» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » B » Ból - znaczenie snu

Sennik Ból

BólW znaczeniu ogólnym świadczy o cierpieniach psychicznych, które mogą nas nadal dręczyć. Możliwe, że dokuczają nas jakieś zmartwienia i niezałatwione sprawy przez które za bardzo się denerwujemy.

Odczuwać ból całego ciała - przejściowe zmartwienia.

Ból klatki piersiowej - zazdrość; niezadowolenie w sferze miłosnej.

Ból brzucha - za bardzo się denerwujesz z byle powodu; lęki.

Ból zęba - dręczy cię jakieś zmartwienie, jednak nie potrwa ono długo.

Bóle głowy - niemoralne zachowanie osoby bliskiej; zbyt duża ilość obowiązków.

Ból gardła - za bardzo próbujesz komuś udowodnić swoją rację.

Ból pleców - rozdrażnienie i obniżenie wydajności w pracy.

Ból kolana - z niektórymi problemami musisz poradzić sobie sam.

fot. freeimages.com/photo/395790 , matchstick
Znaczenia popularnych senników:
Sennik egipski:
- problemy w interesach
Sennik staropolski:
- problemy ze zdrowiem
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Alex (14-02-2017r.) - Byłam na łóżku i leżałam nagle nastał ogromny ból. Był tak ostry że aż się skulałam. Zaczęłam płakać i cicho wołać o pomoc. Nie dostałam niestety pomocy... Była ciemna noc.
~Maria (3-04-2016r.) - Miałam jeszcze jeden dziwny sen. A mianowicie spałam na ręce mężczyzny. Trudno mi określić czy był to ktoś kochany przeze mnie czy nie, bo raz mi się wydawało, ze tak, a raz , że nie. On trzymał rękę pod moimi plecami. I nagle ja się do niego odwróciłam przytulając się. I za każdym razem, kiedy chciałam coś powiedzieć o nas on mnie ściskał przez pół z zaciśniętą pięścią tak, że bardzo bolało mnie biodro, aż mi odejmowało mowę. I tak było kilka razy. W końcu mając dość tego bólu, odwróciłam się do niego tyłem i tak zasnęłam.
~Magda (15-02-2016r.) - Byłam w jakimś nieznanym mi miejscu. Bardzo bolał mnie brzuch, a gdy na niego spojrzałam, zrozumiałam, że jestem w ciąży. Rodziłam. Złapałam za telefon, by zadzwonić na karetkę. Wciąż bardzo mnie bolało. W telefonie usłyszałam głos, że zaraz ktoś po mnie przyjedzie. Czas leciał, jednak nikt nie przyjechał. Ból brzucha był już nie do zniesienia a karetki wciąż nie było. Poroniłam.
~Ewa (20-12-2015r.) - Śnił mi się piękny, rasowy, rudy pies z grupy niebezpiecznych. Biegł równomiernie razem z właścicielem. Jeszcze śnił mi się inny pies, mały, który bawił się moją stopą. Czułam ból kiedy chwytał zębami.
~Kasia (29-11-2015r.) - Śniło mi się, że szłam szkolnym korytarzem i nagle zaczął mnie boleć brzuch, więc poszłam do łazienki i okazało się,że dostałam okresu i miałam brudne spodnie, więc przewiązałam sobie w pasie zieloną koszulę w kratę i wyszłam.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Chora i płaczącą matka: Śniła mi się moja matka, zmarła kilka lat temu z powodu choroby (zbliża się rocznica śmierci). Leżała w pokoju w łóżku i płakała z bólu, a dolegliwości...
~Robbert | 16 Lutego 2021, godz. 11:48r. | Chora i płaczącą matka »

Sen z Kotem .Mały szary kotek podczas zabawy z nim wbija mi pazurka w środek dłoni : Mały szary kotek,podczas zabawy z nim wbija mi pazurka w środek dłoni , pazurek jest zakrzywiony jak haczyk i nie mogę go uwolnić z dłoni. W tym samym...
~Paweł | 5 Maja 2019, godz. 13:37r. | Sen z Kotem .Mały szary kotek podczas zabawy z nim wbija mi pazurka w środek dłoni »

Rozpacz po śmierci ukochanego: Otrzymałam telefon od ukochanego(z którym obecnie jesteśmy w stanie rozstania), że umarł i jeszcze ten ostatni raz dzwoni do mnie i rozmawia ze mną, bo po...
~EWA | 26 Lutego 2015, godz. 7:45r. | Rozpacz po śmierci ukochanego »

Ocena: 3.96 6 (głosów: 22)

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Pogrzeb Śnił mi się tata, który naprawdę nie żyje już 11 lat. Sen był o tym, że umarł i przygotowa...
  • Kot Śniło mi się nad samym ranem, że ruszyłam na poszukiwanie kota z moją dawna, licealną przyjac...
  • Świeca Kupować ciemne świece....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl