» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » D » Drabina - znaczenie snu

Sennik Drabina

DrabinaOznacza stopniowe i konsekwentne dążenie do sukcesu. Niekiedy symbolizuje niepewność i ostrzega przed zbliżającymi się kłopotami. Sen może być dla nas przesłaniem, że cierpliwie podchodząc do celów, uda nam się je pomyślnie zrealizować.

Wspinać się po drabinie - szansa na osiągnięcie szczęścia i powodzenia.

Schodzić z drabiny - ostrzeżenie przed stratą.

Spaść z drabiny - zbliżając się kłopoty.

Drabina pod oknem - potrzeba bezpieczeństwa.

Drabina do nieba - po wytężonej pracy osiągniesz zaszczyty.

Spojrzeć w dół będąc na drabinie - jakieś sprawy obrócą się przeciwko tobie.

Poczuć, jak łamie się szczebel drabiny - szybko osiągniesz powodzenie, lecz jakieś nagłe zdarzenie może cię przyblokować.

Drabina aluminiowa - strata finansowa.

Niestabilna i chwiejna drabina - weźmiesz udział w nieprzyjemnej sytuacji.

Drabina metalowa - szykuje się dobra passa w sprawach finansowych lub zawodowych.

fot. sxc.hu/photo/1057444 , asifthebes
Znaczenia popularnych senników:
Sennik staropolski:
- zaspokoisz swoje potrzeby
- niewdzięczna praca (jeżeli sen był nieprzyjemny)
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Anita (12-02-2017r.) - Śniło mi się, że przyszłam do sklepu bo akurat na promocji byl papier do ksero i chcialam go kupic, ale wlasnie ten z promocji byl na najwyższej półce i musialam wejsc po drabince zeby go dostac. Pani ekspedientka przymiosla mi ta drabinke na ktora weszlam i dostałam ta ryze papieru.
~Teresa (3-02-2017r.) - Śniło mi się, że spadam z drabiny i wołam na znajomego mojego syna żeby mnie łapał i on mnie złapał a później syn przyjechał traktorem pod same drzwi mojego domu i się obudziłam.
~Izabela (12-02-2016r.) - Jestem na bardzo dużej wysokości. Ktoś karze mi przejść na drugą stronę góry przez połamaną drabinę, która jest nad wielką przepaścią. Spoglądam w dół, boję się wysokości i że spadnę. Kręci mi się w głowie. Znajomi dopingują mnie, pokazując, że jest to proste. W drabinie brakuje szczebli. Kilka razy osuwam się z drabiny jakbym miała się zabić, ale w ostateczności udaje mi się przejść na czworaka na drugą stronę.
~Małgosia (2-11-2015r.) - W moim śnie wspinałam się po wąskiej drabinie na bardzo wysoki budynek. Drabina była przymocowane do ściany tego budynku i była metalowa. Gdy doszłam na sam koniec drabiny nie wiedziałam jak mam z niej zejść na dach. Próbowałam zarzucić prawa nogę na ten dach, aby łatwiej było wejść. Ale to nie pomogło. Później zjawiła się moja koleżanka, która podała mi rękę. Chwyciłam ją prawą ręką a lewą chwyciłam za jakiś metalowy pręt. Dzięki temu weszłam na ten dach i dopiero wtedy zauważyłam jak tam jest wysoko. Ktoś rzucił pomysł, żeby ponownie zejść na dół i zrobić konkurs kto szybciej wejdzie na górę. Ale ja zrezygnowałam, bo już się bałam drugi raz iść po tej drabinie. Stwierdziłam, że raz mi się to udało i mi to wystarczy.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o drabinie i spadochronie: Byłam w mieszkaniu na 6 piętrze z mamą i jeszcze kimś. Nagle usłyszeliśmy pukanie do drzwi balkonowych. Nikt nie kwapił się otworzyć. Byliśmy zdziwieni...
~Ewa | 3 Marca 2019, godz. 8:22r. | Sen o drabinie i spadochronie »

Drabina: Śniło mi sie ż byłem u rodziców na działce i zrobiłem bardzo stabilną drabinę ,wszedłem po niej na damą górę.Za mną po drabinie wszedł kolega z którym lata ...
~Mario | 27 Stycznia 2018, godz. 10:48r. | Drabina »

Ocena: 4.82 6 (głosów: 22)

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Mikołaj (11 Marca 2018, godz. 23:53)

    Śniło mi się, że wspinałem się na dachy wieżowców. Ostatni etap wspinaczki odbywał się po zwykłej drabince znajdującej się przy skraju ściany. Ktoś mnie zapytał, czy się nie boję, a ja odpowiedziałem, że nie. Na górze byłem sam i spokojnie obserwowałem otoczenie. We śnie wszedłem na kilka dachów wysokich budynków w ten sam sposób.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Wilk Do domu mojej babci, gdzie byłam z całą rodziną, wdarła się czarna wilczyca. Chciała zjeść ...
  • Krew Szukam swojego Męża na imprezie. Nie znajduje go, więc udaje się do domu. Pod domem widzę jak d...
  • Karabin Mi podobnie. Śnił mi się mój brat strzelający do mnie ze snajperki, nowoczesnej, ciężkiej na ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl