» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 27 Stycznia

Horoskop 27 StyczeńOsoby urodzone 27 stycznia potrafią być skupione niemal w każdej sytuacji. Ostrożnie realizują swoje cele, próbując dotrzeć do jak najlepszych rozwiązań. Bywają bardzo ciekawscy, przez co próbują wyciągnąć jak najwięcej informacji od ludzi ze swojego otoczenia. Potrafią być wierni i oddani swojemu partnerowi. Doskonale znają się na ludziach i potrafią ich zrozumieć. Zdarza się, że pierwsi wyciągają pomocną dłoń. Dysponują analitycznym umysłem oraz wysoką inteligencją. Ich charakter jest na ogół łagodny i spokojny. Muszą natomiast uważać, gdyż potrafią się szybko denerwować.

Czy 27 Stycznia jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 3.51 6 (głosów: 8)
Najnowsze komentarze (3):
 • Aniab (17 Stycznia 2019, godz. 0:29)

  Jak najbardziej WSZYSTKO się zgadza
  Dziękuję
 • Lutra (27 Lipca 2018, godz. 9:44)

  Tak. W dużym stopniu. Czuję się szczególne dobrze w sytuacjach ekstremalnych, kiedy wszyscy wkoło tracą głowę i są bezradni. Automatycznie nachodzi mnie spokój i przestawiam umysł na konstruktywne logiczne myślenie, dodatkowo uspokajające innych. Działa.
  Jestem ciekawa wszystkiego niemal. Chce mi się wiedzieć. Nieustannie szukam informacji i fascynacji.
  Mam często wrażenie,że jeśli tylko się na to decyduję, jak roentgenem prześwietlam ludzi. I ich czasem paskudny charakterwychodzi z czasem Tak,jak to zobaczylam. Dlatego unikam trybu roentgenowskiego.
  Bywam szybko nerwowa i wręcz wściekła z 2 przyczyn wynikających z ludzkich cech:głupota i podłość
 • ~aga (3 Grudnia 2012, godz. 21:03)

  W większości się zgadza. Jestem z natury spokojna i jak ktoś mnie pozna twierdzi TY - zdenerwowana przecież ty się nigdy nie denerwujesz. Jednak są sytuacje, kiedy łatwo popadam w zdenerwowanie: głupota i bezmyślność denerwują mnie i doprowadzają do szalu.
  "Ciekawscy - próbują wyciągnąć jak najwięcej informacji od ludzi z otoczenia" to trochę pobieżnie opisane. Jestem ciekawska ale w znaczeniu ciekawa świata, nowinek związanych z jakimiś rozwiązaniami, natomiast nigdy mnie nie interesowały plotki ani sprawy ludzi z otoczenia. Nie wiem nawet jak moi sąsiedzi maja na imię i co robią to są ich sprawy i ja się w nie nie wtrącam i szkoda mi na takie bzdety czasu. Owszem, pomogę, wyciągnę rękę jeśli widzę ze czegoś potrzebują, ale reszta mnie zupełnie nie interesuje. Moje koleżanki znają aktorów, aktorki piosenkarzy itp mnie to zupełnie nie interesuje. Owszem mogę powiedzieć ze coś mi się podoba ale nic o życiu tych gwiazd nie wiem bo szkoda mi czasu na czyjeś życie ja mam swoje.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl