» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 3 Lipca

Horoskop 3 LipiecOsoby urodzone 3 lipca to prawdziwi optymiści. Zazwyczaj patrzą na świat doceniając to, co w nim piękne. Niechętnie czytają i słuchają o wszelkich katastrofach i innych przerażających wydarzeniach. Żyją oni w takim azylu, do którego starają się nie dopuszczać żadnych negatywnych rzeczy z otoczenia. Czasem jednak zdarza im się, że mają trochę gorsze dni – wtedy bywają rozdrażnieni i smutni. Na ogół jednak takie chwile trwają krótko. Mają bardzo wrażliwą osobowość, przez co należą do osób delikatnych i bardzo czułych. Brakuje im czasem śmiałości i pewności siebie. Zazwyczaj cieszą się powodzeniem w pracy, jednak nie najlepiej radzą sobie w pojedynkę. Posiadają bardzo towarzyski i miły charakter. Uwielbiają rozrywkę i aktywny tryb życia. Często decydują się na wspólne wyjście z przyjaciółmi. Nie przepadają natomiast przebywać w dłuższej samotności.

Czy 3 Lipca jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 3.42 6 (głosów: 12)
Najnowsze komentarze (9):
 • ~Rak (7 Sierpnia 2019, godz. 23:00)

  Pół na pół.
 • ~Malwina Kot (1 Maja 2018, godz. 23:30)

  Uważam ,że prawda .
  Należałoby tu dodać,że mając 20 lat pewnie bym napisała ,że nie wszystko jest zgodne .Obserwując siebie przez wiele lat , wiem ,że i te pozostałe cechy odkryłam w sobie.
  Optymistka w każdym calu.
  Domatorka pod każdym względem. Kocham Ludzi, przyrodę ,ciepłe wakacyjne dni.Żyję trochę ...iluzją .Lubię sobie stworzyć swój Świat ...i w nim Być. Kocham bezpieczeństwo,ciepło,wygodę .Lubię gdy są pieniądze , ale bardziej wolałabym wpatrzonego,zakochanego we mnie faceta.
  Pewności siebie nabrałam po 40 roku życia..dzięki lekarzom specjalistom .Przeżywam minione krzywdy.Ciągle o nich pamiętam , ale optymizm jest zawsze ze mną . Uśmiechnięta , wesoła ,zawsze z dobrą radą dla innych.Jestem pamiętliwa . Doznane krzywdy ...długo pamiętam .Potrafię się obrazić .Jestem aktorką .Potrafię grać , by coś ugrać. Potrafię kombinować, grabić do siebie. Źle się czuję wśród ludzi zarozumiałych ,chamskich, bezczelnych .Kocham porządek,uwielbiam podróże, lubię słuchać spokojnej muzyki .Lubię dobrą kawę z pianką i coś ...słodkiego.Lubię mleko i wszystko co białe .Jestem tak ciekawa życia, że brakuje mi czasu na zdolności manualne , rękodzieło. Kocham Ludzi mądrych, myślących. Cenię mężczyzn za ich Logiczne Myślenie. Nade wszystko kocham swój DOM ,który dekoruje, ulepszam. Dążę do obrazu całości. Uwielbiam święta BN. Magię Świąt. Potrafię gadać, szczególnie z facetami. Dopóki nie nabrałam pewności siebie, byłam jak wieża obserwacyjna. Obserwowałam wszystko. Chowałam wszystko co piękne , w swoich szufladkach , w głowie ,na przyszłość,bo może się przyda .Lubie mądrze flirtować .Wiem ! że jestem skłonna do romansów .Pokusa jest, ale Wiara u mnie jest większa.Jestem ciekawska .
  Taka jest osoba urodzona 3 lipca .
  W samym środku kalendarzowego roku .
 • ~Justyna (13 Września 2017, godz. 23:48)

  Całkowita odwrotność...
 • ~Maja (13 Stycznia 2017, godz. 0:06)

  Zgadza się :)
 • ~Figa (22 Stycznia 2016, godz. 10:51)

  Też uważam ,że to bzdura.... wrażliwość tak a reszta to kit.
 • ~Marcin (3 Lipca 2015, godz. 9:50)

  Bzdura. Totalna. Sory.
 • ~micha (3 Lutego 2015, godz. 19:10)

  jak by o mnie :) zgadza się wszystko z jedną małą poprawką.....pewność siebie zdobyłam w starszym wieku. Optymizmem wręcz zarażam otoczenie a życie kocham z całych sił :) Uwielbiam podróże, muzykę i słodycze :) Lubię ludzi i z wzajemnością. Pomogę zawsze jak tylko mogę ale nie dam się wykorzystywać....mam sporą intuicję i w miarę szybko orientuję się co prawda a co fałsz.
 • ~bajka (1 Stycznia 2015, godz. 13:11)

  a dla mnie to co napisane potwierdza się. Jestem optymistką i to wielką! Pewność siebie przyszła mi z czasem, jestem odważna i bardzo lubię rozmawiać z ludźmi, widzę że ludzie lgną do mnie. Gorsze dni źle na mnie wpływają i muszę sobie popłakać! Kocham życie! Nie znoszę samotności i jestem bardzo wrażliwa i czuła! Jak kocham to całym sercem aż do bólu! Ale to musi być prawdziwa miłość!
 • ~Daria (14 Grudnia 2014, godz. 16:22)

  Mało się zgadza.
  Jedynie to, że jestem wrażliwa, nieśmiała i niechętnie czytam o katastrofach.
  A optymistką to już na pewno nie jestem.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl