» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » C » Córka » Interpretacje » Sen o ludziach
Interpretacja snu:

Sen o ludziach

Jestem w dużym pomieszczeniu wraz z koleżankami z którymi razem maluję. Nauczycielka przywiozła do sprzedania jakieś starocie. Wybrałam sobie małą lampkę i coś jeszcze bardzo małego. Lampka była śliczna, a ja mam już sporą kolekcję w domu. Nauczycielka chciała za każdą rzecz po 100zł. To było 10 razy więcej niż to kosztowało w sklepie z antykami. Zostawiłam, bo stwierdziłam, że jest to stanowczo za dużo. Wróciłam do domu i żałowałam, że to było takie drogie, a pasowałoby mi do wystroju mieszkania. Mieszkanie było piękne, wszędzie stały antyki. Niechcący wylałam wodę na ścianę, a mąż zaczął krzyczeć, że teraz będzie musiał czekać, aż wyschnie, bo nie przyklei płytek. Zaczął wycierać ścianę. Z koleżanką poszłam do tej nauczycielki po coś dla kogoś. Było tam dwoje dzieci, które coś malowały i rozwiązywały rebusy. Stałam z tyłu, a jednocześnie obok nich i razem się bawiłam. Jak tam byłam to dziwnie się czułam, bo ciągle myślałam o tej lampce, której nie kupiłam. Z córką jestem na dużym ogrodzonym parkingu z którego kiedyś brałyśmy samochód i jeździłyśmy załatwiać różne sprawy. Teraz nie było jakby możliwości wyjechania, bo parking był cały ogrodzony. Córka się upierała, ale powiedziałam jej, że nie można brać cudzego samochodu. Poszłyśmy na piechotę. Wychodząc z parkingu zakręciłam kurek z gazu, ale zaraz szybko odkręciłam. Krzyknęłam do drugiej córki, że odkręcam, a ona była w dyżurce. Pilnowała tego parkingu. Z młodszą córką poszłam. Po drodze były grupy kobiet pracujące na stacji paliw w kilku miejscach.

Dodał(a): Monika | Odsłon: 1008 | Dodano: 21 Października 2015, godz. 8:14 | Komentarzy: (0)
Dominujące symbole:
 1. [+] Córka (9 pkt)
 2. Krzyk (5 pkt)
 3. Koleżanka (4 pkt)
 4. Mąż (4 pkt)
"Córka" dominuje wśród 4 znalezionych symboli z przewagą 40.9%. Pozytywne znaczenie symbolu Córka to Dobre relacje w rodzinie. Jego mniej przyjemną interpretacją to Kłótnie. Dodatkowo może też symbolizować Naiwność.
Główny motyw, tło akcji:
 1. Istota » Rodzina (9 pkt)
 2. Czynność » Okazująca emocje (5 pkt)
 3. Istota » Kobieta (4 pkt)
 4. Istota » Mężczyzna (4 pkt)
motyw
W twoim śnie głównym motywem lub tłem akcji snu (w 40.9%) może być Istota (Rodzina).

Motywem głównym w Twoim śnie jest osoba, z którą mogą Cię łączyć więzi rodzinne, bądź też sen dotyczy ogólnie spraw rodzinnych. Mimo wszystko zwraca Ci uwagę, że rodzina jest najmniejszą, ale też najcenniejszą grupą społeczną i należy o nią dbać. Prawdopodobnie między Tobą, a członkami Twojej rodziny tkwią silne relacje nad którymi warto popracować. Dawne interpretacje tłumaczą rodzinę, jako znak zbliżającej się zmiany i nadchodzącej nowości.
Pojawiające się liczby i cyfry:
100, 10
Liczby dość rzadko pojawiają się w snach, dlatego należy traktować je, jako wyjątkowe informacje. Być może próbują one nam coś zakomunikować lub w przyszłości okażą się dla nas ważne.
Dominujące znaczenie snu według senników:
 1. Kłótnie » (9 pkt)
 2. Naiwność » (9 pkt)
 3. Dobre relacje w rodzinie » (9 pkt)
 4. Miłość i najlepsi przyjaciele » (8 pkt)
 5. Problemy rodzinne » (5 pkt)
 6. Fałszywe osoby » (5 pkt)
 7. Szczęście » (4 pkt)
 8. Problemy towarzyskie » (4 pkt)
 9. Pomoc i dobroduszność » (4 pkt)
 10. Wspomnienia i refleksje » (4 pkt)
Interpretacja snu:

emocje Najważniejszym przesłaniem w twoim śnie to "Kłótnie". Najwyraźniej jesteś osobą burzliwą, impulsywną i energiczną. Chyba za łatwo się denerwujesz, przez co miewasz czasem skłonności do awantur. Być może nadszedł czas, abyś trochę wyhamował swoje emocje i przestać innym wytykać ich wady. Zastanów się też, czy istnieje jakiś konflikt, który wypadałoby teraz załagodzić.

Drugim ważnym przesłaniem w twoim śnie to "Naiwność". Sen próbuje Cię ostrzec przed nadmiernym zaufaniem, jakim możesz darzyć niektórych ludzi. Zastanów się, czy warto mówić o swoich sekretach i problemach osobie, której nie ufasz w wystarczającym stopniu? Inne znaczenie tego snu może odnosić się do zbyt łatwej wiary w różne oferty i sposoby na szybkie wzbogacenie się. Zachowaj czujność, abyś w porę mógł uniknąć straty i niepowodzenia. Chcąc dokonać trafnego wyboru, kieruj się głosem intuicji i radą bliskich oraz zaufanych osób.

» Zapoznaj się również z interpretacją dwóch najważniejszych symboli: Córka i Krzyk
» Całościowe znaczenie twojego snu jest w 43.9% pozytywne i w 56.1% negatywne

Ocena: 0 (głosów: 0)
Dodaj komentarz lub własną interpretację snu »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Drzewo Widziałem drzewa łamały się się połowie....nie było wiatru.... słyszałem odgłos pękający...
 • Jezus Siedziałam pod domem, gdy nagle na niebie zobaczyłam pojawiającego się Pana Jezusa. W jednej chw...
 • Ksiądz Śnił mi się ksiądz, który przyszedł do nas do domu na kolędę. ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl