» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » C » Czarny - znaczenie snu

Sennik Czarny

CzarnyKolor czarny oznacza brak zdecydowania, tajemniczość, a czasem stany depresyjne, lękowe i wewnętrzne zagubienie. Niekiedy kolor czarny oznacza brak pomysłów. Spróbuj patrzeć z większym optymizmem i radością na swoją przyszłość.

Widzieć coś w czarnym kolorze - strach, lęk i brak zaufania do kogoś.

Kiedy wszystko jest czarne - stany lękowe i depresyjne.

Czarny kot - symbolizuje pech.

fot. sxc.hu/photo/1434675 , meltingdog
Znaczenia popularnych senników:
Sennik staropolski:
- żałoba
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Liana (10-04-2017r.) - Śniło mi się że byłam niby w innym domu z wieloma pokojami zajmowałam się dziećmi z domu dziecka. W pewnym momencie zobaczyłam 2 konie. Ich właściciela nie było i musiałam je myć. Mył je tak że koń stał do mnie ogonem i zadkiem i przed myciem robił kupę. Myłam konia czarnego i jaśniejszego. Z tym że koń czarny został i stał za drzwiami donu.W końcu przepędziliśmy go do stajni poza domem.
~Ewa (8-03-2017r.) - Jestesmy nad morzem. Spotykamy mężczyznę a ja patrzę a mój ukochany partner stoi obok w żałobnym damskim stroju tzn. czarna kurtka, czarna apaszka i czarny kapelusz z czarnym kwiatkiem z boku
~Anna (19-02-2017r.) - Śnił mi się kilkuwarstwowy, przeciwdeszczowy w jasnym kolorze parasol.Pani ekspedientka poza sklepem rosłożyła go. Przybrał kształ stożka, był wysoki na kilka metrów. Drugi zaproponowany, czarny, ogrodowy,duży na 4 nogach.
~Anna (2-02-2017r.) - Wieczorem na spacerze z psem szedł za mną i siostrą mężczyzna w czarnym kapeluszu z zasłoniętą twarzą. Udało nam się uciec do domu ale on poszedł za nami. Stał pod drzwiami i przez wizjer widzialyśmy jego twarz. Bardzo się byłyśmy, że wejdzie do domu.
~Iwona (10-11-2016r.) - Widziałam piękne, kolorowe motyle,duże, fruwające, ale w ciemności. Robiły się czerwone z czarnymi kropkami i czarnym grzbietem. W tym samym czasie mnóstwo owadów o asymetrycznej budowie, np. koło połączone z kwadratem, w dużym domu pod ścianami. Chciałam zapobiec przedostania się do domu tych owadów,i montowałam kraty, po czym uświadomiłam sobie, że i tak się przedostaną, więc obklejałam te kraty materiałem filcowym.
~Zuzanna (12-10-2016r.) - Byłam z mamą w łazience. Farbowała włosy i rozmawiałyśmy o czymś. Zapytała się mnie czy też chce pofarbować włosy ,wtedy zauważyłam że farba jest czarna. Nie zgodziłam się i wtedy nastała czerń,
~Ania (11-08-2016r.) - W moim śnie zajmowałam się dużym czarnym psem, pamiętam że był on rasy Rotweiler. Wszyscy się go bali oprócz mnie. Pamiętam, że tłumaczyłem rodzinie, że na pewno nic mi złego nie zrobi. Całe to zdarzenie rozgrywane było w moim domu rodzinnym, gdzie aktualnie mieszkam.
~Aga (26-07-2016r.) - Śniło mi się, że trzymałam na rękach małego czarnego kociaka, takiego włochatego jak persa. Karmiłam go mlekiem z butelki i mówiłam do mamy, żeby mu odgrzała ziemniaków z sosem bo samym mlekiem się nie naje.
~Mekyo (31-03-2016r.) - Śniło mi się, że na mojej nodze z tylu łydki znajdował się jeden, długi, czarny włos. Chciałam go usunąć. Byłam w łazience.
~jola (20-03-2016r.) - Dużo wielkich czarnych mrówek. Niektóre weszły mi na nogę. Były pod parterem bloku z balkonem, bez kopca, tylko w takim rogu przy krawężniku. W pobliżu czarny pies.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o porwaniu i bombie: Szłam obok szkoły, do której nie chodzę. Nagle zostałam porwana i uśpiona. Obudziłam się w piwnicy. Pojawiła się kobieta. Miała brązowe włosy i czarny mak...
~Któś | 20 Kwietnia 2020, godz. 10:44r. | Sen o porwaniu i bombie »

Kot: Byłam z mamą w dziwnym miejscu, gdzie ktoś budował klub. Mężczyzna razem z kobietą chcieli porwać moją mamę. Uciekłam z mamą do innego pomieszczenia, które okaza...
~Ewelina | 15 Grudnia 2019, godz. 8:03r. | Kot »

Kwiaty w wosku: Miałam miseczkę w której uzbierało mi się dużo wytopionego wosku,najpierw obtoczyłam w nim kieliszek po winie. Wyszedł mi piękny wzór róży, później pos...
~Ada | 25 Grudnia 2018, godz. 9:09r. | Kwiaty w wosku »

Ocena: 4.29 6 (głosów: 7)
Podobne sny: Czerwony, Różowy, Aura, Purpura,

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Ręce Miałam dziwny sen widziałam swoje ręce na ktorych otwierały się rany ale nie krwawiły tylko wy...
  • Skarb W moim śnie (ja) znalazłam skarb. Towarzyszyli mi mój mąż i jego szefową. Były to 4 skrzyni...
  • Wilk Miałam sen o czarnym wilku w mieście. Nie bardzo wiem, jak to interpretować ale napiszę o śnie:...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl