» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » C » Cmentarz - znaczenie snu

Sennik Cmentarz

CmentarzZobaczy cmentarz - za bardzo przywiązujesz wagę do starych rzeczy; atrakcyjna wiadomość.

Być na cmentarzu - spokojne życie; dokuczająca samotność.

Odczuwać na nim strach - będziesz mieć bardzo dużo zrobienia w swojej pracy.

Spacerować po nim - odważne posunięcia w interesach.

Wpaść do grobu na cmentarzu - ktoś bardzo cię zaskoczy.

Kopać na nim swój grób - niespełniona miłość.

Mroczny cmentarz - zamykasz się przed ludźmi.

Świecące znicze - otrzymasz od kogoś nadzieję i pocieszenie.

Kwiaty na cmentarzu - próbujesz ukryć przed kimś swoją prawdę.

Widzieć pomniki - ktoś będzie próbował być od ciebie lepszy.

Zobaczyć ducha na cmentarzu - zapominasz o swoich bliskich.

fot. sxc.hu/photo/906728 , mzacha
Znaczenia popularnych senników:
Sennik staropolski:
- spokojna starość
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Aga (20-04-2017r.) - Szłam przez cmentarz na którym jest pochowana moja babcia. Powiedziałam ze to miejsce jest odpowiednie i chce być pochowana blisko niej
~Gienia (20-07-2016r.) - Śnił mi się cmentarz i białe kwiaty na grobach. Byłam na cmentarzu z cała rodzina, jedliśmy pyszne jedzenie i ucztowaliśmy. Wszyscy byli weseli. Była ładna pogoda.
~Marcin (18-03-2016r.) - Sen o tym że byłem na cmentarzu i widziałem na nim dom lub grób, który należał do kuzyna. Cmentarz był wojskowy i był już nieczynny.
~Dagmara (1-02-2016r.) - Śniło mi się cmentarz, a dokładniej moja ucieczka po nim przed jakimiś osobami. Uciekałam między grobami i chowałam się za pomnikami. W oddali widziałam też osoby ze swojej rodziny, które są dla mnie bardzo ważne i próbując do nich coś krzyknąć sen się urwał.
~kasia (28-12-2015r.) - Śniło mi się, że poszłam na cmentarz sprzątać grób dziadka. Gdy już umyłam ten grób okazało się, że grób dziadka leży 2 groby dalej a ja umyłam grób kogoś z rodziny chłopaka, który mi się podoba. Wróciłam do domu i zobaczyłam białą sukienkę z komunii. Później poszłam gdzieś do sklepu i znalazłam piękną białą torebkę. Szukałam jakiegoś znaku do kogo ona należy by ja oddać właścicielce, ale nic nie znalazłam. Poszłam do sklepu i tam spotkałam jakiegoś chłopaka, który mi powiedział do kogo należała i że właścicielka ją wyrzuciła. Zadzwonił do niej by się spytać czy mogę ja zatrzymać.
~Asi (20-12-2015r.) - Przyszłam na pogrzeb, ale na cmentarz nie weszłam. Było dużo osób, stałam na ogrodzeniu cmentarza i patrzyłam jak brudna woda spływa po nim na dół.
~Joanna (30-10-2015r.) - Byłam na cmentarzu szłam na grób męża w ręku trzymałem doniczkę z hryzantemą. Zobaczyłam teściową jak rozmawia z dwiema kobietami i doniczka pękła mi w dłoniach.
~Kamil (14-10-2015r.) - Miałem bardzo ciekawy sen. Śniło mi się, że chodziłem nocą po swoim mieście. Nikogo nie widziałem, ale mimo to nie odczuwałem żadnego strachu. Po chwili przede mną pojawiła się jakaś dziwna, żelazna brama za którą było widać gęsty las. Z ciekawości przeszedłem przez nią. Po chwili zorientowałem się, że to wcale nie jest las tylko cmentarz! Widziałem różne białe nagrobki porozstawiane między drzewami. Ogarnął mnie w tym momencie lęk i niepokój. Nagle zobaczyłem jak na tym cmentarzu zaczyna się odsuwać jedna płyta nagrobkowa z pobliskiego grobu. Zacząłem uciekać - biegłem wprost przed siebie i co chwilę robiło się coraz bardziej ciemno, aż sen się urwał.
Ocena: 4.25 6 (głosów: 7)
Podobne sny: Piekło, Kanały, Kostnica, Klatka,

Najnowsze komentarze (6):
 • ~Gość (28 Września 2020, godz. 5:45)

  Byłam na cmentarzu szukając grobu moich zmarłych. Przechodząc i szukając odpowiedniego grobu natknęłam się na grób nieznanego mężczyzny oraz bardzo ładnie oświetlony meksykański grób. Jednakże błąkając się po cmentarzu nie udało mi się znaleźć grobu bliskich.
 • ~Gość (9 Marca 2020, godz. 13:54)

  Śnił mi się dziś cmentarz na który przyszłam żeby spotkać się ze swoim zmarłym ojcem. Stał nad jakimś pustym grobem i mówił, że nikogo tu nie zna. Poszliśmy do jego grobu i zaczęłam go tulić i mówić ze go kocham i tęsknię. Chwilę porozmawialiśmy i wrócił do tego pustego grobu, a jego oczy zrobiły się zielone i kazał mi odejść, upiekłam z płaczem. Później w tym samym śnie dzwoniłam do niego i rozmawialiśmy.
 • ~Gość (20 Listopad 2019, godz. 12:59)

  Byłam na cmentarzu z moim dziadkiem który żyje i mówił żebym uważała na żmije.
 • ~Gość (15 Grudnia 2018, godz. 13:19)

  Szedłem na cmentarzu, patrzylem na porośnięte drzewo i krzewów i trawą zniszczone i połamane groby, widziałem na nagrobku napis Piłsudski, Niepodległość. Minąłem go a dalej były nagrobki z niemieckimi napisami...coś strasznego się stanie. Módlcie się i walczcie Polacy !!!
 • ~Aneta (23 Września 2017, godz. 14:22)

  ostatnio czeęto śni mi się że przenoszę grób swojego zmarłego ojca w inne miejsce na cmetarzu , bądź nie mogę go znaleść iszukam po całym cmetarzu..
 • ~Aga (1 Marca 2017, godz. 10:13)

  Śniło mi się że chodzę po cmentarzu i wypowiadam modlitwę "wieczny odpoczynek..."
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Koń Śniło mi się, że uczyłam się jazdy konnej i nauczyłam się jej przez trzy dni. Później jeź...
 • Ogień Śniła mi się paląca się kuchenka gazowa, leciały jakby iskry, były płomienie, czułem silny ...
 • Przepaść Śniło mi się, że szłam z kolegą z podstawówki wąską ścieżką nad przepaścią. Ja zawróc...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl