» Przejdź do Menu «

Afirmacja dziewczyny

Afirmacja dziewczynyDzięki tej afirmacji będziesz mógł stworzyć silny obraz dziewczyny, którą być może przyciągniesz do siebie. Staraj się ją czytać w ciszy, spokoju i skupieniu. Afirmacja pomoże Ci otworzyć się na jej spotkanie oraz przełamie Twoje wewnętrzne lęki przed związkiem.

Ja (imię) uwalniam się od mojej samotności wierząc, że teraz nadchodzi ten właściwy czas, w którym do mojego życia przychodzi Moja dziewczyna. Ja (imię) uświadamiam sobie, że Moja dziewczyna na prawdę istnieje i sama pragnie mnie poznać! Otwieram moje serce na nieskończoną miłość, zapraszając ją do swojego życia!

dziewczynaChcę mieć dziewczynę! - Jestem o tym głęboko przekonany, dlatego już do mnie idzie - już jest przy mnie - już czuję jej obecność. Myśląc o Mojej dziewczynie czuję wyjątkowo subtelne i miłe uczucie, gdyż wiem, że ISTNIEJE na świecie Moja dziewczyna, która jest mi przeznaczona. Nasze drogi właśnie teraz się łączą i kierują nas do siebie.

 

Ja (imię) jestem niesamowicie wartościowym mężczyzną, który działa na kobiety jak magnes. Posiadam wyjątkową osobowość, którą dostrzega każda dziewczyna. Ja (imię) jestem przekonany o swojej prawdziwej wartości i mam prawo mieć przy sobie najpiękniejszą dziewczynę, która już jest - już idzie do mnie. Ja (imię) uświadamiam sobie, że właśnie teraz przełamałem wszelkie bariery i otworzyłem się na nowe, lepsze życie! Dziękuję, że jestem wyjątkowy i działam na dziewczyny jak magnes.

 

dziewczynaCzuję, że jest blisko mnie! Widzę ją - sama przychodzi do mnie i pragnie mnie poznać. Ona już przy mnie jest - czuję dotyk jej dłoni. Ściskam ją mocno wyczuwając tym samym silną miłość, która nas łączy. Przytulając się, emanujemy cudowną i wieczną miłością, która nie ma końca. Czuję jej cudowny zapach. Słyszę jej śmiech. Widzę jej piękne oczy, piękny nos, piękne usta, piękną twarz, piękne włosy, piękną figurę. Moja dziewczyna jest niesamowicie piękna, energiczna, radosna i urocza. Zapraszam ją z radością do mojego życia, gdyż to Moja dziewczyna i Ona sama pragnie do mnie przyjść. Dziękuję, że posiadam tak cudowną i piękną dziewczynę.

 

dziewczynaRazem stanowimy jedność - jesteśmy niczym dwie połówki, które przyciągają się tak silnie, jak magnes. Łączy nas wielka miłość, którą odwzajemniamy między sobą. Jesteśmy niczym papużki nierozłączki. Więź między nami trwa na wieki - jest silna i niezniszczalna. Ta piękna dziewczyna już jest  i przyciągam ją do siebie z magnetyczną wręcz siłą.

Dziękuję z całego serca za jej obecność. Dziękuję, że już jest przy mnie. Dziękuję, że możemy się razem kochać. Życie jest piękne!

 

Źródła:
- fot. flickr.com / Josef Seibel, Jacrews7
Ocena: 4.7 6 (głosów: 20)
Autor: | Dodano: 23 Września 2012, godz. 21:22 | Odsłon (23293)
Najnowsze komentarze (1):
  • ~Rumaks (4 Grudnia 2019, godz. 20:22)

    Polecam, świetny artykuł, trafna i pomocna afirmacja ;)
Dodaj komentarz »


System afirmacji

Ostatnie komentarze


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl