» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » A » Anioł - znaczenie snu

Sennik Anioł

AniołSpotkanie anioła we śnie jest dla nas dobrym znakiem. Jest on oznaką mijających kłopotów i wsparcia w trudnych chwilach. Taki sen dodaje nam otuchy i nadziei na lepsze jutro.
Jeśli w momencie spotkania anioła czuliśmy w sobie uczucie spełnienia i radości, wówczas przyszłość będzie się dla nas malować w kolorowych barwach, a problemy zdrowotne mogą odejść w przeszłość.


Zobaczyć anioła - szczęście i wsparcie.

Być aniołem - dobroduszność i troskliwość.

Usłyszeć anioła - wydarzenie rodzinne.

Spotkać kilku aniołów - harmonia i bezpieczeństwo.

fot. sxc.hu/photo/1377126 , Ayla87
Znaczenia popularnych senników:
Sennik egipski:
- dobre nowiny
Sennik staropolski:
- dobre nowiny
- niepowodzenie (jeżeli sen był nieprzyjemny)
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Ania (10-04-2017r.) - Siedziałam, nagle podszedł do mnie mężczyzna, taki przeciętny mający trzydzieści kilka lat.Zaczelismy rozmawiać zaczęłam go pytać dlaczego ludzie się zdradzają.On zaczął pytać mnie dlaczego tak jest, mimo że ja chciałam odpowiedzi od niego sama odpowiadałm.Rozmawialismy jakiś czas, potem od wstał i powiedział do mnie teraz już wiesz i zaczął odchodzić, chciałam go zatrzymać, pytałam o jego imię ale mi nie odpowiedział.Odchodził coraz dalej,krzyczałam za nim. Poczułam jakaś dziwna więź z tym człowiekiem nagle on odkręcił się w moja stronę jego twarz zmieniła się w twarz kobiety.Wtedy zrozumiałam ze jest aniołem i że go nie odnajde.
~Hania (11-03-2017r.) - Szłam ulicą na której kiedyś mieszkałam i ktoś-coś szepnelo mido ucha że jestem aniołem. Byłam ubrana w kurtkę która obecnie noszę pomarańczową zimową mogłam się unosić do góry jakby fruwac. Dobrze sie czułam.
~Anna (21-01-2016r.) - Spotkaliśmy się razem na basenie, a później znalazłam się w sklepiku szkolnym gdzie stało moje łóżko, na którym siedziałam z 5 moich przyjaciółek. Wtedy chłopak, który mi się podoba podszedł do mnie i zaczął mi wróżyć z dłoni i powiedział mi, że jestem aniołem.
~Mia (12-12-2015r.) - Anioł wyznał mi, że nareszcie mnie odnalazł i nigdy mnie nie zostawi-położył ręce na moich ramionach i wyznał mi że tylko ja. Stworzyliśmy rodzinę - oczekiwałam dziecka - anioła, które miało złotą aurę. I wtedy anioł mi powiedział, że wie o dziecku i jest bardzo szczęśliwy, ale musi iść na wojnę po to, aby nas ochronić i rozwinął skrzydła i poleciał nad lasem. Po jakimś czasie razem z dzieckiem latałam nad szczytami gór i palcami nóg dotykałam śniegu. Śmieliśmy się i bawiliśmy się śnieżkami i śniegiem. Jednak tęskniłam za aniołem.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o mnie: Miałam jechać do szkoły, ale uciekł nam bus, więc razem z dwójką znajomych, zatrzymaliśmy na stopa jakąś ciężarówkę i wskoczyliśmy na jej pakę. Po dojec...
~Ewela | 2 Października 2016, godz. 8:08r. | Sen o mnie »

Ocena: 4.75 6 (głosów: 20)
Podobne sny: Amor,

Najnowsze komentarze (7):
 • ~Gość (26 Stycznia 2024, godz. 8:53)

  Miałem sen w którym było imię Gracjana i powiedział że jest aniołem nie widziałem go tylko slyszalem
 • ~Gość (26 Stycznia 2024, godz. 8:52)

  Miałem sen, w którym było imię Gracjana i powiedział, że jest aniołem. Nie widziałem go, tylko słyszałem.
 • ~Gość (18 Grudnia 2022, godz. 4:19)

  Miałem sen o aniołach ciemności, którzy byli przemienieni w gęsi i wilki. Gwizdek, który miałem, zmieniał ich w te czarne anioły, które chciały mnie zabić, ale tylko raniły, ponieważ zamykając oczy były bezradne. Jeden człowiek, który chciał mi pomóc zaklęciem, został przez nich opętany. Obudziłem się wściekły.
 • ~Gość (28 Października 2020, godz. 18:19)

  Kilka dni temu byłam na grobie mojego taty. Zapalilam znicze, a także znicz dla mojego synka którego straciłam. Postawiłam także biała figurkę aniolka. Dzisiaj w nocy snilo mi się że byłam na cmentarzu, a tam wszystko przewrócone i aniołek zbity. Co to oznacza?
 • ~Tom (25 Stycznia 2019, godz. 18:35)

  Idąc ulicą zobaczyłem leżącego ubranego na biało mężczyzne. Plecy na górze miał zakrwawione. Pomomglem mu wstać i zaprowdziłem na pobliską plebanię gdzie zajeli sie nim księża, którzy byli bardzo poruszeni. Gdy sie przebudziłem uswiadomiłem sobie, że to był upadły anioł z obciętymi skrzydłami któremu starałem sie pomóc. Co może znaczyć taki sen?
 • ~Sonia (6 Sierpnia 2018, godz. 0:26)

  Zadzwonił do drzwi dzwonek. Otwieram a tam facet i pyta o moje imię i nazwisko dla potwierdzenia. Powiedział, że już pora na mnie. Domyśliłam się ze to anioł śmierci. Negocjowalam żeby dali mi jeszcze czasu bo to za wcześnie i mam dużo w życiu jeszcze do zrobienia. Wysłałam anioła żeby pogadal z tym u góry. Wyszedł z mieszkania.
 • ~Anioł z mieczem (5 Czerwca 2018, godz. 1:42)

  Widziałam Anioła z dużymi białymi rozpostartymi skrzydłami, który trzymał duży miecz o złotej rękojmie oburącz, był w pozycji stojącej przodem do mnie, w pozie jakby dopiero co zamachnął się tym mieczem od lewej do prawej strony trochę wyglądało to jakby zamachnął się nim jak kijem golfowym, ale miecz zatrzymał się jak duża wskazówka na godzinie 5 lub 4, a w tle dominowały jasne kolory, biło od niego biało-żółte światło. Emocja jaka mi towarzyszyła to zdziwienie, potem zachwyt i spokój.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl