» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 30 Sierpnia

Horoskop 30 SierpieńOsoby urodzone 30 sierpnia czasem zbyt przesadnie podchodzą do niektórych spraw w życiu. Potrafią wyolbrzymiać nawet najmniejsze problemy. Często zdarza im się być również zbyt krytycznie nastawionym do ludzi i życia. Muszą zatem przełamać swój wewnętrzny pesymizm i częstą niechęć do życia, gdyż w gruncie rzeczy są to bardzo miłe i wartościowe osoby. Urodzeni 30 sierpnia wykazują szczególny pociąg do płci przeciwnej – i to już w najmłodszych latach. Często będąc jeszcze osobą niepełnoletnią, mają przy boku wiernego partnera, który zawsze służy im pomocą. Takie osoby potrzebują wręcz ciepła i miłości. Nie cierpią, kiedy w ich życiu zaczyna się pojawiać samotność. Bardzo ciężko również odbierają wszelką krytykę. Łatwo można ich urazić, dlatego należy zwracać szczególną ostrożność na słowa kierowane w ich stronę. Potrafią być skromni, jak również wewnętrznie zamknięci w sobie. W niektórych przypadkach nie potrafią sobie odmówić pewnych rzeczy. Powinni również uważać, aby nie wpaść w żaden nałóg, gdyż mają taką skłonność. W przyszłości nie muszą się martwić o pracę, gdyż prędzej, czy później trafią na idealny dla siebie zawód.

Czy 30 Sierpnia jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 3.2 6 (głosów: 5)
Najnowsze komentarze (2):
  • ~lili (30 Sierpnia 2013, godz. 7:31)

    Z tym krytycyzmem to niestety nie prawda. Staram się wszystkich zrozumieć, nie krytykować, ponieważ uważam, że każdy ma prawo mieć swoje racje i zdanie na każdy temat. Nie krytykuje i nie chce, żeby ktoś mnie krytykował wszyscy uczymy się na błędach. I z tym przyciąganiem też przesada nie działam jak magnez wręcz bym powiedziała, nie mam szczęścia do mężczyzn. Pozdrawiam!
  • ~Kasia (2 Grudnia 2012, godz. 17:10)

    Mi się sprawdziło wszystko. To jest niesamowite, ale czułam się jakby napisała to osoba która jest blisko mnie, jakby to było skierowane tylko do mnie...
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl