» Przejdź do Menu «

Afirmacja zdrowia

Afirmacja zdrowiaRegularne czytanie tej afirmacji może Ci pomóc zmienić negatywne myślenie na temat własnego zdrowia, otwierając Cię na wyleczenie z wszelkich dolegliwości. Być może okaże się pomocna w odzyskaniu zdrowia, energii i sił witalnych.

Ja (imię) uwalniam się od wszelkich chorób z mojego ciała, umysłu i duszy. Ja (imię) uświadamiam sobie, że właśnie teraz rozpoczął się proces mojego uzdrowienia. Uwalniam się od wszelkich negatywnych myśli, przepełniając się pozytywnym nastawieniem do życia. Od teraz w moim życiu dzieją się pozytywne cuda!

Czuję w sobie energię zdrowia, która zaczyna emanować od mojego serca, dochodząc powoli do każdej komórki mojego ciała. Energia zdrowia uwalnia wszelkie blokady, jednocześnie przywracając równowagę i pełne zdrowie. Czuję delikatne mrowienie w każdej części mojego ciała, co jest zasługą działania tej cudownej, uzdrowicielskiej energii. W czasie wypowiadania tych słów, moje ciało staje się zdrowe i silne. Czuję jak każda komórka mojego ciała przekształca się teraz zgodnie z doskonałym, boskim wzorem. Odczuwam również niesamowite odprężenie, relaks i komfort w życiu.

zdrowie

Widzę siebie, jako osobę w pełni sprawną i zdrową. Widzę swój uśmiech i radość na twarzy. Jest we mnie tak dużo energii i sił witalnych. Myślę wyłącznie o rzeczach pięknych i przyjemnych. Oddycham pełną piersią wierząc, że z każdym wdechem pobieram cudowną energię zdrowia. Widzę również lekarzy, który nie mogą się nadziwić moim zdrowiem, a ja czuję w sobie wielką dumę i satysfakcję, ponieważ jestem zdrowy/a!

zdrowie

Moje wyższe Ja prowadzi mnie przez życie, otwierając przede mną drogę do zdrowia i szczęścia. Ufam Bogu i wierzę, że rozpoczął się proces przywrócenia całkowitego zdrowia. Czuję się świetnie! Odczuwam ogromną radość i satysfakcję z mojego dobrego zdrowia, które ciągle się poprawia. Już teraz dziękuję za to, że jestem zdrowy/a.

Dziękuję Bogu za zdrowie! Życie jest piękne!
 

Źródła:
- fot. sxc.hu / Ayla87, otjep
Ocena: 4.9 6 (głosów: 98)
Autor: | Dodano: 1 Października 2012, godz. 13:16 | Odsłon (69020)
Dodaj komentarz »


System afirmacji

Ostatnie komentarze


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl