» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 23 Listopada

Horoskop 23 ListopadOsoby urodzone 23 listopada wywierają duży wpływ na otoczenie. To osoby dominujące i cieszące się wielkim uznaniem. Ich obecność sprawia, że wszystkim od razu polepsza się humor. To bardzo wygadane i elokwentne osoby, które potrafią rozkręcić każdą, nieklejącą się dyskusję. Mają szeroki zakres zainteresowań, dlatego mogą rozmawiać niemal na każdy temat. Zwykle nie interesuje ich działanie na rzecz ludzi, chociaż mają ku temu predyspozycje. Bardzo rzadko decydują się na prowadzenie w przyszłości działalności gospodarczej – wolą natomiast zatrudnić się w dobrze rozkręconej i prosperującej firmie, która da im perspektywy na przyszłość. To również osoby bardzo zdyscyplinowane – mają predyspozycje do podjęcia pracy na odpowiedzialnych stanowiskach. Potrafią wziąć na siebie duży ciężar i pomyślnie sobie z nim poradzić. Nie lubią natomiast, kiedy ktoś ich poucza – często wolą nawet uczyć się na własnych błędach, niż robić to, co każą im inni.

Czy 23 Listopada jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 4.42 6 (głosów: 14)
Najnowsze komentarze (6):
 • ~Gość (11 Listopad 2019, godz. 8:34)

  Zgodny w 100%
 • ~weronika (29 Listopad 2015, godz. 13:51)

  W sumie wszystko się u mnie zgadza. :D
   
 • ~Strzelec !!! (29 Listopad 2014, godz. 10:52)

  Kilka sprzecznych faktów znalazłem aczkolwiek lubię robić różne rzeczy które mają na celu dobro innych ludzi nigdy nie zgarniam korzyści dla siebie kosztem innych. :)
  Nie lubię gdy ktoś mnie poucza owszem aczkolwiek zawsze staram się wyciągnąć jakieś wnioski z rad innych osób i nigdy nie puszczam tego samopas. Cenie sobie zdanie innych i szanuje aczkolwiek zawsze staram się raczej postępować zgodnie ze swoimi zasadami i bezwarunkowo się ich trzymać.
  Na każdą sytuacje mam własny pogląd i zdanie którego się trzymam przez co trzeba naprawdę mnie rozumieć i znać by mnie tolerować przez co mam wąskie grono znajomych lecz wiem, że mam przy sobie tylko tych prawdziwych a nie sztucznie udających, że odpowiada im moja osoba !! :)
  Takie moje zdanie.
 • ~Elżbieta (9 Stycznia 2014, godz. 9:21)

  Wszystko się zgadza,oprócz tego,że jestem nieśmiała i nie mam predyspozycji do prowadzenia własnej firmy, chociaż chciałabym. W tym momencie, będąc na emeryturze w pewnym sensie spełniam to, bo nie siedzę z założonymi rękami,ale mam dużo różnych zainteresowań i dzięki temu,czasem wpadnie mi jakiś grosz. Sama sobie organizuję pracę zarobkową. Nie lubię się komuś podporządkowywać i słuchać poleceń, to nie dla mnie. Tak samo nie lubię pouczeń,lecz sama uczyć się na swoich błędach. Towarzysko, wiem, że jestem lubiana.
 • ~Andrzej (1 Stycznia 2013, godz. 16:42)

  Wypowiedź Wojtka potwierdzam w 100%
 • ~Wojtek (31 Grudnia 2012, godz. 2:58)

  Zgadza się niemal wszystko za wyjątkiem niechęci do prowadzenia działalności gospodarczej. Jako osoba dominująca, nienawidząca pouczeń i jakiejkolwiek zależności, kochająca wolność uważam własną firmę za jedyną sensowną formę pracy.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl