» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » D » Dowód osobisty - znaczenie snu

Sennik Dowód osobisty

Dowód osobistySen, w którym pojawia się dowód osobisty oznacza dojrzałość w dokonywaniu wyborów. To może być także przejście w nowy etap w życiu oraz znalezienie właściwego miejsca w społeczeństwie.

Brak lub zgubienie dowodu osobistego może oznaczać, że stajesz się osobą dziecinną i naiwną. Złamanie go oznacza wpadanie w zgubne nałogi.

fot. sxc.hu/photo/1100954 , jaylopez
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Nikola (6-02-2017r.) - Śniło mi sie juz to dwa razy w przeciągu 4-5 dni. Pierwszy sen byl o tym ze zgubilam z portfela kartę bankomatowa i dowód. Dzis jednak snil mi sie z moja przyjaciółka, zwyczajnie chodzilysmy po miescie, rozmawiając hak za dawnych czasow, gdy juz mialam wracam do domu, zrozumiałam, ze nie mam portfela. Zaczelam sie denerwowac i zaczelysmy go szukać, znalazlysmy portfel lecz nie bylo w nim nic oprócz starych smieci czylu paragonow itd. Zaczelam plakac i krzyczec, zeby ten kto mi to wszystko zabral oddal mi chociaz moj dowód, po chwili takowego zalamania nerwowego znalazl sie mężczyzna, ktory oddal mi dowód, ktory byl złamany w pol lecz dalo sie tak jakby zlaczyc. Mężczyzna zniknął w tłumie, chciałysmy dzownic na policje lecz uznalam ze to nie ma sensu. I tak wlasnie sie obudzilam cala zdezorientowana.
~Paweł (11-11-2016r.) - Znalazłem się w domu rodzinnym, w którym spotkałem zmarłą mamę. Siedziała przy stole. Pokazałem jej stary dowód osobisty.
Ocena: 3.75 6 (głosów: 5)
Podobne sny: Hamulec, Mydło, Antyk, Tron,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Nikola (6 Lutego 2017, godz. 9:37)

    Śniło mi się już to dwa razy, za pierwszym zgubiłam dowód wraz z kartą bankomatową. Teraz po około pięciu dniach śniło mi się, że zgubiłam lecz po chwili znalazłam go na ziemi w portfelu złamanego w połowie, w portfelu oprócz złamanego dowodu i paru śmieci czyli paragonów itd. Nie było nic, czyli pieniędzy i znowu karty bankomatowej.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Dziadek Dziś śnił mi się ostatnio zmarły dziadek. Nie miał prawej nogi, ale mój sen podpowiedział mi...
  • Przemoc Śniło mi się, że byłam u koleżanki, która mieszkała tylko z ojcem. Ona nie mogła nikogo prz...
  • Podróż Od ponad pół roku codziennie mi się śni , że wracam z podróży z wakacji, spieszę się na poc...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl