» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 30 Sierpnia

Horoskop 30 SierpieńOsoby urodzone 30 sierpnia czasem zbyt przesadnie podchodzą do niektórych spraw w życiu. Potrafią wyolbrzymiać nawet najmniejsze problemy. Często zdarza im się być również zbyt krytycznie nastawionym do ludzi i życia. Muszą zatem przełamać swój wewnętrzny pesymizm i częstą niechęć do życia, gdyż w gruncie rzeczy są to bardzo miłe i wartościowe osoby. Urodzeni 30 sierpnia wykazują szczególny pociąg do płci przeciwnej – i to już w najmłodszych latach. Często będąc jeszcze osobą niepełnoletnią, mają przy boku wiernego partnera, który zawsze służy im pomocą. Takie osoby potrzebują wręcz ciepła i miłości. Nie cierpią, kiedy w ich życiu zaczyna się pojawiać samotność. Bardzo ciężko również odbierają wszelką krytykę. Łatwo można ich urazić, dlatego należy zwracać szczególną ostrożność na słowa kierowane w ich stronę. Potrafią być skromni, jak również wewnętrznie zamknięci w sobie. W niektórych przypadkach nie potrafią sobie odmówić pewnych rzeczy. Powinni również uważać, aby nie wpaść w żaden nałóg, gdyż mają taką skłonność. W przyszłości nie muszą się martwić o pracę, gdyż prędzej, czy później trafią na idealny dla siebie zawód.

Czy 30 Sierpnia jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 3.67 6 (głosów: 6)
Najnowsze komentarze (3):
  • ~Elli (31 Maja 2020, godz. 11:54)

    Ja z kolei przeszłam z jednego etapu do drugiego tzn:teraz nie krytykuje nikogo i tak jak moja przedmówczyni *lili* uważam, że każdy ma prawo popełniać błędy i szukać swojej drogi, ale wcześniej było inaczej miałam w sobie dużo krytyki do innych osób. Mężczyzn może przyciągam, ale nie umiem tego wykorzystać, dlatego jestem singielką po nieudanym związku. Uważam, że wszystko co dobre jeszcze przede mną. Pozdrawiam wszystkich urodzonych 30 sierpnia.
  • ~lili (30 Sierpnia 2013, godz. 7:31)

    Z tym krytycyzmem to niestety nie prawda. Staram się wszystkich zrozumieć, nie krytykować, ponieważ uważam, że każdy ma prawo mieć swoje racje i zdanie na każdy temat. Nie krytykuje i nie chce, żeby ktoś mnie krytykował wszyscy uczymy się na błędach. I z tym przyciąganiem też przesada nie działam jak magnez wręcz bym powiedziała, nie mam szczęścia do mężczyzn. Pozdrawiam!
  • ~Kasia (2 Grudnia 2012, godz. 17:10)

    Mi się sprawdziło wszystko. To jest niesamowite, ale czułam się jakby napisała to osoba która jest blisko mnie, jakby to było skierowane tylko do mnie...
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl