» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 28 Maja

Horoskop 28 MajOsoby urodzone 28 maja bywają bardzo towarzyskie i otwarte na wszelkie kontakty z ludźmi. Nie cierpią wręcz, kiedy muszą przebywać w samotności. Często lubią wychodzić na różne imprezy i spotkania, gdzie mają styczność z większą ilością osób. Lubią nawiązywać nowe znajomości, które zazwyczaj są trwałe i przyjacielskie. Jeżeli urodziłeś/aś się 28 maja, to jesteś również niesamowicie przezornym i ostrożnym człowiekiem. Uważasz nawet jak chodzisz, często boisz się wsiąść do autobusu lub pociągu, a o samolocie już nie mówiąc. W pewnym sensie ma to swoje zalety, bo dzięki temu jesteś bezpieczny/a. Twój strach bierze się często z niepotrzebnymi lękami wytworzonymi w umyśle – musisz tym samym zmienić swój sposób myślenia na bardziej optymistyczny. Szybko i łatwo poznajesz ludzi i co ważne, potrafisz ocenić jacy są nawet już po kilku minutach rozmowy.

Czy 28 Maja jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 3.2 6 (głosów: 10)
Najnowsze komentarze (9):
 • ~Smuteczek (30 Czerwca 2020, godz. 17:34)

  Dzień dobry...
  "Czy 28 Maja jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny."
  Mam, więc napiszę. Jestem ambiwertykiem i mizantropem. Nie przepadam więc za gatunkiem ludzkim tak ogólnie. Jeśli zaś chodzi o przezorność, zgadza się po części. Przezorność u mnie jest wyważona.
 • ~Gość (27 Maja 2018, godz. 9:20)

  Towarzyska tak, samotności nie boje się i na pewno nie ma we mnie wymienionych lęków.
 • ~Magdalena (11 Stycznia 2016, godz. 22:59)

  Prawie wszystko sie zgadza oprócz tej przezornosci; )
  Jestem bardzo otwartą osoba I towarzyską. Uwielbiam ludzi. I fakt mam problem z pozytywnym mysleniem.
 • ~Irene (28 Grudnia 2015, godz. 3:09)

  Moj maz urodzony jest 28 maja i to co piszecie nie pasuje do niego, jest zadumany w sobie, ciezko go gdzies wyciagnac do ludzi, jest tez egoista. Nie potrafi dobrze niczego naprawic i nie pomaga w czynnosciach domowych. Siedzi duzo godzin przed telewizorem. Oczywiscie ma pociagniecie do innych kobiet. Jezeli uda mu sie poznac pania ktora okaze mu zainteresowanie to zapomina ze w poblizu jest jego zona. Ale jak na tym wychodzi to sie napewno domyslacie.
 • ~Bożka (31 Lipca 2015, godz. 10:09)

  Jestem optymistką. Wierzę,że zawsze wszystko się uda i nie przewiduję innych ewentualności. Nie posiadam żadnych irracjonalnych lęków komunikacyjnych i choć cierpię na chorobę komunikacyjną(morską) nigdy nie brałam tego do głowy i w młodości nie przeszkodziło mi to uprawiać żeglarstwo nawet morskie,
 • ~magic (7 Stycznia 2015, godz. 21:55)

  Nie. nigdy się niczego nie byłam. Zawsze jako dziecko pierwsza wdrapałam się na drzewo,...itd. Czuję, że często jestem prowadzona przez ciekawości. Nawet do łóżka potrafię iść z czystej ciekawości ;)
 • ~Danuta (27 Marca 2013, godz. 14:12)

  Wszystko co tutaj napisano, to jestem cała ja w stu procentach.
 • ~Magda (6 Stycznia 2013, godz. 19:00)

  Horoskop jest odzwierciedleniem moich cech charakteru, z dobrym wyszczególnieniem. Otóż jestem ostrożną osoba i pesymistką. Bardzo bym chciała być optymistka :) :(
 • ~Aga (6 Stycznia 2013, godz. 16:02)

  To prawda, że nie lubię być sama.Wolę kiedy wokół mnie jest dużo ludzi. A to z lękami, że boję się czasami wsiąść do pociągu, nie mówiąc już o samolocie to całkowita prawda. Nie jestem natomiast pewna czy szybko poznaje ludzi i czy potrafię ich ocenić po kilku minutach rozmowy? To już chyba nie do końca się zgadza.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl