» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » A » Autobus - znaczenie snu

Sennik Autobus

AutobusSen, w którym pojawia się autobus oznacza nową okazję i możliwości, jakie mogą nam się przytrafić w życiu.

Podróż autobusem oznacza, że zaczynamy działać w swoim życiu, wykonując coraz to ważniejsze kroki na przód. To także oderwanie się od starych nawyków i rozpoczęcie zupełnie nowego etapu.

W niektórych przypadkach pojawiający się autobus we śnie jest oznaką, abyśmy z odwagą zaczęli realizować swoje cele bez oglądania się na innych oraz odrywając się od niepowodzeń z przeszłości.

Jazda autobusem - czekają cię nowe możliwości i okazje.

Pusty autobus - oznacza samotność i izolację, a także indywidualność.

Zatłoczony autobus - obfitość w życiu.

Kierować autobusem - powodzenie w miłości.

Palący się autobus - jakieś sprawy nie mogą być odwlekane na później.

fot. sxc.hu/photo/1119802 , mzacha
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Maria (5-03-2017r.) - Jechałam autem z koleżanką i nagle uderzyła w autobus, który wyraźnie widziałam, złamał się w połowie i przewrócił się częściowo na samochód po mojej stronie. Miałam otwarte okno i rękę za nim, ale zdążyłam ją schować. Autobus przygniótł dach, ale mnie nic się nie stało. Poszłam zadzwonić po policję, a gdy wróciłam nie było już auta, kluczyków, dokumentów. Siedzący mężczyźni i mój były chłopak , czułam, że nieżyczliwie do mnie nastawiony,powiedzieli , że auto jest w naprawie i ja nic nie mogłam zrobić i odzyskać auta.
~Wika (3-03-2017r.) - Spotkałam go na przystojny autobusowym. Wsiadam z nim do autobusu. Obok siedział niepełnosprawny mężczyzna, poprosił go czy może sie przesiąść na inne wolne miejsce żebym ja siedziała obok jego. Zgodzil sie ale pozniej mial pretensje. Gadałam z byłym. On bardziej naciskał na rozmowy o nas. Trzymał mnie za udo.później jechalam z nim jego autem i miałam wątpliwości że do niego wróciłam.
~Magda (19-02-2017r.) - Często śni mi się, że spóźniam się na autobus.Szykuje się w domu rano do szkoły a gdy wychodzę widzę jak autobus już jest za moim domem.
~Milena (19-01-2017r.) - Jechałam autobusem. W autobusie jechał mój partner ,siedział. Ja stałam. Przysiadłam się do niego , on rozmawiał z obcym mężczyzną. Ten Pan zapytał czy jestem jego kobietą. Przywitałam się i położyłam rękę na nodze partnera a on wziął mnie za rękę. Jechaliśmy dalej . Panowie rozmawiali. Później we śnie przeniosłam się do parku w Paryżu. Szłam alejką i chciałam pochwalić się wszystkim gdzie jestem. Byłam zadowolona.
~Barbara (9-11-2016r.) - Jadę autobusem. Stoję w nim. Nie jest ciasno. Trzymam się wiążącej rączki w autobusie, która jest czerwona. Autobus chwilkę pasażerami. Widzę tylko dwie osoby: ja i mężczyzna Sen powtarza się wielokrotnie w ciągu nocy.
~Xyz (21-05-2016r.) - Samochód uderzył w autobus autobus dachował, kierowca z autobusu w ciężkim stanie został transportowany do szpitala. Kierowcy samochodu policja zabrała prawo jazdy.
~Jennifer (4-05-2016r.) - Stałam na przystanku, gdzie spotkałam znajomą, młodą kobietę będącą w ciąży. Była smutna, płakała...przytuliła się do mnie. Po chwili rozmowy, na przystanek podjechał ogromny, ciemny autobus. Gdy weszłyśmy do środka, był tam jej mąż (?) i kolega. Zajęłyśmy swoje miejsca. Oprócz nas i kierowcy (łącznie pięć osób) nie było nikogo więcej. Czułam się trochę nieswojo , ponieważ nikogo nie znałam osobiście. W pewnym momencie, kolega męża kobiety, z którą byłam na przystanku, zaczął głośno komentować sytuację ,zwracając się do drugiego mężczyzny "musiałeś to zrobić", "wiedziałeś co zrobić", spoglądając jednocześnie na mnie. Szybko zorientowałam się, że chodzi o mnie. W śnie miałam uczucie, że po prostu mu się podobałam i spotkanie było zaplanowane... Po drodze, jadąc autobusem, widzieliśmy jeszcze wypadek samochodowy (samochód był srebrny, było przy nim dwóch mężczyzn. Na tym zakończył się mój bardzo obszerny i ciężki do opowiedzenia sen..
~Ala (23-01-2016r.) - Śpieszyłam się do szkoły. To był ważny dzień dlatego nie mogłam się spóźnić. Umówiłam się z przyjaciółką że pojedziemy autobusem. Okazało się że pomyliłam przystanki. Autobus odjechał z innego niż myślałam a innego już nie było. Byłam bardzo zdenerwowana. Moja pojechała do sklepu rowerem a ja czekałam aż wróci żebyśmy mogły dogonić autobus samochodem. Obok mojego domu były dwa odnowione budynki. Jeden to szkoła sztuki a drugi ośrodek zdrowia. Mama wróciła a ja chciałam wyhamować samochód ale hamulec nie zadziałał. W końcu zwróciłam w podjeździe dalekich sąsiadów. Moja siostra z koleżanką jeździły rowerami. Koleżanka się przewróciła..
~Domi (3-11-2015r.) - Śniło mi się, że jechałam z siostra i Jej chłopakiem autobusem do mojej pracy i musieliśmy się przesiąść na drugi autobus. Ja zaczęłam biec, rzuciłam torebkę na siedzenia dla siostry i jej chłopaka, ale nie zdążyli do tego autobusu, później w pracy zaczęłam robić kawę i klienci zaczęli ze sobą rozmawiać ze jestem śliczna i się uśmiechnęłam. Później dostałam smsa od byłego szefa z treścią, że jestem niedobra bo odeszłam do konkurencji, ale to on sam mnie zwolnił, później przytuliłam się do szefa który odwiózł mnie do domu, pożegnał się i pojechał.
~Anis (14-10-2015r.) - Śnią mi się już trzeci raz z rzędu. Pierwszej nocy tylko pisałam smsy. W drugiej byliśmy tam, gdzie się poznaliśmy - na kolonii. Trzeciej nocy (13.09-14.09. 2015) śniło mi się, że byliśmy w kinie, później jechaliśmy autobusem. Świetnie się bawiłam. Dodam, że rzadko ich widuje, mieszkają 2h ode mnie na wsi.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Autobus zbacza z trasy: Stałam w autobusie przy przednich drzwiach (przedniej szybie kierowcy). Z tyłu ludzie (chyba większość starsi). Nie wiem dokąd jechałam, ale trasa była &...
~AS | 24 Maja 2020, godz. 10:06r. | Autobus zbacza z trasy »

Autobus: Byłem kierowcą autobusu, jechałem przez miasto, pasażerów było sporo. Na przystanku końcowym w zatoce stały trzy autobusy. Aby zjechać do zatoki musiałem...
~Dokker | 3 Lutego 2020, godz. 0:45r. | Autobus »

Podróż : Jestem na cmentarzu, widzę bardzo dużo grobów z dziwnym numerami. Po drugiej stronie widzę w oddali pomniki .Wracam z cmentarza ze znajomymi, ale zatrzymujmy się...
~Renata | 9 Września 2018, godz. 11:49r. | Podróż »

Ocena: 4.2 6 (głosów: 9)
Podobne sny: Helikopter, Motor, Wagon, Rower,

Najnowsze komentarze (4):
 • ~Gość (21 Sierpnia 2018, godz. 12:20)

  Wsiadam do autobusu z synem,okazuje sie ze nie kupilismy biletow. Kontroler zaczyna sprawdzac bilety, wysiadamy szybko przerazeni. Kupujemy bilety i czekamy szczesliwi na nastepny.
 • ~sylwia (3 Października 2016, godz. 9:53)

  Śniło mi się ze byłam pasażerką autobusu. Siedzenie było tylko jedno i bardzo wysoko. Otrzymałam w tym śnie informację, że znajduję się na 36.11 metra. Strasznie się bałam patrząc w dół. Postanowiłam lepiej się złapać za jakieś poręcze po bokach.Kierowca ledwo omijał małe autka.Siedział na dole. Bałam się, że z kimś się zderzymy.. że spadnę i ze najwięcej ucierpię. Ktoś może zinterpretować mój sen?
 • ~Weronika (31 Marca 2016, godz. 22:17)

  Śniło mi się, że wraz z jakąś grupą ludzi jechałam autobusem pod stromą górę. Kiedy dotarliśmy na miejsce, ktoś chciał podjechać pod samo wejście budynku, więc jeździł tym autobusem i szukał aż dojechał do krawędzi stromego zbocza. Wiedziałam, że nie znajdziemy tego wejścia jeżdżąc autobusem, więc wysiadłam. Autobus spadł w przepaść. Scena pierwsza: leci ze świstem w dół. Scena druga: uderza o jakąś skalę i wpada do oceanu. Nagle wszystkich pasażerów ratuje latający żółw.
 • ~Paulina (22 Listopad 2015, godz. 12:12)

  Śniło mi się, że jechałam autobusem, kliknęłam stop, ale nie zdążyłam wyjść i autobus zaczął jechać dalej. To się wkurzyłam i wyskoczyłam przez okno w trakcie jazdy i nic mi się nie stało :)
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Uciążliwa guma do żucia Ja też to mam... i mam wrażenie, że ten sen pojawia się u mnie raz na jakiś czas od kilku lat.....
 • Przyjaciel Śnił mi się przyjaciel z dzieciństwa, w ciemnym pomieszczeniu, ubrany w czarną koszulę i garni...
 • Pragnienie Chce mi się pić....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl