» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » Z » Zwierzęta » Interpretacje » Ludzie - zwierzęta.
Interpretacja snu:

Ludzie - zwierzęta.

W moim śnie to ja byłam Tygrysem. A raczej człowiekiem zmieniającym się w tygrysa. Ale nie jakiegoś zwykłego tygrysa. Kolor mej sierści był ciemnozielony. Byłam na jakiejś wyspie w dżungli. Przechadzałam się gdy nagle coś usłyszałam. Zza drzew wyskoczył brązowy Jeleń i biały jednorożec. Uciekały przed czymś. Potem jednorożec powiedział ,że pewien mężczyzna chce wyłapać wszystkie niezwykłe zwierzęta na wyspie. Nie wiedziałam co o tym myśleć. Potem coś wyczułam. Powiedziała żebyśmy się ukryli i to szybko. Jeleń i jednorożec skryli się za drzewami i winoroślami, a ja stałam w miejscu i czekałam na to, co zaraz się stanie. Nagle dwa metry przede mną pojawiło się wielkie oko, które świeciło na białosrebrno i przemówiło do mnie. "Znalazłem cię". Potem znikło. Jednorożec powiedział, że muszę uciekać stąd jak najszybciej. Potem Jeleń rzekł, że one go zatrzymają. Pobiegłam na wschód. Jednak moja zdolność pomogła mi wydostać się z dżungli. Mianowicie jako tygrys mogłam przeczesać oczami teren kilkadziesiąt metrów przede mną. Wybiegłam na plażę. Spojrzałam się na las i podeszłam od niego kilka kroków. Potem usłyszałam coś od strony wody. Odwróciłam się i zobaczyłam krokodyle. Warknęłam na nie, ale potem usłyszałam coś dziwnego dobiegającego z lasu. Spojrzałam w tamtą stronę używając swojej zdolności. W miejscu gdzie spotkałam wcześniejsze zwierzęta zobaczyłam jak Jeleń używa swojej zdolności - szybkości. Jednak mężczyzna zaatakował go z zaskoczenia i oplótł mocną lianą jego szyję. Pobiegłam w tamtą stronę wciąż patrząc co tam się dzieje. Jednorożec wierzgał nogami na mężczyznę który skutecznie unikał jego kopyt. Nagle z góry nadleciał wielki jastrząb, który swymi ostrymi szponami przeciął lianę. Mężczyzna usuną się w cień i zniknął, a kiedy dobiegłam na miejsce zwierzęta przemieniały się w ludzi. Jastrząb był chłopakiem o ciemnoblond włosach z brązowymi odrostami na czubku głowy. Jeleniem była dziewczyna o brązowych długich do pasa włosach, a jednorożcem, dziewczyna o jasnoblond krótkich włosach. Nie znałam ich. Jeleń powiedział że jednorożec uratował ją, a potem postanowiły odnaleźć inne nadnaturalne zwierzęta-ludzi i ostrzec ich przed mężczyzną.
Potem sen się urwał, a ja się obudziłam.

Dodał(a): Kian | Odsłon: 418 | Dodano: 26 Stycznia 2019, godz. 12:07 | Komentarzy: (0)
Dominujące symbole:
 1. [+] Zwierzęta (9 pkt)
 2. Mężczyzna (6 pkt)
 3. Oczy (5 pkt)
 4. Tygrys (5 pkt)
 5. Jednorożec (5 pkt)
 6. Ludzie (5 pkt)
 7. Jastrząb (5 pkt)
 8. Chłopak (5 pkt)
 9. Jeleń (5 pkt)
"Zwierzęta" dominuje wśród 9 znalezionych symboli z przewagą 18%. Pozytywne znaczenie symbolu Zwierzęta to Powodzenie zawodowe. Jego mniej przyjemną interpretacją to Agresja. Dodatkowo może też symbolizować Pracowitość i rywalizacja.
Główny motyw, tło akcji:
 1. Istota » Zwierzę (29 pkt)
 2. Istota » Mężczyzna (11 pkt)
 3. Pozostałe » Człowiek i części ciała (10 pkt)
motyw
W twoim śnie głównym motywem lub tłem akcji snu (w 58%) może być Istota (Zwierzę).

Gdy na pierwszym planie pojawiają się zwierzęta, prawdopodobnie może to mieć związek z silnymi potrzebami, które chcesz za wszelką cenę zaspokoić. Mogą też odnosić się do tłumionych wewnątrz siebie pragnień. Wszystko zależy od tego, które zwierzę odgrywało największe znaczenie w śnie.
Kolory we śnie:
 1. Biały (10 pkt)
 2. Czarny (6 pkt)
 3. Zielony (5 pkt)
 4. Brązowy (5 pkt)
 5. Szary (5 pkt)
koloryNa podstawie znalezionych symboli przeważa "Biały".

Biel jest najsilniejszą barwą z wszystkich. W symbolicznym znaczeniu odnosi się do czystości i dobroci. Dominacja tej barwy we śnie może oznaczać lepsze samopoczucie i nadchodzące szczęście.
Analiza emocji i siły symboli:
emocje - Emocje w Twoim śnie były normalne, a symbole trochę widoczne.
- Sen może być dla Ciebie: niekoniecznie ważny (45.5%).
Dominujące znaczenie snu według senników:
 1. Miłość i najlepsi przyjaciele » (33 pkt)
 2. Pomoc i dobroduszność » (28 pkt)
 3. Bogactwo » (22 pkt)
 4. Sukces » (22 pkt)
 5. Niewłaściwe zachowanie » (17 pkt)
 6. Powodzenie zawodowe » (15 pkt)
 7. Szczęście » (11 pkt)
 8. Fałszywe osoby » (10 pkt)
 9. Agresja » (9 pkt)
 10. Pracowitość i rywalizacja » (9 pkt)
 11. Przyjemności » (6 pkt)
 12. Niedokładność » (5 pkt)
 13. Przeszkody i ostrzeżenia » (5 pkt)
 14. Zazdrość » (5 pkt)
 15. Problemy miłosne i emocjonalne » (5 pkt)
Interpretacja snu:

emocje Najważniejszym przesłaniem w twoim śnie to "Miłość i najlepsi przyjaciele". Znaczenie tego snu w dużym stopniu odnosi się do spraw sercowych i towarzyskich. Doceń swoich przyjaciół i wszystkie osoby, które niosą Ci pomoc. Twój sukces zależy w dużym stopniu od tego, czy zapomnisz o dawnych niepowodzeniach i otworzysz się na nowe uczucie. Już teraz możesz być nastawiony na miłość!

Drugim ważnym przesłaniem w twoim śnie to "Pomoc i dobroduszność". Sen jest dobrym znakiem wśród osób przygnębionych i poszkodowanych, którzy potrzebują pomocy, gdyż sygnalizuje, że taka pomoc powinna nadejść. Określa też Twoją nieobojętną aktywność wobec problemów ludzi i chęć służenia innym. Odzwierciedla też Twoją łagodność, troskliwość i serdeczność. Jesteś osobą czułą, delikatną, którą łatwo można urazić.

» Zapoznaj się również z interpretacją dwóch najważniejszych symboli: Zwierzęta i Mężczyzna
» Całościowe znaczenie twojego snu jest w 71% pozytywne i w 29% negatywne

Ocena: 0 (głosów: 0)
Dodaj komentarz lub własną interpretację snu »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Zmarły mąż Zmarły 5 lat temu mąż często mi się śni, albo przychodzi do domu albo jedziemy do jego rodziny...
 • Włosy Śniło mi się, że myłam włosy w umywalce i po spłukaniu cała umywalka była w moich włosach,...
 • Banany Śniło mi się nad ranem, że byłam u swojego przyjaciela i miałam wchodzić po schodach do jego ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl