» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Paranormalne historie » Duchy » Kilka historii

Kilka historii

Kilka historiiCałkiem niedawno, siedziałam razem z moją mamą i jej koleżanką w kuchni rozmawiając. Było już grubo po pierwszej. Przyjaciółka mojej mamy szykowała się właśnie do wyjścia, wzięła buty i usiadła na taborecie w kuchni i ubrała je. Potem znów poszła na przedpokój (kuchnia i przedpokój są ze sobą połączone) chwyciła wiszącą na wieszaku torebkę zrobiła parę kroków do przodu, wtedy coś kazało mi spojrzeć na lampę wiszącą na suficie. Wtedy ona po prostu spadła i rozbiła się na małe kawałeczki. Widziałam jak rozpryskuje się po całym domu. Moja mama szybko pozamiatała szkło i weszła na krzesło sprawdzić czy jakaś śruba się rozluzowała. Jednak nic na to nie wskazywało. Patrzyłam na jej poczynania przestraszona. Obok w pokoju spał mój młodszy spał. Dziesięć minut później usłyszałyśmy jak telewizor zostaje wyłączony. Szybko podeszłyśmy do pokoju, piloty leżały kawałek dalej od mojego brata, więc nie miał możliwości wyłączenia telewizora przez sen. Wszystkie byłyśmy nieźle przestraszone. U mnie w domu nigdy nie działy się TAKIE rzeczy. Moja mama położyła się już do łóżka w stronę telewizora, a ja usiadłam tyłem do niego patrząc na nią. Nagle po jej twarzy przemknęła ludzka sylwetka. Na początku wmawiałam sobie, że to samochód przejechał i odbił się jego cień przez lampę z ulicy. Gdy powiedziałam to mamie, ona stwierdziła, że żaden samochód nie jechał i nic tam nie widziałam i przecież byłoby to niemożliwe, ponieważ rolety są zasunięte. Od tam tego czasu nic się nie działo, lecz ciągle czuję lęk.
Mój tata kiedyś walczył ze zmorą, moja prababcia od strony mamy także. Ja sama strasznie się boję takich rzeczy. W mojej rodzinie było kilka poczynań z duchami. Mój tata za młodości mieszkał w środku lasu z rodzicami, gdzie jak później się okazało ktoś został pochowany. Jego mama, a moja babcia w środku nocy zeszła do łazienki, a gdy z niej wracała zobaczyła jak jej męże buty idą po schodach do góry jakby ktoś miał je na nogach.
Moja mama ujrzała swoją babcię dzień czy dwa jak umarła. Opowiadała mi, że przebudziła się w nocy i ujrzała ją ubraną tak jak na pogrzebie jakby lekko frunęła, a jej twarz była za mgłą. Moja mama zerwała się z łóżka i do niej podbiegła, lecz ona zniknęła zza zakrętem.
Kiedy miałam jeszcze roczek moi rodzice mieszkali w kawalerce. Pewnego dnia spała tam siostra mojej mamy jest ona dziesięć lat młodsza. Mój tata obudził się w nocy i ujrzał jak jakiś karzełek pochyla się nad moją ciocią. Gdy mrugnął jego już nie było.
Jest jeszcze kilka opowieści np. Moja Śp. prababcia leżała sobie spokojnie w łóżku, chcąc po ciężkiej pracy iść spać. Poczuła jak ktoś podnosi kołdrę i wślizguję się do jej łóżka obejmując czule. Moja dzielna prababcia domyślając się, że to jej zmarły mąż kazała mu się wynosić bo to już nie jego miejsce.
Sama nie wiem czy wierzyć w duchy. Jednak wszystko wskazuję, że nie jesteśmy tutaj sami.

Ocena: 4.31 6 (głosów: 10)
Autor: Rozalia | Dodano: 4 Sierpnia 2013, godz. 18:46 | Odsłon (3552)

Podobne opowiadania z kategorii "Duchy":

Dodaj komentarz »


Dodaj opowiadanie

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl