» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » U » Uczucie » Interpretacje » Sen o chłopaku
Interpretacja snu:

Sen o chłopaku

Pierwszy raz miałam taki sen. Pamiętam go bardzo dokładnie. Scena odbywa się w mojej podstawówce, a dokładniej w szatni.
Wchodzę do boksu mojej klasy, gdzie mamy haczyki na ubrania. Nagle słyszę, że ktoś mnie woła po imieniu. Jest to mój starszy ode mnie chłopak. W prawdziwym życiu nie mam chłopaka, a gdy przyśnił mi się tamten po prostu wiedziałam, że go kocham. Odwracam się i natychmiast się do niego przytulam. Bardzo mocno to robię, bo wtedy czuje się bezpieczna i mam wtedy takie uczucie, które nie umiem opisać. Przez większą część mojego snu chodzimy po korytarzach przytulając się do siebie. Czuje wtedy to niesamowite uczucie, takie, które przez cały czas odczuwać, ale wiem, że je tylko czuje, gdy jestem z nim. Ten chłopak nie ma imienia i wiem tylko, że jest on w 5 klasie. Sądzę, że chodziło im o takie policzenie: 3 klasy gimnazjum i 2 liceum. To znaczy, że jest w 2 klasie liceum, a ja jestem w 1 gimnazjum. Ma on 18 lat, a ja 13. Mimo to chodzimy do tej samej szkoły. Wracając do tamtego dnia kiedy mnie zawołał po imieniu. On mi mówi, że dzisiaj jest nasza rocznica, i że na moim haczyku zawiesił prezent z tej okazji. No to zaglądam do środka i wszystkie te przedmioty, które tam są, są przedmiotami papierniczymi. Oglądam je, wyjmuje. A potem wychodzę z mojego przedziału i 2 boksy dalej jest przedział gdzie są osoby z 2 liceum. Wtedy wychodzi mój chłopak i pyta się, czy podobały mi się prezenty, a ja na to, że tak. Wtedy pocałowałam go szybko w usta. I wróciłam do mojego boksu. Wtedy on poszedł za mną i jedyne co powiedział to, WOW :). A ja znowu się do niego przytuliłam. I znowu poczułam to uczucie. Koniec snu. Obudziłam się.

Dodał(a): Ada | Odsłon: 821 | Dodano: 8 Lipca 2015, godz. 11:46 | Komentarzy: (0)
Dominujące symbole:
 1. [+] Uczucie (13 pkt)
 2. Chłopak (8 pkt)
 3. Pocałunek (4 pkt)
"Uczucie" dominuje wśród 3 znalezionych symboli z przewagą 52%. Pozytywne znaczenie symbolu Uczucie to Spokojne i długie życie. Jego mniej przyjemną interpretacją to Strach i zagrożenie. Dodatkowo może też symbolizować Niezadowolenie.
Główny motyw, tło akcji:
 1. Stan » Dobrobyt (13 pkt)
 2. Istota » Mężczyzna (8 pkt)
 3. Czynność » Przyjemna (4 pkt)
motyw
W twoim śnie głównym motywem lub tłem akcji snu (w 52%) może być Stan (Dobrobyt).

Gdy odczuwasz, jak potrzeby materialne stają się zaspokojone, to najprawdopodobniej na jawie również może tak być, bądź też w chwili obecnej starasz się dążyć do takiego stanu. Niekoniecznie postrzegany przez Ciebie dobrobyt musi się wiązać z pieniędzmi.
Kolory we śnie:
 1. Pomarańczowy (13 pkt)
koloryNa podstawie znalezionych symboli przeważa "Pomarańczowy".

Kojarzy się z młodością, witalnością i pozytywnym myśleniem. To bardzo orzeźwiająca barwa, która pomaga odzyskać siły witalne i dodaje sporo energii. Sen z takim kolorem jest dobry wśród osób przedsiębiorczych, gdyż wzmacnia odporność psychiczną.
Pojawiające się liczby i cyfry:
5, 3, 2, 2, 1, 18, 13, 2, 2
Liczby dość rzadko pojawiają się w snach, dlatego należy traktować je, jako wyjątkowe informacje. Być może próbują one nam coś zakomunikować lub w przyszłości okażą się dla nas ważne.
Analiza emocji i siły symboli:
emocje - Emocje w Twoim śnie były silne, a symbole dość widoczne.
- Sen może być dla Ciebie: ważny (63.6%).
Dominujące znaczenie snu według senników:
 1. Spokojne i długie życie » (19 pkt)
 2. Miłość i najlepsi przyjaciele » (18 pkt)
 3. Niezadowolenie » (13 pkt)
 4. Strach i zagrożenie » (13 pkt)
 5. Wydarzenie » (10 pkt)
 6. Niedokładność » (8 pkt)
Interpretacja snu:

emocje Najważniejszym przesłaniem w twoim śnie to "Spokojne i długie życie". Możesz odetchnąć z ulgą. Sen zapowiada spokojny okres, który pozwoli Ci zregenerować siły. Nie musisz nerwowo oczekiwać, co przyniesie Ci przyszłość. Nawet, jeżeli wplączesz się w jakieś tarapaty, szczęście nie powinno Cię opuścić. Czasem taki sen jest znakiem, abyś trochę przystopował i odetchnął od problemów, ponieważ prowadzisz nerwowy tryb życia.

Drugim ważnym przesłaniem w twoim śnie to "Miłość i najlepsi przyjaciele". Znaczenie tego snu w dużym stopniu odnosi się do spraw sercowych i towarzyskich. Doceń swoich przyjaciół i wszystkie osoby, które niosą Ci pomoc. Twój sukces zależy w dużym stopniu od tego, czy zapomnisz o dawnych niepowodzeniach i otworzysz się na nowe uczucie. Już teraz możesz być nastawiony na miłość!

» Zapoznaj się również z interpretacją dwóch najważniejszych symboli: Uczucie i Chłopak
» Całościowe znaczenie twojego snu jest w 52.1% pozytywne i w 47.9% negatywne

Ocena: 0 (głosów: 0)
Dodaj komentarz lub własną interpretację snu »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Ręce Miałam dziwny sen widziałam swoje ręce na ktorych otwierały się rany ale nie krwawiły tylko wy...
 • Wilk Miałam sen o czarnym wilku w mieście. Nie bardzo wiem, jak to interpretować ale napiszę o śnie:...
 • Ślimak Śnił mi się ślimak, którego przeniosłam w inne miejsce. Wtedy ślimak stał się duży, miał ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl