» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » C » Czarny - znaczenie snu

Sennik Czarny

CzarnyKolor czarny oznacza brak zdecydowania, tajemniczość, a czasem stany depresyjne, lękowe i wewnętrzne zagubienie. Niekiedy kolor czarny oznacza brak pomysłów. Spróbuj patrzeć z większym optymizmem i radością na swoją przyszłość.

Widzieć coś w czarnym kolorze - strach, lęk i brak zaufania do kogoś.

Kiedy wszystko jest czarne - stany lękowe i depresyjne.

Czarny kot - symbolizuje pech.

fot. sxc.hu/photo/1434675 , meltingdog
Znaczenia popularnych senników:
Sennik staropolski:
- żałoba
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Liana (10-04-2017r.) - Śniło mi się że byłam niby w innym domu z wieloma pokojami zajmowałam się dziećmi z domu dziecka. W pewnym momencie zobaczyłam 2 konie. Ich właściciela nie było i musiałam je myć. Mył je tak że koń stał do mnie ogonem i zadkiem i przed myciem robił kupę. Myłam konia czarnego i jaśniejszego. Z tym że koń czarny został i stał za drzwiami donu.W końcu przepędziliśmy go do stajni poza domem.
~Ewa (8-03-2017r.) - Jestesmy nad morzem. Spotykamy mężczyznę a ja patrzę a mój ukochany partner stoi obok w żałobnym damskim stroju tzn. czarna kurtka, czarna apaszka i czarny kapelusz z czarnym kwiatkiem z boku
~Anna (19-02-2017r.) - Śnił mi się kilkuwarstwowy, przeciwdeszczowy w jasnym kolorze parasol.Pani ekspedientka poza sklepem rosłożyła go. Przybrał kształ stożka, był wysoki na kilka metrów. Drugi zaproponowany, czarny, ogrodowy,duży na 4 nogach.
~Anna (2-02-2017r.) - Wieczorem na spacerze z psem szedł za mną i siostrą mężczyzna w czarnym kapeluszu z zasłoniętą twarzą. Udało nam się uciec do domu ale on poszedł za nami. Stał pod drzwiami i przez wizjer widzialyśmy jego twarz. Bardzo się byłyśmy, że wejdzie do domu.
~Iwona (10-11-2016r.) - Widziałam piękne, kolorowe motyle,duże, fruwające, ale w ciemności. Robiły się czerwone z czarnymi kropkami i czarnym grzbietem. W tym samym czasie mnóstwo owadów o asymetrycznej budowie, np. koło połączone z kwadratem, w dużym domu pod ścianami. Chciałam zapobiec przedostania się do domu tych owadów,i montowałam kraty, po czym uświadomiłam sobie, że i tak się przedostaną, więc obklejałam te kraty materiałem filcowym.
~Zuzanna (12-10-2016r.) - Byłam z mamą w łazience. Farbowała włosy i rozmawiałyśmy o czymś. Zapytała się mnie czy też chce pofarbować włosy ,wtedy zauważyłam że farba jest czarna. Nie zgodziłam się i wtedy nastała czerń,
~Ania (11-08-2016r.) - W moim śnie zajmowałam się dużym czarnym psem, pamiętam że był on rasy Rotweiler. Wszyscy się go bali oprócz mnie. Pamiętam, że tłumaczyłem rodzinie, że na pewno nic mi złego nie zrobi. Całe to zdarzenie rozgrywane było w moim domu rodzinnym, gdzie aktualnie mieszkam.
~Aga (26-07-2016r.) - Śniło mi się, że trzymałam na rękach małego czarnego kociaka, takiego włochatego jak persa. Karmiłam go mlekiem z butelki i mówiłam do mamy, żeby mu odgrzała ziemniaków z sosem bo samym mlekiem się nie naje.
~Mekyo (31-03-2016r.) - Śniło mi się, że na mojej nodze z tylu łydki znajdował się jeden, długi, czarny włos. Chciałam go usunąć. Byłam w łazience.
~jola (20-03-2016r.) - Dużo wielkich czarnych mrówek. Niektóre weszły mi na nogę. Były pod parterem bloku z balkonem, bez kopca, tylko w takim rogu przy krawężniku. W pobliżu czarny pies.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o nakrywaniu stołu: Śniło mi się że razem z bratem i jego żoną nakrywaliśmy bardzo duży stół i długi, czarnym obrusem. Nasz tata kazał aby cały ten obrus przykleić do stołu taśm...
~Nieznajoma | 6 Listopad 2020, godz. 11:39r. | Sen o nakrywaniu stołu »

Sen o porwaniu i bombie: Szłam obok szkoły, do której nie chodzę. Nagle zostałam porwana i uśpiona. Obudziłam się w piwnicy. Pojawiła się kobieta. Miała brązowe włosy i czarny mak...
~Któś | 20 Kwietnia 2020, godz. 10:44r. | Sen o porwaniu i bombie »

Kot: Byłam z mamą w dziwnym miejscu, gdzie ktoś budował klub. Mężczyzna razem z kobietą chcieli porwać moją mamę. Uciekłam z mamą do innego pomieszczenia, które okaza...
~Ewelina | 15 Grudnia 2019, godz. 8:03r. | Kot »

Ocena: 4.29 6 (głosów: 7)
Podobne sny: Kolory, Biały, Aureola , Aura,

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Uciążliwa guma do żucia Ja też to mam... i mam wrażenie, że ten sen pojawia się u mnie raz na jakiś czas od kilku lat.....
  • Przyjaciel Śnił mi się przyjaciel z dzieciństwa, w ciemnym pomieszczeniu, ubrany w czarną koszulę i garni...
  • Pragnienie Chce mi się pić....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl