» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 21 Września

Horoskop 21 WrzesieńOsoby urodzone 21 września są przenikliwi i niezwykle przewidywalni. Potrafią doskonale dotrzeć do każdej osoby. Zazwyczaj w porę przewidują wszelkie zagrożenia i niebezpieczeństwa, co zawdzięczają swojej przezorności. Do niektórych spraw podchodzą dość sceptycznie i z odpowiednim dystansem. Zawsze muszą wszystko na spokojnie przeanalizować, aby nie podjąć gwałtownej i nagłej decyzji. Często przed dokonaniem ważnych kroków, konsultują się z rodziną lub bliskimi. To również zwolennicy sztuki, którzy zachwycają się pięknem otoczenia. Uwielbiają wręcz muzykę i literaturę. Czasem mają wrażenie, że świat jest w ich stosunku wyjątkowo niesprawiedliwy - mogą się wtedy pojawić chwile zwątpienia i przygnębienia. Urodzeni 21 września preferują spokojny i lekki tryb życia, z dala od nieustannej gonitwy za pieniędzmi i karierą. Nie przepadają za miejskim trybem życia, preferując bardziej wieś. To także dość wierne i religijne osoby, które mają wręcz potrzebę posiadania kontaktu z wyższą siłą.

Czy 21 Września jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 5.3 6 (głosów: 20)
Najnowsze komentarze (5):
 • ~Gość (18 Września 2019, godz. 17:35)

  Wszystko się zgadza. Chociaż nie określiłbym siebie jako 'wierną i religijną osobę'; ale szukam nieustannie metafizyki w swoim życiu i jest mi ona niezbędna niczym - woda dla ryby, powietrze dla ptaka.
 • ~Gość (5 Sierpnia 2019, godz. 15:56)

  Z tą wiernością to nieprawda oraz z miastem. Uwielbiam miasto.
 • Tandelu (20 Lipca 2018, godz. 15:10)

  Jako dziecko urodzone 21 września byłam bardzo niesfrona ( dziś nazwywają to ADH :) jako nastolatek bardzo buntownicza osobowość. Osobie urodzonej pod znakiem zodiakalnej Panny przypisuje się ład i porządek to w moim przypadku się nie zgadza, porządek lubię, ale robić porządki już mniej chętnie raczej z obowiązku niż dla przyjemności. Od dziciństwa mam problem z rozrzucaniem swoich ubrań po domu. Marzę o domu blisko lasu, gdzie widać gwiazdy na niebie a nie światło latarni, ale od czasu do czasu chciałabym mieszkać w mieście. Jako nastolatek najpier robiłam potem myślałam, dlatego też teraz lubię się konsultować z członkami rodziny przed podjęciem ważnej decyj, miewam również momenty kiedy inni ludzie nie są mi potrzebni. Co do uwielbienia muzyki i sztuki to raczej podejście normalne, lubię ale nie uwielbiam. Jeśli chodzi o być, nie mieć to jednka wolę być i mieć :-) - Opis jest najtrafniejszy jaki zdarzyło mi się czytać.
 • ~Marzenka (31 Sierpnia 2014, godz. 1:33)

  A moja intuicja nigdy mnie nie zawiodła,,nieraz mam wrażenie że,,,, ktoś mi podpowiada ,,,, lubię rozmawiać z duchami,,, i Man napady odizolowania się od ludzi ,,, a szczególnie.... Jedynaczki tak mają ,,i walczę o swoje jak Lew
 • ~algom (6 Listopad 2012, godz. 21:13)

  Bardzo trafny horoskop:)) Wolę być, niż mieć. Jestem ostrożna, ale również przyjacielska i dowcipna... Lubię ludzi, ale marzę o domku na wsi :))
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl