» Przejdź do Menu «

Dziennik wdzięczności

Dziennik wdzięcznościNawet najmniejszy krok na przód, który jest związany z Naszym celem powinien być przez nas odbierany z wielką radością. Wdzięczność pozwala nam się zbliżyć do celu, otwierając się na jego spełnienie. Należy często dziękować za każdą miłą okazję, która pojawi się w Naszym życiu. Doceńmy i cieszmy się tym, ponieważ jest to znak, że właśnie zbliżamy się do spełnienia Naszego marzenia! Dziennik wdzięczności pomoże nam otworzyć się na cel i nabrać wiary w jego spełnienie!

Bardzo pomocną metodą podczas pracy z „prawem przyciągania” jest prowadzenie tzw. „dziennika wdzięczności”. Może nam do tego posłużyć zeszyt, bądź nawet zwykła kartka A4. Na pierwszej stronie piszemy drukowanymi literami na samej górze nazwę swojego celu (np. Samochód, dziewczyna itp.) tak, aby był on dobrze widoczny. Następnie punktowo wypisujemy każde zdarzenie z Naszego życia (z bliskiej lub dawnej przeszłości, a nawet teraźniejszości), które wiążą się z tym celem, serdecznie za to dziękując.

Przykład:
„Dzisiaj kolega zaproponował mi dobry samochód – dziękuję mu za to. ”,
„Dziękuję za możliwość przejechania się samochodem, który wkrótce będzie mój. ”,
„Dziękuję, że spotkałem tak wartościowego człowieka, jakim jest (imię)”,
„Dziękuję za pomoc, którą otrzymałem od (imię)”

Itp.

Kiedy często dziękujemy, przepełniamy się pozytywną energią wdzięczności, która otwiera przed nami furtkę do spełnienia marzeń z wykorzystaniem „prawa przyciągania”. Staraj się regularnie prowadzić swój osobisty dziennik wdzięczności, zapisując każdy zbliżający Cię krok do celu, jak również czytając od czasu, do czasu swoją listę. Metoda ta jest dobra dla osób niecierpliwych, gdyż z biegiem czasu uświadomią sobie, że naprawdę są już blisko swojego pragnienia, które wkrótce się spełni.


Nasza strona internetowa umożliwia prowadzenie własnego dziennika wdzięczności - wystarczy założyć konto na stronie, aby uzyskać do niego dostęp!

Źródła:
- fot. sxc.hu / pear83
Ocena: 5.17 6 (głosów: 32)
Autor: | Dodano: 4 Października 2012, godz. 7:25 | Odsłon (19884)
Najnowsze komentarze (65):
 • ~Dzięki życie (20 Maja 2024, godz. 17:55)

  Dziękuje za tę stronę i całe moje życie. Chwała osobą wyższej świadomości.
 • KrzysiekJNW (17 Czerwca 2020, godz. 15:18)

  Dziękuję, za codzienną Energię Dnia, na tej stronie ! :) Super Stronka

  Prawo przyciągania Faktycznie Istnieje, natomiast to wszystko zależy od nas i naszego nastawienia, czy rzeczywiście osiągniemy sukces czy też zamierzony Cel. Pozdrawiam
 • ~Hexe (6 Marca 2017, godz. 0:34)

  Ja rowniez Dziekuje za wszystko co mnie do tej pory spotkalo ,za to,ze zyje,za zdrowe i zdolne dzieci,za To,ze zawsze na tej stronie znajduje duchowe uzdrowienie!wierzę ,ze nic sie nie dzieje bez przyczyny i ,że Anioly zawsze sa przy mnie i wskazuja mi wlasciwa droge !!!Dziekuje ,dziekuje,dziekuje!!!
 • Minerva (8 Kwietnia 2016, godz. 19:53)

  Dziękuję za odwzajemniony uśmiech nieznajomego, wiarę w ludzi i siłę, dzięki której czuję, że podążam właściwą drogą :)
 • ~Ana (14 Grudnia 2015, godz. 15:35)

  I ja DZIĘKUJĘ za wszystko co otrzymuję. Za odnalezienie utraconej drogi w życiu, za cudownego syna i kochających rodziców. Dziękuję za miłość, szczęśliwy powrót do Ojczyzny i za wszelkie dobra materialne które otrzymuję każdego dnia. Dziękuję za wiarę , którą mam w swoim sercu i świadomość tego że spełniły się moje marzenia.
  Życzę wszystkim optymizmu, wiary i uśmiechu każdego dnia.
  Życie jest piękne :-)
 • ~Lidia (29 Października 2015, godz. 15:18)

  Dziękuję za moment bycia tu i teraz, jestem pewna że moc przyciągania istnieje, jeżeli mocno pragniemy, to, to przyciągniemy. Dziękuję wszystkim za miłość, radość i nadzieje.
 • hania7 (26 Października 2015, godz. 19:34)

  Z całego serca dziękuję,że odnalazłam tak cudowną stronę.
 • ~Bożena (14 Lipca 2015, godz. 20:25)

  Z całego serca dziękuję za wszystko.
 • ~Joanna (1 Kwietnia 2015, godz. 20:10)

  Bardzo dobry artykuł; wprowadzam w życie podane tu rady - wprawdzie nic wielkiego czy przełomowego nie dzieje się w moim życiu, ale... od kiedy zrobiłam rachunek sumienia, od kiedy przekonałam sama siebie do tego aby pewnym ludziom wybaczyć, od kiedy stosuję afirmacje ( choć na początku wydawało mi się to głupie) to zauważyłam, że jestem spokojniejsza, mam więcej optymizmu w sobie, z większą radością wstaję rano, nawet jeśli za oknem leje i wieje, po prostu... czuję się lepiej sama ze sobą. Dlatego tez wierzę, że te metody to dobra droga do pogodzenia samego ze sobą.
 • KaBak (30 Marca 2015, godz. 16:02)

  Ja również dziękuję za ten artykuł i możliwość stworzenia osobistego "dziennika wdzięczności". Dziękuję wszystkim pozytywnie nastawionym do życia osobom, które pojawiają się na mojej drodze. Dziękuję za to, że są w Polsce osoby, które chcą szczęścia dla innych i przybliżają "prawo przyciągania". Dziękuję twórcom strony dobrysennik.pl. DZIĘKUJĘ
 • włoszka (18 Marca 2015, godz. 9:08)

  Dziękuję
 • ~asia (9 Marca 2015, godz. 9:30)

  Ojoj jak ja dziękuję za to że los sprawił iż jestem tutaj, na tej cudownej stronie!!!!!! Dziękuje za to prawo przyciągania,ono sprawiło że znalazłam tą stronę
  Dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
  Czytając Wasze wpisy poczułam że mimo tego,że mam wokół siebie ludzi którzy nie doceniają tego co mają,ciągle narzekają,że są na świecie ludzie którzy umieją cieszyć się ze wszystkiego. Zostanę tutaj i jestem WDZIĘCZNA za to!!!!!!!!!!!!!
 • ~Małgosia (27 Lutego 2015, godz. 21:56)

  Dziękuję za to ze trafiłam na ta stronę, od niej wszystko się zaczęło.Dziękuję za wszystko co mnie spotkało po zastosowaniu prawa przyciągania, za miłość Adama, urodę, zdrowie, za dzieci i wnusię, za wyjście z długiego toksycznego związku, za wszelkie dobro którego doświadczam na co dzień, za opiekę Anielską, i wiem że na tym nie koniec, życie jest piękne, Dziękuję
 • aira52 (28 Grudnia 2014, godz. 16:02)

  Dziękuję za to, że osiągnęłam tak wiele po tylu przejściach......dziękuję za Przyjaciółkę, pracę którą kocham, za dzieci.....za dzisiejszy dzień....Boże dziękuję Ci........
 • ~Małgosia (11 Lipca 2014, godz. 15:58)

  Dziękuję za wszystkie lekcje mojego życia
  Dziękuję za najbliższych i przyjaciół
  i dziękuję Ci Boże za to że zawsze ze mną jesteś
 • ~Teresa (7 Maja 2014, godz. 4:26)

  Dziękuję, że trafiłam na tę stronę. Dziękuję za pomoc i opiekę Aniołów w moim życiu. Dziękuję za dar intuicji i możliwość zareagowania w porę w sprawie do której dążę i oszukanie mnie zostanie zniweczone. Dziękuję moim przyjaciołom, dziękuję, że spotykam wspaniałych ludzi. Dziękuję za cierpliwość. Dziękuję, że jestem bardzo blisko celu. Dziękuję za radość w sercu całkiem bez powodu. Dziękuję, że umiem godzić się z tym, co mnie spotkało. Dziękuję, że umiem być wdzięczna Niebiosom za to wszystko. Dziękuję za zdrowie, za to, że znalazłam drogę do rozwoju duchowego. Dziękuję za wspaniałe dzieci, za ich miłość, za wnuki. Dziękuję, że żyję, chodzę, myślę i że mam pieniądze. Dziękuję za wymarzone mieszkanie, w którym wkrótce zamieszkam. Dziękuję za mądrość i talenty jakimi mnie Bóg obdarzył. Dziękuję, że wkrótce będę mogła je wykorzystać pomagając ludziom. Dziękuję za słońce, za chmury, za wiatr, za deszcz. Dziękuję za piękne drzewa i barwne kwiaty, za śpiew ptaków, za muzykę, za wynalazek komputerów, za to, że przez internet mogę porozumiewać się z przyjaciółmi na innym kontynencie. Za to, że czerpię wiedzę tą drogą i poznaję ciekawych ludzi. Dziękuję!
 • ~ElKa (9 Marca 2014, godz. 19:40)

  Dziękuję,że w pewnym momencie życia spotkałam osobę,która pożyczyła mi ksiązkę jak uzdrowić swoje życie.Od tamtej chwili zaczęło dziać się dużo pozytywnych rzeczy. Dzięki afirmacjom zaczęłam inaczej myśleć, jednocześnie zmieniając swoje życie na lepsze. Dużo osób zaraziłam swoim pozytywnym podejściem do życia. We wrześniu 2012 roku wygrałam 50 000 tyś.zł w multi lotka. Dzięki temu mam bardziej bezpieczny byt, będąc na emeryturze. Cały czas dziękuję za dobre zdrowie, za szczęście mojej rodziny, za mieszkanie i pracę córki w Polsce. Jestem wdzięczna za wszystko co dobry los mi daje pozytywnego.
 • ~Kasia126 (19 Lutego 2014, godz. 17:42)

  Dziekuje z calego serca wszystkim ktorych spotkalam w swoim zyciu.Dzieki ktorym stalam sie innym czlowiekiem.Mimo trudow teraz rozumiem po co to wszystko bylo.Nabralam doswiadczenia,inaczej patrze na swiat.Doceniam z calego serca to co osiagnelam,mimo wielu cierpien i wlasnych niestety bledow.Bledy te jednak nauczyly mnie wiele pozytecznego,z czego czerpie sile na dalsza droge.Oby mi tej sily starczylo jak najdluzej.Dziekuje za to ,ze mimo upadkow ciagle staje na nogi,ide do przodu.Dziekuje mojemu ANIOLOWI
 • ~Katarzyna (9 Lutego 2014, godz. 20:16)

  Dziękuję za ten portal, który uświadomił mi, jak wiele w moim życiu zależy ode mnie, od mojego nastawienia, wewnętrznego przekonania, ba! wręcz pewności, że to, czego pragnę, się spełni! To, co dzieje się wokół mnie przepełnia mnie wiarą, że mogę osiągnąć w życiu wszystko, czego zapragnę! Dziękuję za otwarcie oczu!
 • ~Ewulinka (6 Lutego 2014, godz. 0:00)

  I ja dziekuje z calego serca,ze przypadek sprawil,ze trafilam na te stronke,a moze jednak nie przypadek,tylko tak wlasnie chcial los.Dziekuje za wspanialego kochanego meza,ktory jest zawsze przy mnie zawsze zemna,dziekuje ze moja corka wyzdrowiala,ze urodzila piekna i zdrowa corke,dziekuje ze u jej boku stana kochajacy wartosciowy meszczyna,ktora ja wspera od poczatku,dziekuje za oddana przyjaciolke wierze,ze zycie moje nabralo innych barw i ze nadszedl czas spelnienia marzen.
 • ~mt (4 Lutego 2014, godz. 8:23)

  ja tez dziekuje ;p
 • ~Anita (20 Stycznia 2014, godz. 23:45)

  Dziękuję za pomoc w poszerzeniu mojej świadomości!
  Uwielbiam poszerzać ją :):) Dziękuję
 • ~mania010 (12 Grudnia 2013, godz. 16:20)

  dziekuje za ten artykul który sprawil ze zaczelam na nowo wierzyc w moja osobowosc i dziekuje za wszystko co mam juz dzieki mojej wytrwlosci w wiare ,która mam , nadal wierze, ze mezczyzna którego kocham wróci do mnie dlatego ze wierze w to gleboko .
 • ~saw (30 Września 2013, godz. 22:31)

  Dziękuję za życie które mam, dziekuję za moje wspaniałe dzieci z których jestem dumna, dziekuję za ludzi którzy uśmiechają się do mnie ,do których i ja się uśmiecham..dziękuję za miłość mojego zycia..gdzies po drodze trochę się poplątało,ale zrobię wszystko zeby było cudownie jak dawniej....dziekuję za kazdy dzien w którym rankiem otwieram oczy i wiem ze zyję.........
 • ~ewa (25 Września 2013, godz. 21:02)

  Dziękuję za każdy dzień,dziękuję za moją rodzinę,
  dziękuję za wszystko co do tej pory osiągnęłam,
  dziękuję za BOGACTWO które posiadam i które będę posiadać,dziękuję za artykuł który przeczytałam a który sprawił że uwierzyłam, że można marzyć bo marzenia się spełniają.
 • ~teresa (22 Września 2013, godz. 1:16)

  Dziękuję za życie,zdrowie,za pracę,za samochód który kupiłam, za dzieci które kocham. Dziękuję za każdy dzień,za przyjaciół których mam. Za wszystko co mnie spotyka w codziennym życiu. Dziękuję Bogu za moje życie.
 • ~teresa (21 Września 2013, godz. 0:11)

  Dziękuję za Afirmację na które się natknęłam, dzięki nim nabrałam wiary do życia. Dodały mi wiary i odwagi w codziennym życiu. Dzięki Afirmacjom szczęście zaczęło się do mnie uśmiechać. Dziękuję też Bogu, że jest przy mnie.
 • ~Joanna (3 Września 2013, godz. 22:10)

  Dziękuje za każda dzień, dziękuje za cudowne dzieci, dziękuje za prawdziwych przyjaciół, dziękuje za zdrowie, dziekuje za bogactwo. DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO CO JUŻ POSIADAM :-)
 • ~elusia (28 Sierpnia 2013, godz. 21:08)

  Dziękuję za odzyskanie wiary w lepsze jutro, dziękuję za pracę która da mi wiele satysfakcji, dziękuję za odzyskanie długu od poprzedniego pracodawcy, dziękuję za piękny dom który już jest w moich myślach, dziękuję za miłość , która zbliża się do mnie wielkimi krokami, dziękuję za bogactwo, które jest tuż tuż i spełnienie moich pragnień :)
   
 • ~sarah (21 Lipca 2013, godz. 14:39)

  Dziękuję za każdy nowy dzień,za otaczający mnie świat, piękno które jest zawsze i wszędzie dookoła, za moje przecudowne dzieci, którym życzę wszelkiej pomyślności, dziękuję za te złe doświadczenia i porażki,które mnie wzmocniły,dodały wiary i nadziei, dziękuję za wspaniałych pomocnych przyjaciół i nieprzyjaciół z życzeniami zmiany nastawienia,za dar wybaczania którego się uczę każdego dnia,dziękuję za wysłuchane modlitwy za spełnianie marzeń i pragnień,za życiowe cele i wytrwałość w ich realizacji,za swoje miejsce na ziemi w wymarzonym domu w szczęściu i radości. Dziękuję za wszystko co spotykam na swojej drodze i życzę wszystkim wszelkiej pomyślności. Dziękuję za ten artykuł i życzę powodzenia. Pozdrawiam wszystkich którzy odwiedzają takie strony.
 • ~Agnes (4 Czerwca 2013, godz. 23:09)

  Dziękuje za dziecko którego tak pragnę, wierze w to ze wkrótce zostanę mamą. Dziekuję rownież za mieszkanie, które juz widzę przed sobą, dziekuje za prace która przyniesie mi spełnienie, dziekuje za zdrowie w rodzinie i za nieustająca sile woli oraz za wiarę ze wszystko sie uda!
 • ~Jolanta (27 Maja 2013, godz. 22:13)

  Jestem wdzięczna za optymizm, nadzieję i uśmiech, który jest podziękowaniem za wszystkie pozytywne fluidy płynące z Salonu. Dziękuję.
 • ~anna (26 Maja 2013, godz. 17:54)

  Dziękuję za otuchę którą otrzymałam czytając ten artykuł, zdobywam dzięki temu wiarę, że moje życie ustabilizuje się, wróci do mnie spokój.
 • ~indygo (20 Maja 2013, godz. 13:51)

  Dziękuję za wspaniały artykuł, który pomaga jeszcze bardziej uwierzyć w to wszystko.
 • ~Zonia (9 Maja 2013, godz. 22:57)

  Dziękuję za wspaniała stronkę dającą tyle nadziei. Dziękuje za wspaniałą pracę będącą nadzieją na lepszą przyszłość. Dziękuję za wyjście z długów i wspaniały komfortowy ciepły wspaniały domek. I za dobrego kochającego idealnego dla mnie partnera który już niedługo zaistnieje w moim życiu. Dziękuję za całe dobro które pojawia się w moim życiu codziennie i z każdym dniem więcej i więcej. Dziękuję
 • ~eliza (6 Maja 2013, godz. 8:00)

  Dziękuję za moją rodzinę. Dziękuję za to spotykam na swojej drodze dobrych ludzi. Dziękuję za tą stronę internetową, przez którą odkrywam siebie na nowo. Dziękuję za to, że jestem zdrowa i mogę realizować swoje plany.
 • ~Bogusia (29 Kwietnia 2013, godz. 10:50)

  Dziękuję Bogu, dziękuję wszystkim aniołom,dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli którzy są ze mną. Wiem że nie jestem sama to daje mi moc, siłę, wiarę, wiem że moje marzenia realizują się. Dziękuję za tę stronę i inne jakie znalazłam, nauczyłam się i dowiedziałam jak zmienić siebie i swoje życie. Dziękuję.
 • ~Hania (25 Kwietnia 2013, godz. 20:05)

  Dziękuję za to że istnieje ta wspaniała strona w Internecie, dziękuję za miłość, radość,za wiarę i uśmiech. Dziękuję za zapoznanie wspaniałych, kochanych osób. Dziękuję za modlitwy do Boga i Jana Pawła II. Dziękuję za spokój między naszymi państwami, za wspaniałe moje dzieci, rodzinę w Polsce i za granicą. Dziękuję za to że jestem tu i teraz. Kocham Was wszystkich tu i cieplutko ściskam do serca!!!
 • ~Iwona (16 Kwietnia 2013, godz. 16:56)

  Dziękuję za zdrowie i dzieci, które były moim marzeniem, za to że są ambitne, że się uczą, że mam co jest i gdzie spać, że mam prace, że mam marzenia i moja pierwsza wielka miłość o której nie mogę zapomnieć. Dziękuje za wiarę w Boga i opiekę nade mną, dziękuję za modlitwy, które wypowiadam, dziękuję za życie i każdy przeżyty dzień. Dziękuję za przyjaciół i kochającą rodzinę.
 • ~Beata (3 Kwietnia 2013, godz. 11:48)

  Dziękuję za moją rodzinę mego wspaniałego męża i synka i za te doświadczenia i zły los którymi obdarza mnie życie. Mimo to dziękuję.
 • ~Joanna (20 Marca 2013, godz. 0:29)

  Dziękuję za zdrowie i szczęście, które mam w życiu, za pieniądze, które mnie lubią i dzięki którym spełnię swoje marzenia, za ludzi którzy są mi przychylni, za przytulne mieszkanko, które lada moment znajdę, za pracę która daje mi satysfakcję i za dobre myśli, które uruchamiają się po przeczytaniu treści tej strony! Przyciągam dobre. Niech się dzieje! :)
 • ~Żenia (19 Marca 2013, godz. 22:15)

  Dziękuję za osoby, które chcą mi pomagać, dziękuję za nową fantastyczną pracę, dziękuję za Mężczyznę, który mnie kocha, Dziękuję za moje przepiękne i przytulne mieszkanie - a reszta niech się dzieje :)
 • ~Cesarzowi (15 Marca 2013, godz. 17:03)

  Dziękuje za świadomość i potwierdzenie że mogę wszystko!!
  Wszystkim tu zaglądającym życzę jak najwięcej pozytywnych emocji.
 • ~Asia2 (10 Marca 2013, godz. 19:33)

  Dziękuję za wsparcie i poprawienie nastroju.
 • ~dorka (9 Marca 2013, godz. 21:29)

  Z całego serca dziękuję za wskazanie mi drogi do celu mojego życia.
  Dorota.
 • ~ewa (8 Marca 2013, godz. 11:17)

  Dziękuję za cudowny opis, który dostarcza mnie dużo, super wskazówek na życie, pozdrawiam.
 • ~Re (19 Lutego 2013, godz. 18:37)

  Dziękuję za miłe niedzielne przyjacielskie spotkanie. Dziękuję za przychylność niektórych osób. Dziękuję za to, że syn jest przy mnie w trudnych chwilach.
 • ~re (14 Lutego 2013, godz. 11:33)

  Dziękuję z wczorajszy dzień. Udało mi się odzyskać zgubioną rzecz, miałam miłą rozmowę, otrzymałam miłe telefony.
 • ~Re (13 Lutego 2013, godz. 13:27)

  Dziękuję za to ,że mam kochanego syna, mamę, że mam pieniądze na życie, dach nad głową i osoby które są mi przychylne.
 • ~Maria (13 Lutego 2013, godz. 10:16)

  Dziękuje za to co posiadam ,dziękuje za to że pieniądze zawsze są przy mnie,dziękuje za wspaniałe dzieci które urodziłam ,dziękuje za wspaniałego i mądrego wnuczka,dziękuje wszystkim którzy mi pomagali i wspierali w przeszłości, dziękuje za dobro i obfitość która do mnie przychodzi i dziękuje za to, że jest Salon Tajemnic ze wspaniałymi artykułami.
Dodaj komentarz »


System afirmacji

Ostatnie komentarze


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl