną w jej restauracji. Szukanie samochodu. Jazda samochodem z matką poprzez strumień wody, ulice zalane wodą.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Podróż z byłą dziewczyną : Prowadziłam auto, na siedzeniu pasażerskim siedziała moja była dziewczyna, droga była koloru czerwonego, nie słyszałam żadnych dźwięków, mimo to wiedzia...
~Klaudia | 22 Lipca 2022, godz. 14:20r. | Podróż z byłą dziewczyną »

Była dziewczyna: Śniła mi się była dziewczyna, którą spotkałem kilka dni wcześniej po 2 latach, a którą cały czas kocham. We śnie rozmawialiśmy, było bardzo miło, w pewny...
~Andrzej | 8 Maja 2022, godz. 13:58r. | Była dziewczyna »

Mój chłopak: Śnił mi się, że mój chłopak miał się spotkać z koleżanką, a później ze mną. Ja w tym czasie spotkałam się z koleżanką i powiedziałam jej, że mój chłopa...
~Ola | 26 Marca 2022, godz. 12:14r. | Mój chłopak »

Ocena: 4.73 6 (głosów: 8)
Podobne sny: Zakonnica, Kobieta, Panna, Sportowiec,

Najnowsze komentarze (2):
 • ~Gość (14 Października 2018, godz. 8:59)

  Śniło mi się że jadąc autobusem byłem przytulony do koleżanki a ona do mnie i trzymaliśmy się za ręce. Dodam że parę lat temu mieliśmy świetny kontakt i szaleliśmy ze sobą i od 2 tygodni próbuje ten kontakt odnowić.
 • ~Robert (7 Sierpnia 2017, godz. 18:11)

  Czekałem na autobus z jakaś osobą. Kiedy przyjechał okazało sie ze ta druga osoba chciała pożegnać na drogę siedząca babcie i ucałowała ją, a obok niej siedziała moja była dziewczyna . Pomyślałem ze skoro kierowca ma na to czas to i ja ją ucałuje na pożegnanie. Wychylając sie do niej , złapałem ja przyciągając do siebie i pocałowałem w usta na.
  Dziękuje
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Uciążliwa guma do żucia To samo u mnie od lat identyko jak u poprzedników ciągnę i ciągnę tą gumę dwiema dłońmi na ...
 • Szkło Stałem, później leżałem na ziemi i strzelałem zza samochodu w górę. Na dachu budynku były i...
 • Dziecko Śniło mi się, że małe dziecko siostry spada w dół....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl