» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 12 Kwietnia

Horoskop 12 KwiecieńOsoby urodzone 12 kwietnia posiadają wyraźnie sprecyzowane cele w życiu. Zazwyczaj na początku mogą być niezdecydowani, co pragną w życiu robić, jednak z czasem odnajdują swoje prawdziwe powołanie, które da im sporo radości i satysfakcji w życiu. Jeśli urodziłeś/aś się 12 kwietnia, to robisz wszystko, aby osiągnąć swój cel. Nie jest to zbyt dobre, ale taki/a już jesteś i nic na to nie poradzisz. We krwi masz przewodzenie innych i przez to zawsze chcesz zajmować wysokie, najlepiej kierownicze stanowiska w pracy. Twoje wielkie życiowe ambicje dzięki Twej pracy i wytrwałym dążeniu do celu, zwykle się spełniają. Twoi znajomi bardzo Cię lubią i nie tylko z powodu, że jesteś dobrym przyjacielem, ale także dlatego, że zawsze masz przy sobie jakąś gotówkę, dzięki czemu mogą oni od Ciebie ją pożyczyć i po raz kolejny uratujesz ich w taki właśnie sposób. Potrafią zabłysnąć nieprzeciętną inteligencją, która wielokrotnie wyróżnia ich na tle innych osób.

Czy 12 Kwietnia jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 3.91 6 (głosów: 11)
Najnowsze komentarze (2):
  • ~Ola (19 Sierpnia 2013, godz. 0:52)

    Tak, bardzo długo nie wiedziałam co chcę w życiu robić. A byłam pewna, że kierownicze stanowisko jest mi jak najbardziej wskazane. Zawsze byłam przewodniczącą klasy, wszyscy mnie lubią. Niestety jestem też strasznie uparta i często jednorazowe obrażenie się na kogoś kończy się utratą przyjaciela. Potrafię też pokazywać ludziom, że jestem inteligenta. Co do celów - zrobię wszystko by je osiągnąć.
  • ~Nicolas_Left_12 (20 Grudnia 2012, godz. 20:59)

    Cóż, urodziłem się 12 kwietnia i mam wielu przyjaciół. Poza tym posiadam wielkie ambicje w kierunku nauki szkolnej. Co do przyjaźni, to potrafię nawiązywać znajomości, ale czasem z powodu moich ambicji w związku z chęcią bycia władczym, tracę je, a nawet psuję. Przyjaciół mi nie brakuje, lecz narzekają na moją zarozumiałość oraz narzucanie swej woli, podczas gdy ja staram się im pomóc. Zaś jeśli chodzi o inteligencję, to umiem pokazać swoją wiedzę, szczególnie w towarzystwie nauczycieli i prawdziwych przyjaciół. Cieszę się, że urodziłem się wtedy, a nie kiedy indziej.
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl