» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » M » Matka » Interpretacje » Decyzja
Interpretacja snu:

Decyzja

Jestem w jakimś hotelu tak jakby w górach. Hotel położony u stoku, wzdłuż płynie woda. Ściana hotelu skonstruowana tak , jakby całe pnie leżały w stosie i były wbite w ta ścianę, ale to raczej było zamierzenie projektantów, znaczna część tych pni nasiąkła bo leży w wodzie-mówię o tym komuś kto stoi obok mnie, że to niebezpieczne rozwiązanie,potem przeze mnie przez przypadek połowa pnia się odrywa i woda ją zabiera. Chodzę tam korytarzami w tym hotelu i ludzie zaczynają rozkładać się z bagażami na tych korytarzach bo w pokojach nie ma już miejsca. Jest tam basen - znam to miejsce ale nie mam kostiumu do kąpieli. Jestem tam z 5-letnim synem. Czekamy na coś lub kogoś. W pewnym momencie siadam w piekarni hotelowej i czuję zapach chleba. Dochodzę do wniosku że nie mam po co wracać do domu bo tam źle jest a tu jest ciepło , pachnie chleb i jest mi tu dobrze. Pewien obcy chłopak chce mnie poderwać ale nie pozwalam mu.
Później jakieś święto w tym mieście - coś jak parada religijna. Ten chłopak w niej uczestniczy i zaprasza mnie do udziału. Stoi coś na wzór rykszy z podwójnym siedzeniem, z tym, że jest jedno za drugim. To pierwsze jest wyłożone białym atłasem a to drugie czerwonym. On każe mi tam usiąść ale sam najpierw zajmuje pierwsze białe siedzenie. Rydwan rusza. Po bokach drogi stoją ludzie ,niektórzy przebrani w białe szaty i maja bicze i mnie tymi biczami próbują uderzyć, sadząc jednak po sposobie w jaki to robią - to wydaje mi się, że to w ramach tej parady - taka inscenizacja. Ktoś w drodze podaje mi różaniec a rydwan jedzie coraz prędzej i patrzę a z przodu nikogo nie ma. Nie ma pierwszego pasażera na białym siedzeniu ani też prowadzącego. Po raz drugi dopada mnie myśl, że to koniec mojego życia. Weszłam do rydwanu i pomyślałam że to na wzór drogi krzyżowej i była ze mną wciąż ta myśl że to się dzieje naprawdę. Nawet gdy wsiadałam do tego rydwanu miałam takie przeczucie. Nagle jak szła droga w zakrętach i pod górę - tak w jednym momencie byłam na szczycie wzgórza. W dół prowadziły dość długie, szerokie na boki ale małe kamienne stopnie. Na dole - tam daleko zebrał się tłum ludzi. Wiedziałam, że jak spadnę z tym rydwanem w dół to po prostu się zabiję. Nie panikowałam - czekałam spokojnie. Nie czułam strachu - przeciwnie. Miałam przy sobie różaniec od tego chłopaka i czułam że wszystko będzie dobrze - że nareszcie koniec moich kłopotów tu na ziemi,że będę wolna.Widziałam jak te kamienne schody przelatują mi przed oczami, czułam jak rydwan się stacza a ja lecę razem z nim w dół. Czekałam kiedy przyjdzie ból połamanych kości, poranionego ciała - ale nic takiego nie nastąpiło. Mój rydwan i ja spadliśmy ze wszystkich stopni,ale ja nadal w nim byłam-nie wypadłam i choć wisiałam w nim głową w dół bo się przewrócił - ja nadal nie dotykałam ziemi. Pomyślałam, że może jak z niego wypadnę to coś poczuję i wreszcie umrę. Uwolniłam się z niego ale na ziemie nie upadłam - czułam się tak jakby dzieliła mnie od ziemi poduszka powietrzna.
Gdy dotarło do mnie że nie umarłam - chociaż byłam na to gotowa - podniosłam się i daleko ode mnie stał tłum ludzi. Było ciemno ale łuna od świec dawała piękną żółto-czerwoną poświatę. Tuż nad tą łuną stała Matka Boska i patrzyła na mnie. Wołałam do Niej, że jestem tu i dlaczego żyję, ale Ona nie odpowiedziała. Ludzie natomiast sprawiali wrażenie jakby dokonał się cud. Byłam trochę załamana ,że nie mogłam do niej pójść, miałam żal, że mnie nie zabrała ,że ja wciąż żyję. Ale patrzyła na mnie nie mówiąc nic. Patrzyła oczyma pełnymi miłości. Co może oznaczać taki sen? Czy ktoś mi pomoże go zrozumieć?

Dodał(a): agata | Odsłon: 857 | Dodano: 26 Listopad 2014, godz. 19:19 | Komentarzy: (0)
Dominujące symbole:
 1. [+] Matka (12 pkt)
 2. Woda (9 pkt)
 3. Kamień (5 pkt)
"Matka" dominuje wśród 3 znalezionych symboli z przewagą 46.2%. Pozytywne znaczenie symbolu Matka to Szczęście. Jego mniej przyjemną interpretacją to Smutek i przygnębienie. Dodatkowo może też symbolizować Miłość i najlepsi przyjaciele.
Główny motyw, tło akcji:
 1. Istota » Rodzina (12 pkt)
 2. Natura » Woda (9 pkt)
 3. Natura » Kamienie i minerały (5 pkt)
motyw
W twoim śnie głównym motywem lub tłem akcji snu (w 46.2%) może być Istota (Rodzina).

Motywem głównym w Twoim śnie jest osoba, z którą mogą Cię łączyć więzi rodzinne, bądź też sen dotyczy ogólnie spraw rodzinnych. Mimo wszystko zwraca Ci uwagę, że rodzina jest najmniejszą, ale też najcenniejszą grupą społeczną i należy o nią dbać. Prawdopodobnie między Tobą, a członkami Twojej rodziny tkwią silne relacje nad którymi warto popracować. Dawne interpretacje tłumaczą rodzinę, jako znak zbliżającej się zmiany i nadchodzącej nowości.
Kolory we śnie:
 1. Błękitny (21 pkt)
 2. Czarny (5 pkt)
koloryNa podstawie znalezionych symboli przeważa "Błękitny".

Może odnosić się do oczyszczenia, orzeźwienia i lekkości życia. Wyraża twoją wrażliwość i delikatność Jest też znakiem dobrego samopoczucia.
Pojawiające się liczby i cyfry:
5
Liczby dość rzadko pojawiają się w snach, dlatego należy traktować je, jako wyjątkowe informacje. Być może próbują one nam coś zakomunikować lub w przyszłości okażą się dla nas ważne.
Analiza emocji i siły symboli:
emocje - Emocje w Twoim śnie były silne, a symbole dość widoczne.
- Sen może być dla Ciebie: ważny (60.6%).
Dominujące znaczenie snu według senników:
 1. Szczęście » (33 pkt)
 2. Miłość i najlepsi przyjaciele » (18 pkt)
 3. Smutek i przygnębienie » (12 pkt)
 4. Wydarzenie » (11 pkt)
 5. Strach i zagrożenie » (9 pkt)
 6. Problemy miłosne i emocjonalne » (9 pkt)
 7. Bogactwo » (5 pkt)
 8. Fałszywe osoby » (5 pkt)
Interpretacja snu:

emocje Najważniejszym przesłaniem w twoim śnie to "Szczęście". Jeżeli w ostatnim czasie czułeś się źle, miałeś pecha i ogólnie nic Ci się nie układało, to głowa do góry! Dużymi krokami zbliża się szczęście, które przyniesie Ci wielką radość i nauczy cieszyć się nawet najmniejszymi sukcesami w życiu. Doceń nawet małą, zadowalającą Cię okoliczność. Wybacz wszystkim, którzy sprawili Ci przykrość. Uśmiechnij się i wpuść szczęście do swojego życia.

Drugim ważnym przesłaniem w twoim śnie to "Miłość i najlepsi przyjaciele". Znaczenie tego snu w dużym stopniu odnosi się do spraw sercowych i towarzyskich. Doceń swoich przyjaciół i wszystkie osoby, które niosą Ci pomoc. Twój sukces zależy w dużym stopniu od tego, czy zapomnisz o dawnych niepowodzeniach i otworzysz się na nowe uczucie. Już teraz możesz być nastawiony na miłość!

» Zapoznaj się również z interpretacją dwóch najważniejszych symboli: Matka i Woda
» Całościowe znaczenie twojego snu jest w 61.5% pozytywne i w 38.5% negatywne

Ocena: 0 (głosów: 0)
Dodaj komentarz lub własną interpretację snu »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Ręce Miałam dziwny sen widziałam swoje ręce na ktorych otwierały się rany ale nie krwawiły tylko wy...
 • Wilk Miałam sen o czarnym wilku w mieście. Nie bardzo wiem, jak to interpretować ale napiszę o śnie:...
 • Ślimak Śnił mi się ślimak, którego przeniosłam w inne miejsce. Wtedy ślimak stał się duży, miał ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl