» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » B » Blizna - znaczenie snu

Sennik Blizna

BliznaW dobrym znaczeniu jest znakiem lepszych kontaktów z bliskimi, a także skłonnością do poświęcenia się na rzecz innych. W niektórych przypadkach blizna wiąże się również z obawami, strachem i zbyt nerwowym podejściem do życia.

Mieć na ciele bliznę - lepsze kontakty towarzyskie.

Krwawa blizna - możesz się poświęcić dla dobra innych.

Wielka blizna - najprawdopodobniej obawiasz się, że coś nie pójdzie po twojej myśli.

Blizny na twarzy - za bardzo osądzasz siebie; nerwowe nastawienie.

fot. freeimages.com/photo/906072 , digital_a
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Julka (25-03-2017r.) - Śniło mi się iż siedziałam wraz z rodzicami przy oknie, mój tato miał blizny na policzkach a moja mama cały czas płakała. Tata oznajmił że musi nas zostawić ponieważ nie jesteśmy tym czego potrzebuje, a ja uderzyłam go w policzek.
Ocena: 4.54 6 (głosów: 9)
Podobne sny: Nagość, Chudy, Łysy, Czystość,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~@ Kaarinka (27 Września 2017, godz. 10:57)

    Miałam sen, że poszlismy z chłopakiem i przyjaciółką gdzies i byl tam chyba ocean i nagle ten ocean znikl bylo pusto myslelismy ze umrzemy z braku wody i jak się odkrecilismy zauwazylisy jakas wioske. Było tam pięknie . Szliśmy dalej i spotkaliśmy kobiety na dachu każda była na dachu swojego domu i prosili o kasę mój chlopak dał każdej po 50 zł i później szliśmy dalej i myśleliśmy gdzie nocować i jedna z nich powiedziala abyśmy się Tym nie martwili i zaprowadzila nas gdzies, gdzie bylo duzo ludzi i też tak jak my zjawili sie tam niewiadomo. Staliśmy w kolejce i czekaliśmy. Kazali wejść po kolei do małego pomieszczenia po czym znikali. Prawdopodobnie wracali do swojego świata. Ale nie każdy ;) Niektórych torturowaly prawdopodobnie za to ze nie pomogli kobietom które na dachu prosili o kasę a korzystali bez pytania z rzeczy które należały do tych kobiet. Jak torturowali ? A no tak że obcinali im nogi i inne części ciała. Dobra przyszła pora na mnie, na mojego chłopaka i przyjaciółkę... Tak jak innym Tak i nam kazali wejść do tego małego pomieszczenia więc weszliśmy i czekaliśmy. Minęło parę minut i nic i po chwili zapytali się nas czy mamy jakieś blizny-rany. I odpowiedzieli, że nie ja również odpowiedziałam, że nie mam choć miałam pociete ręce...Ale bałam się przyznać ... Po chwili przyblizyli się do mnie i kazali mi się odwrócić . Bałam się, że coś mi zrobią . Odwrocilam się i... Miałam całe pociete plecy... To było straszne było dużo dużo kresek . Nie wiem jakim cudem...
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Ręce Miałam dziwny sen widziałam swoje ręce na ktorych otwierały się rany ale nie krwawiły tylko wy...
  • Skarb W moim śnie (ja) znalazłam skarb. Towarzyszyli mi mój mąż i jego szefową. Były to 4 skrzyni...
  • Wilk Miałam sen o czarnym wilku w mieście. Nie bardzo wiem, jak to interpretować ale napiszę o śnie:...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl