» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » G » Guma » Interpretacje » Uciążliwa guma do żucia
Interpretacja snu:

Uciążliwa guma do żucia

Ten sen wciąż powraca, bez względu na mój stan ducha i samopoczucie na jawie. Śni mi się, że w różnych sytuacjach (najczęściej w otoczeniu znanych mi osób) wyciągam z ust kawałkami gumę do żucia, która zakleja mi zęby, podniebienie. Nigdy nie udaje mi się jej całkowicie pozbyć. Wraz z usuwaniem gumy z ust, jej przybywa.

Dodał(a): Kamila | Odsłon: 9029 | Dodano: 31 Grudnia 2018, godz. 12:41 | Komentarzy: (13)
Dominujące symbole:
 1. [+] Guma (16 pkt)
 2. Zęby (5 pkt)
 3. Usta (4 pkt)
"Guma" dominuje wśród 3 znalezionych symboli z przewagą 64%. Pozytywne znaczenie symbolu Guma to Informacje i wiadomości. Jego mniej przyjemną interpretacją to Niewłaściwe zachowanie.
Główny motyw, tło akcji:
 1. Rzecz » Wyposażenie (16 pkt)
 2. Pozostałe » Człowiek i części ciała (9 pkt)
motyw
W twoim śnie głównym motywem lub tłem akcji snu (w 64%) może być Rzecz (Wyposażenie).

Takie sny mogą świadczyć o naszym silnym przywiązaniu do rzeczy materialnych lub miejsca, w którym mieszkamy. Przypominają nam również o naszych bliskich - zwłaszcza, gdy śnimy o przedmiotach nienależących do nas.
Kolory we śnie:
 1. Różowy (16 pkt)
 2. Biały (5 pkt)
 3. Fioletowy (4 pkt)
koloryNa podstawie znalezionych symboli przeważa "Różowy".

Kolor różowy oznacza gorącą, namiętną i silną miłość. Budzi w nas skryte pragnienia sercowe. Pobudza nasze emocje i zmysły, wprawiając nas w dobry nastrój a nawet w stan zakochania.
Analiza emocji i siły symboli:
emocje - Emocje w Twoim śnie były normalne, a symbole trochę widoczne.
- Sen może być dla Ciebie: raczej istotny (50.9%).
Dominujące znaczenie snu według senników:
 1. Niewłaściwe zachowanie » (22 pkt)
 2. Informacje i wiadomości » (16 pkt)
 3. Bogactwo » (5 pkt)
 4. Strata » (5 pkt)
 5. Zdrowie i dobre samopoczucie » (5 pkt)
 6. Miłość i najlepsi przyjaciele » (4 pkt)
 7. Szczęście » (4 pkt)
 8. Problemy zawodowe » (4 pkt)
Interpretacja snu:

emocje Najważniejszym przesłaniem w twoim śnie to "Niewłaściwe zachowanie". Twoje obecne zachowanie może skłaniać Cię do większej pracy nad samym sobą. Sen jest w pewnym sensie ostrzeżeniem, abyś w porę zmienił swoje postępowanie, które na chwilę obecną może Cię prowadzić w niewłaściwym kierunku. Zastanów się, czy właściwie odnosisz się w stosunku do ludzi, oraz czy twoje zachowanie jest na pewno właściwe i przyzwoite. Zawsze możesz wykonać ten ważny krok, który pozwoli Ci oderwać się od szkodliwych nawyków, jednak musisz tego na prawdę chcieć.

Drugim ważnym przesłaniem w twoim śnie to "Informacje i wiadomości". Jesteś osobą ciekawską, dociekliwą i lubiącą wszystko wiedzieć. Sen odzwierciedla potrzebę wiedzy i zdobywania doświadczeń. Możliwe, że jeśli tylko właściwie wykorzystasz swoją mądrość, osiągniesz niemałą korzyść. Dodatkowym znaczeniem snu może być dotarcie do faktu, który bardzo Cię zaskoczy i zaintryguje.

» Zapoznaj się również z interpretacją dwóch najważniejszych symboli: Guma i Zęby
» Całościowe znaczenie twojego snu jest w 36.7% pozytywne i w 63.3% negatywne

Ocena: 0 (głosów: 0)
Najnowsze interpretacje i komentarze (13):
 • ~Gość (2 Grudnia 2023, godz. 22:40)

  Ten sen również mnie nawiedza. Po przeczytaniu waszych komentarzy oraz odczuć doszłam do przemyśleń, że ten sen może oznaczać, że chcielibyśmy dać od siebie dużo więcej niż rzeczywiście jesteśmy w stanie. Długofalowo jest to dla nas męczące, jednak nie jesteśmy się w stanie zmienić.
 • ~Gość (14 Kwietnia 2023, godz. 0:32)

  Ja mam dokładnie to samo, też bym chciała zrozumieć, o co chodzi. Ten sen mnie nawiedza co jakiś czas, ciągle powraca i to nie jest przyjemne.
 • ~Gość (14 Sierpnia 2022, godz. 1:12)

  To samo u mnie od lat identyko jak u poprzedników ciągnę i ciągnę tą gumę dwiema dłońmi na przemian co by się nie udusić , bo rośnie w buzi przyklejona do podniebienia i zębów i zawsze w czyjejś obecności, gdzie nikt w śnie tego nie zauważa .. Szkoda, że nikt nie zna odpowiedniej interpretacji tego koszmaru 😪
 • ~Mara (8 Maja 2021, godz. 8:21)

  Dzisiaj śnił mi się ten sam sen. Próbowałam pozbyć się z ust gumy do żucia, było jej bardzo dużo. Ciągnęła się, zaklejała zęby. Sen śnił mi się już parę razy wcześniej.
 • ~Gość (11 Kwietnia 2021, godz. 22:10)

  Ja też to mam... i mam wrażenie, że ten sen pojawia się u mnie raz na jakiś czas od kilku lat... jest to mega uciążliwe, powodujące dyskomfort i też zastanawiam się, co ten sen oznacza...
 • ~Gość (7 Marca 2021, godz. 9:12)

  Ten sen powraca do mnie również w takiej wersji! Myślałam, że tylko mnie się to śni.
 • ~Spirit Blackthorn (9 Lutego 2021, godz. 7:31)

  Dzisiaj miałam identyczny sen. 3 razy miała miejsce ta sytuacja, że nagle gumy w ustach robiło się za dużo i wyciągałam ją jak linę bez końca. Ciągnęłam, ona spadała na podłogę i musiałam ciągnąć dalej i dalej, bo jej ciągle przybywało i czułam, że udusiłabym się nią. Moje odczucia zaraz po przebudzeniu, to właśnie problem z komunikacją, a mianowicie tym, że nie nadążam wyrażać siebie przed innymi... jakbym miała za dużo do powiedzenia i nikogo, kto chciałby to wysłuchać w pełnej okazałości. Ale po dłuższym zastanowieniu, myślę, że może to dotyczyć wyłącznie potrzeby wyrażania rzeczy teoretycznie nieskończonych (wiary, miłości...) Sama nie wiem, ale ciężki motyw... do rozgryzienia czy przełknięcia haha
 • ~Gość (7 Stycznia 2021, godz. 4:29)

  Mam ten sam sen, już po raz drugi. Cieszę się, że nie jestem sama i ktoś ma podobne sny.
 • ~Gość (26 Listopad 2020, godz. 8:51)

  Mam dokładnie taki sam sen!!!!
  „Uciążliwa guma do żucia
  Ten sen wciąż powraca, bez względu na mój stan ducha i samopoczucie na jawie. Śni mi się, że w różnych sytuacjach (najczęściej w otoczeniu znanych mi osób) wyciągam z ust kawałkami gumę do żucia, która zakleja mi zęby, podniebienie. Nigdy nie udaje mi się jej całkowicie pozbyć. Wraz z usuwaniem gumy z ust, jej przybywa.”
  Co to znaczy???
 • ~Gość (9 Listopad 2020, godz. 12:07)

  Mnie też ten sen dręczy od roku. W lepszych momentach mojego życia miewam sny, ze tej gumy nie ma za dużo, ale zaraz po wyrwaniu całej pojawia się nowa. Ale są dni jak dziś, gdy guma pochłania mi całe buzie, gardło, zęby, podniebienie. Wyciągam i wyciągam ogromne ilości tej gumy, ale zaraz pojawiają się nowe... trudno mi mówić i czuje wstyd wśród ludzi, bo ciagle wyciągam te gumę.
  Ktoś mi kiedyś powiedział ze guma oznacza problem z komunikacja, wyrażaniem siebie ale nie wiem czy to prawda?
  Czy udało się może komuś ustalić znaczenie tego snu?
 • ~Gość (18 Kwietnia 2020, godz. 10:11)

  Witajcie, też często miewam te sny z gumą do żucia. Narasta w buzi. jest sklejona albo z zębami albo z podniebieniem czy gardłem. Ciągnę tą gumę, ona narasta. Czasem śniło mi się, że może było to coś innego niż guma może sznurek, może robak już nie pamiętam. Ciągnę ją i wyrywam po kawałkach, ale zawsze coś zostaje w środku i czuje dyskomfort. Dziś pierwszy raz wyrwałam wszystko... śniło mi się tym razem, że nie była to guma. Było to mięso, takie długie niczym kiszka. Ciągnęłam je jak zawsze bojąc się, że wyrwę za dużo,ale w końcu zaczęłam nim kręcić i wyrwałam wszystko. W miejscu wyrwania była gula i mocno zaczęłam krwawić. Krew zalewała mi gardło i usta, później zwymiotowałam tą spływającą do żołądka krwią do umywalki. Dlaczego ten sen się powtarza? Śni mi się nie pierwszy raz, ale pierwszy raz, że wyrwałam to do końca.
 • ~Gość (12 Kwietnia 2020, godz. 9:09)

  U mnie to samo.. od kilku lat wciąż powraca to samo tylko ludzie i otoczenie w śnie się zmieniają..
 • ~Gość (8 Lipca 2019, godz. 16:07)

  Mam Często taki sam sen 🤷🏼‍♀️
   
Dodaj komentarz lub własną interpretację snu »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Matka Śniła mi się chora mama, była blisko. Głaskałam ją po twarzy (policzkach) i pytałam kiedy wy...
 • Samochód Samochód czarny, który notabene posiadam. We śnie miał pogiętą maskę, ale jeździł idealnie....
 • Demon Znalazłam dziecko w lesie, pod drzewem. Zabrałam je i zajęłam się jak swoim. Po jakimś czasie ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl