» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Wodnik - Wodnik

Wodnik i WodnikOsoby spod znaku Wodnika należą do osób, które są niezależne i cenią sobie swobodę w życiu i w związku. Mimo to są wierne i szczere ze swoim partnerem. Związek osób spod tego znaku zodiaku jest bardzo twórczy i produktywny. Partnerzy wykazują się często wielką pomysłowością, dlatego wprowadzają wiele, ciekawych elementów do swojego związku. Taka relacja sprawia, że ludzie tacy nie nudzą się ze sobą i dobrze się bawią. Potrafią być wyrozumiali i szczerzy wobec siebie. Czasem jednak może się pojawić przed nimi pewna bariera, jeżeli ich zainteresowania i życiowe cele nie będą się pokrywać.

Osoby takie mają romantyczną duszę, nie uzewnętrzniają tego zbyt często, ale dość łatwo się wzruszają. Pragną kochać i być kochane. Doceniają to, że ich partner o nie dba i się nimi opiekuje. Starają się dawać swojej drugiej połowie jak najwięcej się da. Wodniki na pewno nie boją się żadnych wyzwań – zwykle należą do optymistów i starają się dostrzec to, co najpiękniejsze.

Bardzo ważna jest dla nich rodzina, dlatego też dążą do tego, aby zapewnić jej wiele szczęścia i miłości. Marzą o pięknym ślubie i wiecznej miłości, którą zresztą mogą otrzymać od drugiej osoby spod tego samego znaku zodiaku. Jeżeli chodzi o dominację w związku, to dość ciężko jest stwierdzić, który partner będzie próbował dominować, ponieważ Wodniki rzadko wykazują chęć takiej dominacji nad swym partnerem. Osoby takie muszą znaleźć wspólne połączenie, które zapewni im silną i nierozłączną więź, gdyż są to ludzie, którzy najczęściej idą w zupełnie odmiennych kierunkach. Jeżeli połączy ich prawdziwe i szczere uczucie, to istnieje duża szansa na długi i ciekawy związek, w którym nie zabraknie nuty szaleństwa i zabawy, ponieważ każdy z partnerów nie lubi rutyny i nudnego spędzania czasu.

Ogólnie rzecz ujmując związek między dwoma Wodnikami może być szczęśliwy pod warunkiem znalezienia wspólnych zainteresowań, a przede wszystkim zależy to od wierności i szczerości w związku.

Twój związek partnerski to Wodnik i Wodnik ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 5.37 6 (głosów: 32)
Najnowsze komentarze (6):
 • ~Gość (2 Października 2020, godz. 9:23)

  Często się kłócimy. Często mamy ciche dni.
 • ~Gość (9 Sierpnia 2020, godz. 14:15)

  Mało kompromisów.
 • ~Gość (28 Grudnia 2018, godz. 9:16)

  Pani wodnik to osoba dominujaca w naszym związku. Pan Wodnik jest trochę przygaszony osobowością partnerki i stoi z boku. Pani wodnik lubi eksperymenty w łóżku a pan Wodnik dopiero się tego uczy. Temperament Pani wodnik czasami przerasta Pana Wodnika, choć on sam wie jak sprawić przyjemność kobicie. Obydwoje są zaradni i nauczeni życia, nie boją się wyzwań. Obowiązki domowe to dla nich nic trudnego. Wspierają się na wzajem i okazują sobie dużo czułości
 • ~Gość (29 Sierpnia 2018, godz. 6:27)

  Jesteśmy oboje wodnikami i nie jest to łatwy związek.
 • ~kikai (26 Kwietnia 2016, godz. 21:52)

  Totalna porażka!
  Brak porozumienia w każdej dziedzinie....zero urozmaicenia szaleństwa i walki o partnera.
  Leży i czeka aby podać mu życie na tacy;(
   
 • ~larrissa (2 Stycznia 2013, godz. 0:27)

  Od bez mała 10 lat trwa masz związek wodnik-wodnik. Grunt, to szczerze ze sobą rozmawiać i umieć uszanować chwile ciszy i samotności, których oboje potrzebujemy równie często.
  Prawdą jest to, że żadne z nas nie dominuje nad drugim. I że mamy wspólne zainteresowania.
  Fajnie jest :) ciekawie :)
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl