» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 29 Października

Horoskop 29 PaździernikOsoby urodzone 29 października chętnie zagłębiają swoją wiedzę. Często w wolnych chwilach czytają książki – zwykle mają swoich ulubionych autorów. Fascynuje ich różnorodność świata – potrafią się zachwycać barwnymi kolorami przyrody, jak również uwielbiają zwierzęta domowe – w szczególności psy i koty. Najczęściej dążą do wiedzy – chętnie studiują na kierunkach pedagogicznych. W przyszłości rzadko stają się inżynierami, natomiast dochodzą do tytułu magistra lub nawet doktora, czy profesora. Regularnie oglądają wiadomości i czytają prasę – tym samym dobrze zdają sobie sprawę, co dzieje się na świecie. Bardzo szybko przyswajają sobie informacje z otoczenia – w towarzystwie ludzi są bacznymi obserwatorami. Posiadają również wysokie ambicje i plany, co do swojej osoby – nigdy nie próbują zaniżać swoich aspiracji. W partnerstwie wykazują się sporym zaangażowaniem – wiedzą, jak zadbać o swoją drugą połowę, aby taki związek tętnił miłością i pięknem.

Czy 29 Października jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 3.88 6 (głosów: 25)
Najnowsze komentarze (6):
 • ~ja (13 Grudnia 2020, godz. 21:03)

  Pedagog, żyjący na wsi w otoczeniu książek, kotów, psów i kwiatów; słucham ludzi i 90% trafnych ocen, ale ambitna???? ..... no nie wiem
 • ~Iga (12 Lipca 2017, godz. 14:20)

  Faktycznie zachwycam się "kolorami przyrody" i lubię zwierzęta.Dużo czytam i jestem typem obserwatora. Niestety nie jestem taka ambitna,ale większość napisanych tu zdań do mnie pasuje.
 • ~MADS (16 Września 2016, godz. 16:21)

  Bzdura nienawidzę przyrody ani zwierząt
 • ~urodzona (30 Marca 2016, godz. 22:25)

  Część rzeczy się zgadza (nawet większość). Przyroda i zwierzęta trafione w 10!
 • ~miki (7 Sierpnia 2015, godz. 23:19)

  Niespecjalnie podany opis pasuje do mojej osobowości. Z rzeczy które się zgadzają to wysokie aspiracje, dążenie do wiedzy, zaangażowanie w partnerstwie i baczny obserwator. Za to książek prócz kilku wymuszonych w życiu nie czytuje (wiedzę poszerzam artykułami, filmikami i wykładami). Nie oglądam w ogóle wiadomości ani nie czytuje prasy a z zwierząt domowych toleruje jedynie psy i to pod warunkiem że nie należą do mnie. z rzeczy które mogłabym dodać (choć nie wiem czy jest to cecha wspólna czy też moja indywidualna) to jestem okropnie uparta.
  Generalnie ciężki typ :)
 • ~Viola (4 Listopad 2012, godz. 14:46)

  Myślę, że tak. Jest to zgodne z moim charakterem i typem osoby, którą jestem. Jestem bardzo ambitna i dążę jak na razie do tego aby skończyć technikum weterynarii i w przyszłości zostać weterynarzem. Wówczas będę miała tytuł magistra, o ile się nie mylę... chodź jeśli zrobiłabym dalszą specjalizację to już bym była doktorem ;) Lubię zwierzęta domowe, ale także konie - po prostu je kocham. Przyrodę także uwielbiam ;)
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl