» Przejdź do Menu «

Horoskop zawodowy: Baran

Horoskop zawodowy dla znaku BaranBarany dysponują niesamowitą i czarującą wręcz charyzmą, która wywiera silny wpływ na osoby, z którymi mają styczność w swojej pracy. Potrafią przekonać innych do swojej racji - nawet czasem bez jej udowadniania. Zajmując stanowisko szefa - umiejętnie motywują swoich pracowników do wydajniejszej pracy. Wykazują się przy tym wysoką wiedzą, aktywnością, determinacją i energią w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów w pracy i własnym biznesie. Barany to osoby przedsiębiorcze, które potrafią znaleźć złoty środek, aby ich biznes zaowocował.
Ich silna psychika w pracy pozwala im zachować zimną krew w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji. Czasem brakuje im jednak większej dokładności, a ich pomysły bywają nie raz wręcz szokujące.


Zawód: żołnierz, policjant, artysta, przedstawiciel handlowy, artysta, niezależny przedsiębiorca, lekarz.

Ocena: 4.95 6 (głosów: 33)
Najnowsze komentarze (2):
  • ~Izabela (23 Sierpnia 2017, godz. 12:23)

    Jestem baran. Mam 18 lat tak to prawda .. Dużo takich przypadkach jest ze poprostu aż niektórzy. Już mi zazdroszczą tak że komplikacje robia co nie ktorzy .. Tak pracuje aż szef jest zdziwiony. . Przygląda się. Tym co robię. Jest zadowolony lecz inni się tylko mi przyglądają żeby zrobić mi kłody pod nogi. Ale ty. Właśnie staje się silniejsza. .. Każdy z baranów jest inteligentnym.,perfekcjonalista, robi wszystko żeby było dobrze nie ważne że upadniesz ale zawsze się podnosimy . Podejmujemy decyzje uzgodnione z naszego punktu myślenia.. Nie MA tego czegos zeby sobie Nie pomoc. Zawsze jest take zeby bylo dobrxe.. Botany sa wojowniki.. Walcza o to. Co jest Dobro a co zle .. Idziemy do przodu. I do celu. Jestemy. Z baranów zadiokow bardzo dobrymi wojownikami. . Tylko robić dobrxe tak żeby się każdy uczył z swojej aktywności i radzić każdy ma sobie mnie nikt nie uczył samą wszystko dokonałam . To jest piękne. Ile. Człowiek uczy się mam wyje****. Każdy ma dawać radę tez muszę ją i każdy bywa dobrze i źle
  • ~rafal j (12 Stycznia 2017, godz. 4:57)

    Wszystko nie tak
     
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl