» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 25 Sierpnia

Horoskop 25 SierpieńOsoby urodzone 25 sierpnia wykazują się bardzo wysoką inteligencją. Posiadają analityczny, ścisły umysł, który dobrze radzi sobie z logiką. Często osoby te wykazują zainteresowanie matematyką lub fizyką. To również osoby dość uczciwe, które potrafią wykazać się honorem. Przeważnie należą do osób mocno wierzących i religijnych, które starają się przestrzegać określonych zasad w życiu. Uwielbiają wręcz leniuchować i długo spać. W stosunku do swoich bliskich potrafią być szczerzy i lojalni. Potrafią się zaangażować w sprawy społeczne. Zdarza im się jednak, że za bardzo wtrącają się w prywatne życie innych osób, co nie zawsze przynosi dobry skutek. W życiu bardzo często muszą odetchnąć od tej nieustannej gonitwy za karierą i pieniędzmi. Urodzeni 25 sierpnia spędzają czas wolny w gronie rodzinnym lub wśród przyjaciół. Często wyjeżdżają na wspólne i dalekie podróże.

Czy 25 Sierpnia jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 3.81 6 (głosów: 16)
Najnowsze komentarze (7):
 • ~Gość (6 Czerwca 2020, godz. 12:07)

  Jestem urodzony 25 sierpnia,jestem dokładny,umowy dotrzymuje,nawet kiedy miałbym na tym stracić,ale się nie przyznam.Lubię zwierzęta,lubię pomagać innym,mam poczucie humoru, jestem lojalny wobec uczciwych ludzi i inne dobre strony,ale mam złą stronę też,ciężko znoszę niepowodzenia. Nawet te drobne, mam zmienne nastroje,nie lubię się uzewnętrzniać, dlatego uchodzę za chłodnego,obojętnego,co nie jest prawdą. Jestem wierzący,ale bez pośrednictwa,nie znoszę żadnych rad,traktuje je tylko jako informacje przydatne, albo nieprzydatne.
 • ~mina (25 Sierpnia 2017, godz. 9:14)

  nic się nie zgadza, jestem niewierząca, nie znoszę fizyki, matematyka, owszem, ale niewielki kawałek, algebra, ale to też nie, że uwielbiam. Nie znoszę nic nie robić, najlepiej opoczywam, gdy coś robię. Nie wtrącam się w życie innych, chyba, że poproszą o rozmowę. A na wakacje jade z dala od ludzi, tylko z partnerem, nie jestem zbyt rodzinna. Nie jestem też karierowiczem. Jedyne, co sie zgadza to to, że jestem inteligentna, lol, i społecznie zaangażowana.
 • ~Magdaxd (27 Maja 2015, godz. 15:54)

  Nie lubię matematyki ani fizyki a z logiką u mnie często na bakier, ale wiele analizuję. Jestem bardzo uczciwa. Co do osoby wierzącej to tak, religijnej to nie... jednak mam własne poczucie moralności i powinności, których się bardzo mocno trzymam. Lubię poleniuchować, ale nie znoszę lenistwa i gdy czegoś się podejmuję doprowadzam to do końca bo jestem bardzo zaangażowana (tak jak napisano). Jeśli chodzi o podróże to raczej jestem domatorką ale mam zasadę, że nieważne gdzie - ważne z kim! Bo swoich bliskich i przyjaciół kocham ponad życie i dałabym się za nich pokroić. Karierowiczką nie jestem ale fakt gdy angażuję się w pracę często potem muszę odpocząć od takiego trybu życia.

  Horoskop bardzo dobrze skomponowany!
 • ~Miki (17 Lipca 2013, godz. 15:46)

  Nie zgadzam się ani trochę nie jestem religijna, ani nie znoszę leniuchować, nie gonię ani nigdy nie zamierzam gonić za karierą ;-) Za to zgadzam się z podróżowaniem bo to uwielbiam
 • ~krystyna (3 Lipca 2013, godz. 22:29)

  Zgadza się w 99 % jeżeli chodzi o mnie.
 • ~moncia (29 Grudnia 2012, godz. 3:10)

  Ja zgadzam sie dokladnie z kolezanka powyzej. Tez nie cierpie przedmiotow scislych. Co do reszty to sie zgadza.
 • ~Sandra (9 Grudnia 2012, godz. 21:13)

  Zgadam się co do szczerości, leniuchowania, długiego spania oraz uczciwości, aż za uczciwej. Ale nienawidzę matematyki i fizyki, bo dla mnie przedmioty ścisłe to czarna magia. Przyznaję się jednak do głębokiego analizowania z jakiejkolwiek dziedziny.
   
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl