» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 12 Lutego

Horoskop 12 LutyOsoby urodzone 12 lutego wykazują się wielkim przywiązaniem do ludzi. Wywierają bardzo silny wpływ na swoich znajomych i szybko znajdują nowych przyjaciół. Dysponują otwartym i szerokim umysłem, który bardzo szybko przyswaja informacje. W życiu starają się być ostrożni i rozważni – z dystansem podchodzą do wszelkich nowości. Dużą rolę w ich życiu odgrywa praca, w którą się bardzo intensywnie angażują. Nie lubią próżniactwa i zastojów. Muszą jednak uważać, aby zbyt nadmierna praca nie była przyczyną ich niepowodzeń w życiu uczuciowym. Nie powinni również przenosić problemów z pracy do domu, gdyż może to źle wpłynąć na całą rodzinę. Interesują się sprawami społecznymi, edukacją i polityką.

Czy 12 Lutego jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 3.93 6 (głosów: 14)
Najnowsze komentarze (1):
 • ~Vill (1 Marca 2013, godz. 14:04)

  Przywiązanie do ludzi - owszem, aż za duże;
  Wywieranie wpływu (inspirowanie innych) i łatwość pozyskiwania znajomych - zgadza się;
  Rozwaga, ostrożność - tak, ale przy tym doza buntu, lekkomyślności i chaotycznych działań! Utrudnianie sobie życia na własne życzenie!

  W moim życiu największą rolę odgrywa to, na czym mi zależy. Czyli bliscy, ludzie i wszystkie uczucia, które się między nami tworzą. Do pracy mam stosunek... hymm, mam do niej duży dystans i się nią przesadnie nie przejmuję. Dobrze ją mieć - zgadzam się, ale jeżeli daję z siebie co najlepsze, a nie jest to wystarczające według przełożonych nie zamierzam się zanadto forsować (kosztem zdrowia, wolnego czasu, własnych zainteresowań) - wolę pracę zmienić.
  Mam własne zdanie, jestem uparta i buntownicza, przy tym inteligentna i oczytana: zawsze mam pod ręką masę argumentów, ale nie popadam w hipokryzję - dobrymi argumentami można mnie przekonać.
  Przy tym argumentem nie może być siła czy krzyk.

  Jedyna praca, którą naprawdę się przejmuję i której problemami nasiąkam jest praca artystyczna. Ale malarstwo działa w drugą stronę: nie jest szkodliwe dla moich bliskich, nie przenoszę emocji z tej pracy na stosunki w domu. Wręcz przeciwnie: stosunki w domu przenoszę na płótno. I to mnie odciąża i uwalnia.

  Nie znoszę politycznego bełkotu i zwykle nie uczestniczę w posobnych debatach. Niepotrzebne pieniactwo. Mam swoją opinię na wiele spraw, ale sprawy polityki mnie mało zajmują. Co może jednostka? I jaki sens o tym dyskutować? Politycy zawsze robili co chcieli.
  Tyle ile mogę, tyle robię - chodzę na głosowania.
  Polityka mi powiewa.
  Sprawy społeczne - o ile dotyczą ludzi na których mi zależy jakoś mnie obchodzą.

  Edukacja natomiast jest dla mnie zawsze ciekawa. Łaknę wiedzy na każdy temat.

  Horoskop się rozmija ze mną bardzo.
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl