» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » B » Brud - znaczenie snu

Sennik Brud

BrudWidzieć brud - nieodpowiedzialne podejście do życia.

Jeżeli się czymś ubrudzisz - trudności; szanuj bardziej swoje zdrowie.

Chodzić po czymś brudnym - możesz się z kimś pokłócić.

Spotkać kogoś brudnego - ktoś nie spełni twoich oczekiwań.

fot. sxc.hu/photo/1316789 , timobalk
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Agnes (4-03-2017r.) - Śniło mi się, że miałam ubrudzona kurtkę na plecach w żywicy. Cała była w kropkach żywicy. Była koloru czerwonego taka którą noszę teraz.a mIMO to założyłam ją na plecy i poszłam dalej. Pamiętam że zamartwiałam się że trzeba kupić nową a skąd teraz wezmę kasę?
~Marta (8-02-2017r.) - Widziałam mężczyznę który wchodzi do brudnej wody za nim inni ludzie. W wodzie coś pływały, ale nie robiło im krzywdy. Ja stałam na brzegu.
~Jola (1-02-2017r.) - Śniłam że miałam otworzyć jakąś swoją działalność gospodarczą. W pomieszczeniu w którym to miało być były bardzo brudne szyby. Nie było praktycznie nic przez nie widać. Zaczęłam je myć i wycierać ręcznikiem papierowym. Na dworze było słonecznie.
~Mika (5-12-2015r.) - Bawiłam dziecko i przyszli do mnie znajomi z propozycją pisania artykułów do nowego czasopisma śniących. Kiedy odeszli przypomniało mi się, że zostawiłam małe dziecko w pokoju. Pobiegłam a ono leżało w łóżku i okazało się, że trzeba zmienić pampersa, bo zrobiło kupkę. Widziałam też w pokoju syna i dziurawą kołdrę, bardzo brudną a ściana miała zniszczoną tapetę i widać było styropian, którym była ocieplona ściana.
~asia (22-11-2015r.) - Jestem koło szkoły jest tam studnia studnia, a w niej niebieska beczka i czarna pokrywa. Odkręcam pokrywę i wylewa się brudna woda.
~Beata (18-11-2015r.) - Szczotką szorowałam podłogę betonową była bardzo brudna, miałam całe czarne ręce obok mnie stał mój syn. Potrzebne było czyste koło drzwi bo tam miały iść kable. Potem zaprosiłem kolegę na kawę patrzę a oni już mają kawę zrobioną
Ocena: 3.77 6 (głosów: 13)
Podobne sny: Nuda, Zimno, Umierać, Kłosy,

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Uciążliwa guma do żucia Ja też to mam... i mam wrażenie, że ten sen pojawia się u mnie raz na jakiś czas od kilku lat.....
  • Przyjaciel Śnił mi się przyjaciel z dzieciństwa, w ciemnym pomieszczeniu, ubrany w czarną koszulę i garni...
  • Pragnienie Chce mi się pić....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl