» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » B » Buty » Interpretacje » Wyjście do kina
Interpretacja snu:

Wyjście do kina

Dziś miałam sen, dziwny ale wydaję mi się, że był pełen symboli.
No wiec śniło mi się, że szłam do kina z facetem z którym w życiu realnym, nie sennym, rozpadła mi się relacja. To było jakieś kompletnie obce miasto. W drodze do tego kina stanęłam przy jakimś kiosku i coś kupowałam. Miałam do zapłacenia 11 zł. pieniądze miałam pod przeźroczystą okładką (coś jak ta na dowód rejestracyjny samochodu), to były drobniaki. Zaczęłam je wyjmować i liczyć. W tym czasie znajomy powiedział, że musi gdzieś iść. Pan z kiosku wziął część drobniaków i tak jakby dał do zrozumienia, że jest w porządku. Ja jednak dopytałam czy tam było te 11 zł, odparł, że brakowało 2 zł. podałam mu je. poszłam sama do tego kina. Kino było piętrowe, sale były bardzo jasne z oknami, było mnóstwo ludzi wewnątrz. Spotkałam tam brata i zaczęliśmy wybierać film. Wybór był jednogłośny, ja jednak przez chwilę zwątpiłam czy go oglądać, bo pomyślałam, że mojemu znajomemu też ten film by się podobał i to bez sensu, że ja już będę widziała ten film i musiałabym drugi raz obejrzeć. Ale po chwili machnęłam na to ręką. Po czym mój brat zniknął, za to po chwili pojawiła się moja młodsza siostra i z siostrą miałyśmy oglądać film. Podniosłam ulotkę kinową z podłogi, żeby sprawdzić o której jest seans i myślałam, że jest już ok 17 a było przed 12 w południe, a na ulotce pierwszy film był wieczorem, więc lipa. Siostra zniknęła. Ja stwierdziłam, że skoro nie ma filmu to wychodzę z kina. Przy wyjściu szukałam swoich butów (trzeba je było w kinie zdejmować), tych butów była całą góra i nie mogłam znaleźć swoich, pomogła mi w tym kobieta która się tym zajmowała. Zapytała mnie czego szukam a ja jej powiedziałam, że moich niebieskich butów. Znalazła mi je szybko. Wyszłam na zewnątrz na schody, ukucnęłam by zawiązać te buty. Telefon położyłam przed sobą, a obok mnie stał wózek dziecięcy i spod tego wózka pojawiła się męska dłoń próbująca ukraść mi ten telefon. Zauważyłam to i złapałam ten telefon i pomimo tego, że ręce miałam jakieś hmm nie wiem tłuste, to udało mi się go zatrzymać (a w śnie kilka razy mi zwracano uwagę, bym uważała na telefon i go tak nie trzymała byle gdzie, bo mi go ukradną.
Jak już zawiązałam buty to pojawił się mój znajomy, z którym miałam iść do tego kina, był ze swoim kumplem. Co było dalej już nie pamiętam.

Dodał(a): Monia | Odsłon: 999 | Dodano: 11 Sierpnia 2015, godz. 1:54 | Komentarzy: (0)
Dominujące symbole:
 1. [+] Buty (8 pkt)
 2. Telefon (5 pkt)
 3. Siostra (5 pkt)
 4. Przyjaciel (4 pkt)
 5. Kradzież (4 pkt)
 6. Brat (4 pkt)
 7. Monety (4 pkt)
 8. Film (4 pkt)
"Buty" dominuje wśród 8 znalezionych symboli z przewagą 21.1%. Pozytywne znaczenie symbolu Buty to Siła i energia. Jego mniej przyjemną interpretacją to Naiwność. Dodatkowo może też symbolizować Niedokładność.
Główny motyw, tło akcji:
 1. Rzecz » Ubranie (8 pkt)
 2. Rzecz » Technologia i rozrywka (5 pkt)
 3. Istota » Kobieta (5 pkt)
 4. Istota » Mężczyzna (4 pkt)
 5. Wydarzenie » Przykre i budzące strach (4 pkt)
 6. Istota » Rodzina (4 pkt)
 7. Rzecz » Kosztowności (4 pkt)
motyw
W twoim śnie głównym motywem lub tłem akcji snu (w 23.5%) może być Rzecz (Ubranie).

Sny z ubraniami odzwierciedlają to, co staramy się przed innymi ukryć. Przejawiają skrytą osobowość, wyrażają emocje i pozwalają poznać ukryte tajemnice.
Kolory we śnie:
 1. Szary (4 pkt)
 2. Kolorystyka mieszana (4 pkt)
koloryNa podstawie znalezionych symboli przeważa "Szary".

Raczej nie symbolizuje niczego dobrego. W snach bywa odzwierciedleniem lęków, złego samopoczucia i utożsamia się z niską samooceną. Chyba zbyt pesymistycznie spoglądasz na życie.
Pojawiające się liczby i cyfry:
11, 11, 2, 17, 12
Liczby dość rzadko pojawiają się w snach, dlatego należy traktować je, jako wyjątkowe informacje. Być może próbują one nam coś zakomunikować lub w przyszłości okażą się dla nas ważne.
Dominujące znaczenie snu według senników:
 1. Informacje i wiadomości » (10 pkt)
 2. Przeszkody i ostrzeżenia » (9 pkt)
 3. Strach i zagrożenie » (9 pkt)
 4. Szczęście » (9 pkt)
 5. Siła i energia » (8 pkt)
 6. Naiwność » (8 pkt)
 7. Niedokładność » (8 pkt)
 8. Wydarzenie » (8 pkt)
 9. Plotki » (5 pkt)
 10. Pomoc i dobroduszność » (5 pkt)
 11. Problemy rodzinne » (4 pkt)
 12. Bogactwo » (4 pkt)
 13. Powodzenie zawodowe » (4 pkt)
 14. Niewłaściwe zachowanie » (4 pkt)
 15. Miłość i najlepsi przyjaciele » (4 pkt)
Interpretacja snu:

emocje Najważniejszym przesłaniem w twoim śnie to "Informacje i wiadomości". Jesteś osobą ciekawską, dociekliwą i lubiącą wszystko wiedzieć. Sen odzwierciedla potrzebę wiedzy i zdobywania doświadczeń. Możliwe, że jeśli tylko właściwie wykorzystasz swoją mądrość, osiągniesz niemałą korzyść. Dodatkowym znaczeniem snu może być dotarcie do faktu, który bardzo Cię zaskoczy i zaintryguje.

Drugim ważnym przesłaniem w twoim śnie to "Przeszkody i ostrzeżenia". Sen najprawdopodobniej ostrzega Cię przed życiowymi kłopotami. Zachowując czujność i kierując się głosem intuicji będziesz w stanie wyjść z każdego problemu, jednak mimo wszystko może to wymagać od Ciebie niemałego zaangażowania. Być może już teraz domyślasz się, jaka przeszkoda może się pojawić. Czasem taki sen oznacza, że próbujesz coś osiągnąć, jednak ciągle pojawiają się jakieś okoliczności próbujące odciągnąć Cię od celu. Bądź wytrwały i nie poddawaj się tak łatwo!

» Zapoznaj się również z interpretacją dwóch najważniejszych symboli: Buty i Telefon
» Całościowe znaczenie twojego snu jest w 42% pozytywne i w 58% negatywne

Ocena: 0 (głosów: 0)
Dodaj komentarz lub własną interpretację snu »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Sprzątanie grobu rodziców Sprzątałam zaniedbany grób rodziców, pomagał mi nieżyjący od 28 lat mój mąż. Potem wywozi...
 • Dżdżownica Pies wyciągający z ziemi dżdżownice, jedna z nich była bardzo duża. Co może oznaczać tak dzi...
 • Włosy Śniło mi się, że występowałam na scenie. W garderobie szykując się do występu czesałam swo...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl