» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 17 Listopada

Horoskop 17 ListopadOsoby urodzone 17 listopada wykazują się wojowniczym charakterem, który daje im w życiu niesamowitą siłę. Próbują zająć dominującą pozycję w społeczeństwie – tym samym wierzą w swoją wyższość. To również osoby dość wnikliwe i zaborcze – muszą za wszelką cenę poznać ukrytą prawdę. Bardzo często zdarza im się obserwować wszystko, co się dookoła nich dzieje. Należą do osób dość dobrze poinformowanych, które wszystko widzą i słyszą. Mają również dobre oko, aby dostrzec wszelkie szczegóły. Nie muszą narzekać na swoje zdrowie, gdyż zazwyczaj nie chorują – o ile będą dbać o właściwą dietę i aktywny tryb życia. Raczej nie są dobrymi powiernikami czyjejś tajemnicy, gdyż łatwo mogą się wygadać. Bardzo silnie natomiast przeżywają wszystkie emocje i zawirowania w miłości. Kiedy się już zakochają niemal na zabój – potrafią przez to nie spać po nocach. Zdarza im się również uzależnić od drugiej osoby, przez co ich samodzielność zaczyna zdecydowanie maleć. Nie należą do osób zamkniętych – często są otwarci na wszelkie sugestie i propozycje z otoczenia.

Czy 17 Listopada jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 5 6 (głosów: 34)
Najnowsze komentarze (5):
 • ~Gość (24 Lipca 2022, godz. 18:49)

  Wszystko się zgadza.

 • ~Magdalena (10 Marca 2020, godz. 15:33)

  Wojowniczy charakter przejawia się u mnie od najmłodszych lat, nienawidzę obłudy i wyczuwam ją natychmiast. Mam niewiarygodną intuicję co do ludzi i miejsc, jeśli czuję gdzieś złą energię znikam jak najszybciej. Tajemnicę umiem utrzymać od zawsze, co więcej ludzie bardzo chętnie mi się zwierzają, więc plotki czy nieumiejętność utrzymania sekretu nie wchodzą w grę. A co do miłości, kiedyś owszem kochliwość, ale kiedy jestem w związku całkowite oddanie i wierność partnerowi.
 • ~17.11. (16 Października 2019, godz. 2:05)

  Wojowniczość, siła przebicia, znajomości i nie korzystanie z tego - owszem. Lenistwo, sumienne podchodzenie do obowiązków, ale pod warunkiem, że jest z tego kasa, lub jeżeli mi coś odbije i traktuję robienie wyników w robocie, jak w grze komputerowej. Rozkminianie ludzi z otoczenia, to już w DNA mamy :) Kobietki...Problemem jest tylko to, że jesteśmy zajęci. Jak nie, to... I to bez jakichś walorów zewnętrznych. Bajerosz i wszystkosz mogosz... ;) Wbrew opiniom - wierność na pierwszym miejscu. Z tym, że trzeba czuć, że się jest kochanym. Jak nie, to adieu... za nową muzą ;)
 • ~Isabel (18 Listopad 2017, godz. 17:56)

  W większości zgadza się.
 • ~Dodo (5 Czerwca 2017, godz. 11:45)

  Dominacja, wnikliwa obserwacja - zgadza się. Wygadywanie sekretów - kompletna bzdura - jesli wiem, że to tajemnica, tajemnicą pozostanie. Uzaleznienie od drugiej osoby - tak, ale człowiek uczy się na błędach więc to raczej kwestia niedojrzałości niż znaku zodiaku.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl