» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 23 Sierpnia

Horoskop 23 SierpieńOsoby urodzone 23 sierpnia to wręcz artystyczne dusze, które są bardzo wrażliwe na piękno. Przepadają wręcz za harmonią i porządkiem. Preferują wiejski tryb życia z uwagi na zamiłowanie do natury i zwierząt. To również osoby z dobrym gustem, które znają się na modzie – potrafią odpowiednio ubrać się na każdy dzień tak, aby emanować szykiem i elegancją. Urodzeni 23 sierpnia dość wysoko stawiają sobie w życiu poprzeczkę, co wiąże się z dużą wiarą w swoje ambicje. To także osoby dość inteligentne, które w przyszłości bardzo rzadko decydują się na pracę fizyczną. Najczęściej próbują znaleźć sposób, który pozwoli im zarobić duże pieniądze z jak najmniejszym wkładem pracy. To również osoby władające bogatym słownictwem. Świetnie radzą sobie z ludźmi – potrafią ich oczarować w każdej sytuacji. Potrafią uszanować godność osobistą. W życiu rodzinnym wykazują się troską i czułością. Mają wysokie predyspozycje, aby zostać odpowiedzialnym rodzicem.

Czy 23 Sierpnia jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 3.93 6 (głosów: 14)
Najnowsze komentarze (2):
  • ~Ada (15 Grudnia 2016, godz. 20:51)

    Mój dzień urodzin i jego przesłanie z horoskopu zgadza się w 80%. Jedynie nie zgadza się to, że nie lubię pracować fizycznie. Na wsi trzeba pracować fizycznie. Poza tym pracując całe życie w mieście aż do emerytury nie oszczędzałam się również fizycznie w swojej pracy. Panny to pracoholiczki nie oszczędzają się, bo praca to jest ich największy plus. Pozdrawiam
  • ~Ewa (13 Sierpnia 2016, godz. 20:19)

    Ok 80% może być zgodne z moim charakterem i osobowością natomiast bzdurą jest to że preferuje życie wiejskie i zwierzęta jestem osobą która żyje w ciągłym biegu nie potrafię znaleźć się daleko od zycia miejskie go a zwierzęta ok są ale osobiście nigdy nie po wzięła bym żadnego zwierzaka pod opiekę. Poprostu nie miała bym czasu aby się nim zajmować ponieważ cały czas poswiecam pracy a w wolne dni uwielbiam podróżować.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl