» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 2 Października

Horoskop 2 PaździernikOsoby urodzone 2 października to prawdziwi odkrywcy i miłośnicy podróży. Praktycznie każdy wolny czas starają się spędzać poza domem. Preferują aktywny i dynamiczny styl życia. Czasem brakuje im wręcz zahamowania. Uwielbiają dalekie, egzotyczne i ciche miejsca. Nie przepadają za zimnem, natomiast ubóstwiają wręcz okres letni. Często ich praca wymaga od nich częstego przemieszczania się po świecie - czy to wyjazdy służbowe, delegacje, jak również spotkania integracyjne. To także osoby bardzo dokładne - mają dobre oko do szczegółów. Pasjonuje ich odkrywanie nowych i ciekawych miejsc na świecie. Zazwyczaj posiadają sporą kolekcję pamiątek, które pochodzą niemal z całego świata. Z natury należą do osób odważnych i wytrzymałych - potrafią sobie poradzić w każdych warunkach. To również osoby dość wesołe i optymistycznie nastawione do świata - starają się dostrzegać wszystko to, co piękne i subtelne.

Czy 2 Października jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 5.07 6 (głosów: 28)
Najnowsze komentarze (3):
 • ~Gość (11 Września 2022, godz. 2:06)

  To dokładnie ja, brakuje tylko tego, że jestem bardzo niezdecydowana.
 • ~Gość (29 Lipca 2022, godz. 20:38)

  Nie zgadza się więcej niż połowa. Zwłaszcza to, że wolny czas lubię spędzać poza domem. Ja cały wolny czas spędzam w domu, nie mam pamiątek z podróży i na szczęście służbowo nie muszę wyjeżdżać. Wesoła też za bardzo nie jestem.
 • ~Anna (19 Marca 2015, godz. 7:15)

  Witajcie,kochani. Zgadza się wszystko,obok tego wszystkiego, dodałabym że ważne dla mnie i dla innych Wag jest odpowiadanie na najważniejsze pytania,dotyczące życia. Kim jesteśmy? Jak żyć najpiękniej,najlepiej , najmądrzej. Jak pomóc innym. Jak inni widzą świat. Filozofowie, mistycy, mistrzowie. Duchowość,jej rozwój to dla znanych mi Wag najistotniejszy element bycia na tej planecie.
  Poza tym 2 października to dzień Anioła Stróża, wiec mamy cechę opiekunów, rodziny, przyjaciół i tych nieznajomych a jednak bliskich, z którymi mamy kontakt choćby na chwilę. Pozdrawiam wszystkich czytelników.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl