» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Paranormalne historie » Kontakt z opiekunem » Kontakt ze świetlistą istotą

Kontakt ze świetlistą istotą

Kontakt ze świetlistą istotąWitam serdecznie!
Od wielu lat interesuję się zjawiskami paranormalnymi i ezoteryką. Sięgając pamięcią daleko wstecz zawsze mnie to pociągało. Miewałem nie raz prorocze sny a historie o duchach i ufo czytałem zawsze z wielką ciekawością. Pewnego dnia wydarzyła się w moim życiu bardzo ciekawa historia, która mocno utkwiła mi w głowie.
Była może godzina 5 lub 6 nad ranem. W każdym razie było już widno. Spałem sobie jak gdyby nigdy nic. W jednej chwili obudziłem się i spojrzałem kątem oka na otwarte drzwi mojego pokoju. Mając jeszcze trochę zamazany wzrok jak to u mnie bywa po przebudzeniu zauważyłem w progu stojące dziecko (ok. 120cm, w białej długiej szacie, z blond włosami średniej długości. Nie wiem czy był to chłopiec czy dziewczynka). W pierwszej chwili pomyślałem, że to jest moja młodsza siostra, która przyszła mnie obudzić. Zacząłem do niej mówić, aby sobie poszła ponieważ chcę jeszcze trochę pospać. Zastanawiałem się też co jej strzeliło do głowy, aby mnie budzić o tak wczesnej porze. Zignorowałem to i zacząłem spać dalej, przewracając się na drugi bok. Dałem radę jeszcze chwilę pospać, kiedy nagle ponownie się zbudziłem i czułem, że ktoś stoi koło mojego łóżka. Wtedy już trochę się zdenerwowałem. Nadal sądziłem, że jest to moja siostra, która chce mnie obudzić. Spałem głową od strony ściany i w momencie kiedy się odwróciłem widziałem daną postać z bliska w odległości ok. pół metra, nie patrzyłem jej natomiast w twarz. Chciałem jej coś powiedzieć, aby przestała mi dokuczać lecz zdałem sobie sprawę, że nie mogę z siebie wykrztusić słowa! Co więcej wydawało mi się, że jestem jakby w innym wymiarze. W promieniu metra wszystko wyglądało bardzo realistycznie, natomiast w oddali widziałem wszystko bardzo zamazane. Później mógłbym ten stan porównać z tym, jak w filmie Władca Pierścieni w części Drużyna Pierścienia, Frodo zakładał pierścień i przenosił się do innego wymiaru. Wracając do historii miałem przed sobą daną postać i zacząłem mówić jej, aby sobie poszła, lecz nie mogłem nic powiedzieć. Próbowałem również wstać, ale czułem się jakby coś trzymało mnie w pozycji leżącej i nie pozwalało wstać. Siłowałem się z tym chwilę i nagle udało mi się oderwać i przejść w pozycję siedzącą. Razem z tym widziałem jak ta postać zaczyna się powoli rozmywać a za nią zauważyłem krzesło od mojego biurka. W tym samem momencie wszystko dookoła zaczęło wracać do rzeczywistości. Czułem się jakbym przeszedł z innego wymiaru do naszej rzeczywistości. Początkowo przez kilka sekund siedziałem tak w milczeniu próbując jakoś logicznie wytłumaczyć sobie to zjawisko. Na myśl przychodził mi paraliż senny, lecz czy aby na pewno nie było to coś więcej?

Ocena: 3.73 6 (głosów: 11)
Autor: Kamil | Dodano: 27 Lipca 2013, godz. 12:35 | Odsłon (7209)

Podobne opowiadania z kategorii "Kontakt z opiekunem":

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Sara (16 Lutego 2021, godz. 19:51)

  Dziś miałam sen. Przyleciał przez okno aniołek czarnoskóry, chłopczyk, dziesięcioletni tak na oko. Miał na oczach okulary przeciwsłoneczne, a gdy je zdjął, światło było tak niewyobrażalnie oślepiające. Światło było białe. Więcej nie pamiętam.
 • ~SOWA (12 Czerwca 2019, godz. 0:13)

  Świetlista,wysoka postać w kapturze ,przyszła do mnie kiedyś we śnie .Miała do mnie ...pytanie od zmarłego niedawno taty..,,Co u mnie?,,.Byłam przez chwilę bardzo zaskoczona ale jednocześnie wiedziałam..,nawet we śnie ,że przecież tata nie zyje,więc jak może mnie o to pytać i .....pogoniłam Swietlistą postać wrzeszcząc na nią!!! Więcej się nie pojawiła...
 • ~Ewa (30 Kwietnia 2019, godz. 7:39)

  chcialabym miec kontakt ze swietlista istotą w celu otrzymania pomocy
Dodaj komentarz »


Dodaj opowiadanie

Ostatnie komentarze

 • Dziwne historie Powinnaś poszukać duchowego nauczyciela. Może w buddyzmie? Ja nie dzielę duchowych nauk na buddy...
 • Wszystko będzie dobrze Chodzi o to być może, że wyjdziesz z tego zauroczenia, skończysz z szukaniem szczęścia w zwi...
 • Krzyż na ścianie Sen jak sen, im bardziej się nakręcimy, tym więcej negatywnych rzeczy przyciągamy....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl