» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 5 - kariera zawodowa

Numerologia 5 - kariera zawodowa

Numerologia 5Piątki potrafią dobrze i konsekwentnie zaplanować swoją przyszłość zawodową. Ich nieprzeciętny i wrodzony talent, oraz determinacja są z pewnością wielkimi atutami, które pozwalają im osiągnąć sukces niemal w każdej dziedzinie życia. Potrafią docenić wartość pieniędzy mimo, że nie są one dla nich głównym celem życia. Gwarancją satysfakcjonującej pracy jest stabilne życie rodzinne pod względem uczuciowym, jak i emocjonalnym.

Piątki bardzo szybko potrafią podejmować trafne decyzje, co zawdzięczają swojej ponadprzeciętnej intuicji i wrodzonemu przeczuciu. Wywierają bardzo duży wpływ na otoczenie, dlatego śmiało mogą startować do takich profesji, jak przykładowo handlowiec, czy pracownik agencji reklamowej. Gdy mają swoją rodzinę, są w stanie zmobilizować się do aktywnej pracy, aby zapewnić im dobrobyt. Czasem zdarza im się zacząć wiele rzeczy, a następnie porzucając je bez ich dokończenia, dlatego muszą pracować nad siłą woli i wytrwałością. Lubią aktywny tryb życia, dlatego nie mają nic przeciwko żeby zostać w przyszłości sportowcem. Ze względu na skłonność do ryzyka spora ilość piątek lubi inwestować i grać na giełdzie. Zdarza im się niekiedy wpaść w nerwowy tryb życia, który może obniżyć ich efektywność i produktywność pracy - wtedy powinni szukać wyciszenia w naturze. W przyszłości mogą podjąć pracę w takim zawodzie, jak nauczyciel, urzędnik państwowy, polityk, prawnik, informatyk, czy górnik.
Dodatkowe interpretacje numerologicznej 5:

Numerologia 5 - charakterystyka | Numerologia 5 - miłość

Ocena: 4.87 6 (głosów: 29)
Dodano: 14 Października 2014, godz. 13:25 | Odsłon: (12431)
Najnowsze komentarze (2):
  • KaBak (30 Marca 2015, godz. 16:13)

    O tak, wiele rzeczy na raz zacząć, a potem frustracja. Uczę się ciągle skupiania na jakimś konkretnym jednym zadaniu. Mam świadomość że pociąga mnie ryzyko finansowe i dlatego od giełdy trzymam się z daleka jak i od gier hazardowych. Oprócz nagłych zrywów pracowitości mam w sobie potężnego lenia. Ot taka 5-tka. Dualizm.
  • ~Joasia (23 Września 2012, godz. 7:41)

    W moim przypadku, kariera zawodowa dość podobnie, jak tutaj jest opisane. Faktycznie zwykle zaczynam dość dużo rzeczy, a potem nie chce mi się ich kończyć :P Jako numerologiczna piątka muszę stwierdzić, że trochę się tutaj zgadza.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl