» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Możliwości prognostyczne astrologii nie ograniczają się jedynie do analizowania predyspozycji wybranych dni. Można również zinterpretować układ planet zachodzący na przestrzeni danego tygodnia, określając możliwości, jakie ze sobą niesie. Analiza takiego horoskopu na tydzień może być ciekawsza, gdyż w danym przypadku pojawia się więcej rzeczy do omówienia i przeanalizowania. Interpretacje w nim zawarte mogą dotyczyć wielu dziedzin życia, jak np. zdrowie, finanse, miłość lub praca. Jego poprawna interpretacja według astrologów pozwala uzyskać trafną prognozę. Oczywiście nie brakuje osób, którzy mają sceptyczne nastawienie do takich horoskopów tygodniowych - przeważnie bierze się to z tego, że interpretacje są praktycznie wyssane z palca i nie opierają się na żadnych obliczeniach, tylko na wróżbach. W dodatku zdecydowana większość stron internetowych, jak i gazet oferuje ich treści tylko w ograniczeniu do 12 znaków zodiaku, a przecież sam znak to za mało - aby taki horoskop był wiarygodny, powinno się wziąć pod uwagę dokładną datę urodzenia.

Wybierz znak zodiaku, aby zobaczyć sprawdzić horoskop na ten tydzień:

Na naszej stronie znajdziesz coś więcej! Nie piszemy ogólnych interpretacji dla każdego zodiaku. Stworzyliśmy za to innowacyjny system, który wykorzystując dane zawarte w dacie urodzin tworzy szczegółową analizę na tydzień, w oparciu o rytm biologiczny człowieka. Istnieje teoria mówiąca, że nasze życie składa się z cykli określających m.in. predyspozycje fizyczne i psychiczne, które mogą mieć tendencję wzrostową lub malejącą w określonym czasie (niczym pory roku). W oparciu o tą hipotezę napisaliśmy mechanizm, który pozwala określić predyspozycje jakimi możemy dysponować na przestrzeni tygodnia. Dodatkowo do zawartych w wykresie obliczeń przydzielana jest słowna interpretacja, która jest zależna od otrzymanych wyników. W ten sposób otrzymasz osobistą analizę. Mimo, że nie ma gwarancji 100% trafności, to i tak pojawia się pewna zbieżność interpretacji z rzeczywistością - głównie za sprawą horoskopu, który konstruowany jest w oparciu o obliczenia. Mogliśmy nawet unowocześnić ten moduł, dodając do niego oprócz daty urodzenia godzinę, lecz zrezygnowaliśmy z tego, bo pewnie większość z nas i tak jej nie zna.

Staramy się, aby nie tylko oferowany przez nas mechanizm był skuteczne, ale również generował pozytywne i motywujące przesłania. Dlatego najczęściej możesz zetknąć się z przesłaniami dotyczącymi pozytywnych wydarzeń. W dodatku większość odbiorców pragnie usłyszeń coś dobrego na początek tygodnia, co zagrzeje ich do pracy i działania. Gdy już z analizy wyjdzie coś nieprzyjemnego, system stara się to zinterpretować w taki sposób, aby treść była pocieszająca. Należy mieć też na uwadze to, iż tak na prawdę horoskopy tygodniowe mają tutaj za zadanie wesprzeć Cię, niż zdołować. Wszystkie interpretacje i tak należy traktować z dystansem, gdyż nie zawsze muszą się spełnić - to Ty kontrolujesz w pełni swoje życie. Wszystkie poniesione porażki i sukcesy wynikają z Twoich działań.

Ocena: 5.12 6 (głosów: 114)
System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2016 - DobrySennik.pl