» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Prawo przyciągania » Afirmacje tradycyjne » Afirmacja awansu i poprawy w pracy

Afirmacja awansu i poprawy w pracy

Afirmacja awansu i poprawy w pracyDzięki tej afirmacji, możesz poprawić swoją sytuację w pracy, jak również dotrzeć do awansu. Staraj się ją czytać jak najczęściej, w skupieniu i ciszy, wczuwając się w każde słowo. Być może przyniesie Ci ona spełnienie w pracy!

Ja (imię) uwalniam się od negatywnych myśli związanych z pracą i moim zawodem. Ja (imię) uświadamiam sobie, że przepełniam się pozytywnymi myślami związanymi z moją obecną pracą. Doceniam każdy drobny element mojej pracy. Szanuję ją z całego serca, a ona również szanuje mnie. Uświadamiam sobie również, że mam prawo być doceniany/a w pracy, ponieważ jestem wyjątkowym i zdolnym pracownikiem.

Wybaczam wszystkim osobom, z którymi pracuję. Dziękuję im serdecznie za współpracę, doceniając każdą dobrą chwilę, jaką z nimi spędzałem/am. Życzę im z całego serca samych sukcesów i powodzenia w swoim zawodzie, jednocześnie otwierając przed sobą lepsze perspektywy w mojej pracy.

praca

awansOsiągam wielki sukces w mojej pracy! Czuję, jak jestem doceniany/a przez mojego szefa. Widzę, jak docenia każde moje starania, awansując mnie na lepsze stanowiska. Podziwia mnie wręcz za wszystko, co robię w pracy. Dziękuję mu, że widzi we mnie same zalety. Dziękuję mu również, że razem dobrze układa się nam współpraca. Życzę mu wszystkiego najlepszego.

Widzę siebie na lepszym stanowisku, które daje mi ogromną satysfakcję i radość. Widzę osoby, które gratulują mi awansu – czuję uścisk ich dłoni, widzę na ich twarzy uśmiech i zadowolenie. Czuję również w dłoni duże pieniądze, które są wynagrodzeniem za mój wkład w pracy – czuję ich zapach, ich miękkość i szelest. To są moje pieniądze, za które kupię wiele, ciekawych rzeczy. Widzę swoje biuro – na drzwiach jest napisane moje imię i nazwisko. Wchodzę do środka widząc piękne, oświetlone wnętrze, w którym znajduje się moje biurko. Dziękuję za moje własne biuro.

praca

Każdego dnia raduję się idąc do pracy, gdyż wiem, że teraz moja praca daje mi wielką satysfakcję. Moim zamiarem jest lepsza praca – i tak się właśnie dzieje. Dziękuję Bogu za tak dobrą pracę, jaką posiadam. Życie jest piękne!

Źródła:
- fot. sxc.hu / arinas74, Ayla87, admeijer
Ocena: 4.99 6 (głosów: 58)
Autor: | Dodano: 22 Września 2012, godz. 10:33 | Odsłon (46362)
Najnowsze komentarze (3):
 • ~Dziewczyna (4 Października 2019, godz. 12:47)

  Po prostu ułóżcie sobie jakieś zdanie i powtarzajcie jak mantrę przed snem, rano po przebudzeniu jak nie jesteście jeszcze rozbudzeni i w ciągu dnia W FORMIE DOKONANEJ, odczuwając przy tym pozytywne emocje, odczuwajcie, że to czego pragniecie jest już faktem, a się zmaterializuje. Więcej kreatywności. Afirmacja którą sama sobie stworzysz będzie jeszcze lepsza, bo dopasowana do Twoich oczekiwań. Te afirmacje na stronie to przykład mający Was zainspirować, w samej formułce nie ma jakiejś magii, one są elastyczne, można je modyfikować :) Pozdro chłopięta i dziewczęta ;)
 • ~Alicja (16 Listopad 2017, godz. 21:25)

  Codziennie powtarzalam sobie ta aformacje i tak sie stalo...Czuje wielka blogosc, szczescie i zadowolenie. A na drzwiach jest moje imie i nazwisko z funkcja o ktorej zawsze marzylam. Dziekuje. A wszystkim zycze spelnienia marzen i uszy do gory. Do dziela, uda sie na pewno!
 • ~ja1 (24 Stycznia 2013, godz. 20:29)

  Poszukuje pracy od kilku lat. Pomimo doświadczenia i wysokich kwalifikacji żaden pracodawca nie chciał mnie zatrudnić. Czy jest jakaś afirmacja na znalezienie pracy która będzie przynosić radość i satysfakcję, poprawi finanse rodziny i pozwoli na realizację marzeń.
   
Dodaj komentarz »


System afirmacji

Ostatnie komentarze


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl