» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 11 Września

Horoskop 11 WrzesieńOsoby urodzone 11 września bardzo często przebywają wśród ludzi. To osoby towarzyskie, które muszą wręcz mieć kogoś przy swoim boku. W swoim życiu szukają prawdziwych i wiernych przyjaciół, którym będą mogli się zwierzyć, a nawet wyjawić wszelkie najskrytsze sekrety. Potrzebują zatem wsparcia ze strony otoczenia. Źle znoszą natomiast samotność – przebywanie w odosobnieniu jest dla nich jak męka, która nieprzyjemnie rani ich psychikę i uczucia. Każdy związek, w który wstępują traktują bardzo poważnie, dlatego muszą ostrożnie dobierać swoich partnerów – czasem może się zdarzyć, że takie osoby urodzone 11 września wiążą zbyt dużą nadzieję ze swoim obecnym partnerem, który być może wcale nie traktuje związku z należytą powagą. Kariera zawodowa to dla nich sprawa drugorzędna. W przyszłości posiadają najczęściej dość liczne potomstwo.

Czy 11 Września jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 4.35 6 (głosów: 17)
Najnowsze komentarze (5):
 • ~Gość (11 Września 2022, godz. 15:40)

  Dokładnie, wszystko się zgadza. To cała ja.
 • ~ania (2 Sierpnia 2015, godz. 23:19)

  Uparci, fochaści wrażliwcy, widzący tylko swoje Ja.
  Robią wszystko w swoim tempie, przyspieszanie, ponaglenie tylko neguje i poddaje się z robotą. Nie lubi samotności, lgnie do ludzi. Ale to ludzie w pewnym stopniu izolują się od 11-tek. Czemu? bo widzą wszędzie dziurę w całym, problematyczne, narzekacze.
  Wszystko robią po swojemu, nie lubią złego słowa na swój temat, bo demotywuje ,zniechęca i wszystko szlak trafił.
  Dojrzewają długo emocjonalnie. Potem już jest dużo lepiej.
 • ~K.M. (12 Stycznia 2015, godz. 20:59)

  Jestem urodzona 11 września i jestem całkowitym zaprzeczeniem tego co wynika z horoskopu. Jestem samotnicą, raczej rzadko wychodzę i wcale nad tym nie boleję. Lubię być sama, mieć święty spokój, mieć czas dla siebie. Lubię słuchać innych, nie zdradzam niczyich tajemnic, o swoich sprawach nie mówię nikomu - a raczej mówię tylko tyle, by ktoś dał mi spokój. Jedyne co w części do mnie pasuje to fragment o wyborze partnera - fakt, za dużo sobie obiecuję (a raczej obiecywałam, bo ileż można łapać się na ten sam haczyk).
 • ~Danka (19 Września 2014, godz. 18:47)

  Jestem Panną z 11 września i jestem domatorką. Lubia wychodzić, tańczyć, śmiać się ale lubię też samotność. To ja jestem osobą wspierającą, to do mnie lgną osoby z problemami. Owszem jestem wrażliwa ale twardo stąpam po ziemi. Mówią o mnie że jestem babką z charakterem i wielu ludzi mi zazdrości że wiem czego chcę.
 • ~Juup (9 Września 2014, godz. 21:47)

  Źle znoszą natomiast samotność (oj prawda) potrzebują dużo wsparcia, miłości, pochwał. Strasznie wrażliwi emocjonalnie.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl