» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 7 - kariera zawodowa

Numerologia 7 - kariera zawodowa

Numerologia 7Siódemki starają się wykonywać swoją pracę najlepiej, jak tylko potrafią. Z wielką odpowiedzialnością podchodzą do wszystkich obowiązków. Zależy im, aby wszystko, co robią, było jak najlepiej wykonywane. Wielokrotnie praca z pasji pozwala im osiągnąć wysokie sukcesy zawodowe. Numerologiczne siódemki postrzegane są, jako osoby dążące do perfekcji - potrafią być prawdziwymi specjalistami w swoim zawodzie. Wyznaczając sobie cel chcą za wszelką cenę osiągnąć go, dlatego wielokrotnie nic nie jest ich w stanie powstrzymać. Samodzielnie są w stanie stworzyć prosperujący biznes, jednak wymaga on od nich dużej pracy nad sobą. Należą oni do wymagających pracodawców, przez co stawiają wysokie wymagania swoim pracownikom. Potrafią nawiązać trwałe relacje z ludźmi z uwagi na bardzo dobre zachowanie i nieprzeciętną kulturę osobistą. Często cieszą się wysokim zaufaniem społecznym. Z uwagi na wrażliwą duszę mogą stać się w przyszłości znakomitymi artystami.

Wysoko rozwinięta intuicja, chęć rozwoju duchowego i pomagania innym sprawia, że dobrze czują się w zawodzie powiązanym z ezoteryką, jak wróżki, jasnowidza, czy bioenergoterapeuty. Mogą być dobrym psychologiem lub psychiatrą. Poczucie estetyki i piękna sprawia, że doskonale sprawują się jako fryzjerzy, czy kreatorzy mody. Sporą satysfakcje daje im praca, w której istnieje bezpośredni kontakt z klientem. Zależy im, aby oprócz korzyści pieniężnych, zawód który wykonują podnosił ich wiedzę i kwalifikacje.
Dodatkowe interpretacje numerologicznej 7:

Numerologia 7 - charakterystyka | Numerologia 7 - miłość

Ocena: 4.35 6 (głosów: 23)
Dodano: 14 Października 2014, godz. 13:27 | Odsłon: (14860)
Najnowsze komentarze (2):
 • ~Awatar Boga :-) (3 Grudnia 2019, godz. 8:21)

  Troszkę mnie wnerwiało, że coś poza mną determinuje mój los, ale tak czy siak w mym przypadku się zgadza co do joty.
  Odkryłem jednak, że jest sposób na zmianę jeśli nam nie leży (nie chcemy) tej ścieżki w którą nas wpisuje nasza liczba.
  Wystarczy wyobrazić sobie, że urodziliśmy się w innym dogodniejszym dla nas terminie (tak by wyszła oczekiwana dla nas liczba).
  Należy wtedy jednak być przygotowanym na zmiany w naszym życiu i to dość spektakularne i nie koniecznie wszystkie nam się podobające.
  Suma summarum i tak wyjdzie na nasze lepsze (bo do tego dążymy) , a jeśli po drodze będzie kilka siniaków to od cena za poprawę bytu i szczęśliwszy los. :-)
 • ~Sabina (17 Maja 2015, godz. 16:20)

  zgadza się;))
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl