» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » B » Błoto - znaczenie snu

Sennik Błoto

BłotoJest znakiem dążenia do rzeczy, które mogą się wydawać dla nas niemoralne i trudne. Symbolizuje również lęk i strach, który może być skutkiem niewłaściwego postępowania lub obawą przed publicznym ośmieszeniem. Powinniśmy również zwrócić uwagę na swój stan zdrowia (fizycznego i psychicznego), ponieważ sen może być zwiastunem jego pogorszenia.

Być obrzuconym błotem - obawiasz się publicznego śmieszenia.

Wejść w błoto - poprawa interesów;.

Ugrzęznąć w błocie - zatargi rodzinne; trudności finansowe.

Jeździć po błocie - patrzysz na przyszłość w ciemnych barwach; smutek.

Błoto z morza martwego - wkrótce zaplanujesz daleką podróż.

Błoto pośniegowe - otrzymasz niepewną wiadomość.

fot. sxc.hu/photo/1383516 , CBR1000
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Sylwia (19-11-2016r.) - Szłam z byłym partnerem w lesie zabłądziliśmy zostawił mnie na jakiś czas. A ja zaczęłam iść w błocie myślałam, że zgubiłam buty ale okazało się że gdy już wyszłam na nieznaną mi drogę że mam kozaki ubrane. Byłam nakryta 3 kocami wtedy on się zjawił i jacyś ludzie, poszliśmy do jakiegoś miejsca i tam była jego kochanka i wtedy wiedziałam dlaczego mnie samą zostawił. Powiedziałam, że mu nigdy nie zaufam już a jej dałam w twarz z pięści.
~Joanna (15-11-2016r.) - Byłam na cmentarzu z synem, chodziłam po błocie. Zemdlała tam kobieta, którą ratowałam a ona zaczęła na mnie wymiotować. Potem sprzątałam grób mamy, ale przyszedł tata i powiedział, że to nie ten grób, więc poszłam do tego dobrego, a tam w koło było bardzo dużo błota. We śnie widziałam również uśmiechniętą mamę.
~Ewa (21-07-2016r.) - Była noc. Szłam błotnistą drogą . Na końcu drogi był zbiornik z wodą .Woda falowała. Weszłam tam i fale zmyły błoto z moich stóp .
~Ewa (19-06-2016r.) - Śniło mi się że miałam brać ślub. Byłam już ubrana w piękną suknię koloru białego. Miałam założone białe buty. Po przywitaniu się z ciotką i kuzynką, poszłyśmy do kościoła. Szłyśmy ścieżka na której leżało bardzo dużo błota moje białe buty były całe nim oblepione. Wróciłyśmy zatem do domu aby je wyczyścić.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Bitwa w strugach deszczu: Był duży plac, lał ulewny deszcz przez co wszędzie było błoto. plac ogrodzony był drewnianym płotem i bramą. Toczyła się bitwa. Wydaje mi się że walczyły...
LadyRuuU | 5 Stycznia 2015, godz. 19:28r. | Bitwa w strugach deszczu »

Ocena: 3.94 6 (głosów: 18)

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Anna (6 Października 2015, godz. 20:58)

    Śnił mi się zmarły mąż na Wsi u mojej rodziny, gdzie ja stałam na polu. W błocie stała miska, a Ja miałam wiadro z wodą. I wołałam go żeby się umył a następnie czekam na niego w mieście, a on przyszedł z jakąś dziewczyną. Uderzyłam go w twarz, a on z nią odszedł trzymając ją za rękę.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Wilk Do domu mojej babci, gdzie byłam z całą rodziną, wdarła się czarna wilczyca. Chciała zjeść ...
  • Krew Szukam swojego Męża na imprezie. Nie znajduje go, więc udaje się do domu. Pod domem widzę jak d...
  • Karabin Mi podobnie. Śnił mi się mój brat strzelający do mnie ze snajperki, nowoczesnej, ciężkiej na ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl