» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 31 Października

Horoskop 31 PaździernikOsoby urodzone 31 października wykazują się niesamowitą wręcz odwagą. Potrafią dać sobie radę nawet z największymi przeciwnościami losu, zwykle wychodząc z takich problemów bez większego szwanku. Starają się odpowiedzialnie podochodzić do powierzonych im zadań. Bywają bardzo towarzyscy i dowcipni – rozśmieszą nawet najbardziej zamknięte towarzystwo. Niektóre osoby chętnie powierzają im swoje sekrety, co później wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Zdarza się, że potrafią być dla innych wzorem, czy autorytetem. Kariera i pieniądze mają dla nich duże znaczenie – pozwalają im zapewnić dostatek i stabilność w życiu. Zwykle dają z siebie wszystko w pracy, aby uniknąć zwolnienia, z którym nie mogliby się pogodzić. W miłości otrzymują satysfakcję – o ile znajdą więcej czasu dla swojej rodziny, wtedy mogą stworzyć całkiem ciepły i stabilny związek. Zdają sobie sprawę, że to oni są kowalem swojego losu.

Czy 31 Października jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 4 6 (głosów: 12)
Najnowsze komentarze (5):
 • ~Gość (30 Marca 2020, godz. 11:17)

  Dodałabym jeszcze, że osoby urodzone w tym dniu czują się niezwykle odpowiedzialne za wszystko co się dzieje wokół nich. Chcą mieć pewne sytuacje pod kontrolą, ponieważ wiedzą, że i tak wszystko spocznie na ich barkach gdy tylko pojawi się jakiś kłopot. Wracając do pracy, mają często problemy z osobami, które nie do końca wiedzą i zdaje sobie sprawę z brutalnością rzeczywistości. Szukam cały czas miejsca dla siebie w odniesieniu do pracy. Samotność jest paradoksalnie naszym przyjacielem.
   
 • ~Borys (12 Lutego 2018, godz. 18:22)

  Wszystko to prawda w 100%; mogę tylko dodać, że uwielbiam flirtować i czarować swoją magnetyczną osobowością....
 • ~majkel (8 Grudnia 2016, godz. 10:36)

  Dobra stronka. Trafnie i co najciekawsze nawet taki zatwardziały sceptyk jak ja co do horoskopów wróżb i innych takich muszę przyznać, że cechy charakteru, czy wartości lub relacje z innymi ludźmi opisane we wszystkich opisach mojego znaku albo daty urodzenia po prostu wypisz wymaluj.
  Szacun dla osób biorących udział w pracy nad tymi opisami. Są naprawdę pozytywnie oddziaływujące na czytających, nawet poprawiają własną samoocenę a wady i ułomności nie rażą naszej dumy hehehe.
  FULL PROFESIONAL
 • ~sennabis (15 Listopad 2015, godz. 10:29)

  Wg. mnie bardzo trafny.
 • ~żaba (26 Grudnia 2014, godz. 19:34)

  zgadzam się ze wszystkim ,oprócz miłości, myślę / z mej obserwacji/ ,że generalnie osoby urodzone w 2 dekadzie zbyt wiele dają,do tego co otrzymują i być może to jest też mój szkopół ,dla którego nie potrafię zatrzymać partnera przy sobie,jak kocham to całym sercem. Jestem wierna ,lojalna, opiekuńcza ,oddana, wyrozumiała do pewnych granic,a nade wszystko jestem przyjacielem w dostatku,a szczególności biedzie.....i co? i KLAPA...
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl