» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » B » Brzuch - znaczenie snu

Sennik Brzuch

BrzuchDuży, zaokrąglony brzuch - powodzenie materialne; niedługo czekają cię spore zyski.

Chudy brzuch - straty finansowe; niedomagania zdrowotne.

Ból w okolicy brzucha - nieporozumienia z kimś bliskim.

Zobaczyć swój własny brzuch - okazja do szybkiego wzbogacenia się.

Dziecięcy brzuszek - zbyt duże martwienie się o członków swojej rodziny.

fot. freeimages.com/photo/828377 , scottsnyde
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Aga (14-07-2016r.) - Śnił mi się, że byłam w ciąży. Brzuch był bardzo duży. Siedziałam z moimi rodzicami przy stole i nie chciałam powiedzieć z kim jestem w ciąży. Widziałam na wersalce siedzącego mojego brata, który mówił że nikt go nie widzi tylko ja i że jest by mnie wspierać.
~Dar (17-05-2016r.) - Byłem w domu u moich rodziców, był tam mój syn i Wiktoria dziewczynka mojej siostry. Więcej nikogo nie było.Bałem się ze komuś coś się stało. Dziewczynka miała długie białe włosy. Przyszła do mnie i głaskała się po brzuchu i powiedziała żebym się nie smucił, że mama powiedziała jej że wszystko będzie w porządku. Dziewczynka w białych włosach była bardzo spokojna wyglądała jak mały aniołek.
~Małgorzata (15-04-2016r.) - Śniło mi się, że byłam w ciąży z piątym dzieckiem. Miałam bardzo duży brzuch i siedziałam w aucie, a obok mnie mężczyzna .
~JOANNA (15-12-2015r.) - Śniło mi się akwarium w którym zagotowała się woda i pływały w nim ryby do góry brzuchem. Woda była czysta i wrzała a ryby były jasne.
~Anna (11-10-2015r.) - Sen, jak leżę w łóżku i widzę przed sobą rosnący coraz większy brzuch. Czuje coraz bardziej powiększające piersi, robią się coraz bardziej napięte i obolałe. Moje ubrania są coraz mniejsze, a ja ciągle rosnę. Widzę tylko piersi i brzuch przed sobą. Staram się wykonywać różne pozycje, ale to staje się coraz trudniejsze. Brzuch staje się coraz większy i większy pokryty włosami rozstępami i coraz bardziej wypukły. Zauważam pępek też jest wypukły. Brzuch swędzi i bardzo przeszkadza. Coraz bardziej i bardziej czuje ruchy w brzuchu w kilku miejscach jednocześnie. Nagle muszę pocałunki na plecach mojego partnera coraz jest ich więcej. Całujemy się usta i zaczynamy się od tyłu kochać. Nagle czuje silny ból w brzuchu i pełno wody. Budzę się.
Ocena: 4.64 6 (głosów: 14)
Podobne sny: Tyłek, Żebro, Szkielet, Nos,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Gość (11 Sierpnia 2018, godz. 15:33)

    Snil mi sie ostatnio moj przed miesiacem zmarły tato. Leżał na łóżku szpitalnym. Podeszłam do niego i zapytałam co go boli. Zwinal sie z bólu i powiedział że bardzo boli go brzuch. Co to oznacza?
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Wilk Do domu mojej babci, gdzie byłam z całą rodziną, wdarła się czarna wilczyca. Chciała zjeść ...
  • Krew Szukam swojego Męża na imprezie. Nie znajduje go, więc udaje się do domu. Pod domem widzę jak d...
  • Karabin Mi podobnie. Śnił mi się mój brat strzelający do mnie ze snajperki, nowoczesnej, ciężkiej na ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl