» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Wodnik - Ryby

Wodnik i RybyRyby bywają zwykle typowymi romantykami, którzy pragną prawdziwej miłości. Są również czasem nieco zmienne, przez co ciężko jest je szybko i dobrze poznać. Osoby spod tego znaku zodiaku posiadają wręcz czarującą i hipnotyzującą duszę – potrafią wywrzeć wielkie wrażenie na Wodniku, który bywa czasami nieobliczalny i zaskakujący. Dysponują świetną intuicją, dzięki której przy podejmowaniu ważnych decyzji nie muszą się kierować wyłącznie logiką. Taka intuicja jest w każdym związku bardzo pożądana. Nie raz może być to niezrozumiałe dla Wodnika, który musi podchodzić logicznie przy dokonywaniu niektórych wyborów. Jest on z natury opanowany, spokojny i zdolny, co przejawia się również w życiu codziennym. Ma wrażliwą duszę, ponieważ uwielbia kwiaty i piękno z nimi związane. Osoby spod tego znaku zodiaku lubią też podróżować, a także bywają duszami towarzystwa. Ludzie tacy nie lubią, kiedy Ryby będą próbowały dominować nad nimi oraz rozkazywać, co ma robić – Wodniki cenią sobie niezależność i wolność w związku. Nie oznacza to rzecz jasna jakichś szaleństw, które mogłyby doprowadzić do nieciekawych sytuacji w relacji z partnerem. Nie brakuje im szalonych pomysłów, które wielokrotnie wybiją związek z rutyny i dodadzą odrobinę pikanterii, jak również trochę niezapomnianej przygody. Wodnik wniesie do takiego związku wiele ciekawych i rozrywkowych chwil, co będzie oczywiście docenione przez romantyczną i czasem nadpobudliwą Rybę.

Ogólnie rzecz ujmując można śmiało stwierdzić, że taki związek ma duże szanse na powodzenie, gdyż partnerzy potrafią się wzajemnie uzupełniać, a to w takich relacjach jest najważniejsze. Obydwoje partnerów są sobie wierni, a także starają się nie kłócić zbyt często. Aby to wszystko osiągnąć, muszą jednak znaleźć wspólny punkt zaczepienia, który zbliży ich bardziej do siebie i utrwali ten związek. Jeżeli wszystko pójdzie po ich myśli, to z pewnością nie będzie im brakowało miłości, wierności i ciepła. Dzięki tym właśnie wartościom, związek Ryby z Wodnikiem może przetrwać wszystko.

Twój związek partnerski to Wodnik i Ryby ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.55 6 (głosów: 95)
Najnowsze komentarze (13):
 • ~Uleńka (21 Kwietnia 2020, godz. 18:52)

  Jestem rybka,a facet jest wodnikiem, terroryzuje go, a on to biedny znosi, mamy podobne myślenie w przeróżnych kwestiach. Obydwoje się nakręcamy w sprawie zazdrości o siebie, przez co są awantury mimo, że nienawidzę się kłócić. W życiu nie miałam tak burzliwego związku, ale z drugiej strony tak mocno nie kochałam, a mój partner twierdzi, że jestem jedyną kobietą na tym świecie której tak uległ hahaha
  czy to prawdziwa miłość?
  czy kwestia znaków?
  tego nie wiemy...
 • ~Witold ryba (27 Grudnia 2018, godz. 14:48)

  Mój związek jest udany. Żona jest wodnikiem, czasami się kłocimy , ale przeciez nie ma miłości bez ognia. Seks jest super, jak trzeba jestem namiętny, jak żona ma ochotę wtedy jest ostro. Ogólnie mamy podobne zdania w różnych sytuacjach, chociaż jeśli chodzi o zainteresowania mamy każde inne, ale mimo wszystko każde z Nas jest zakochane i chyba to jest najważniejsze.
 • ~Zawiedziona (19 Listopad 2017, godz. 19:51)

  Wierny jako ryba,to nie funkcjonuje,zdradza juz minimum od trzech lat,a razem jestesmy od 5,przeciez to jakis banal co tu jest w opisie nic a nic wspolnego z panem ryba
 • ~szczsliwa (3 Maja 2017, godz. 22:00)

  Jaj jestem wodniczką, mój partner Rybą. Opis idealnie się zgadza. Ja mam tysiąc pomysłów na minute, pozytywne nastawienie do życia, wieczny uśmiech, dusza artystki, bujam czasem w obłokach- natomiast mój partner ściąga mnie na ziemie, patrząc realnie i logicznie na moje pomysły- układa plan tak, żeby móc zrealizować coś z tych moich szalonych pomysłów. Jest też dobrze zorganizowany, romantyczny i duże znaczenie ma dla niego rodzina. Co prawda czasem przesadzą ze swoją dominacją, ale nikt nie jest idealny - ponarzeka, pokrzyczy, podczas gdy ja cierpliwie czekam, bo i tak wiem, ze za chwilkę wróci z większą dawką miłości:D i lada moment bierzemy ślub <3
 • ~agata (2 Stycznia 2017, godz. 20:24)

  ja jestem Wodniczką mój mąż Rybą- nie sądziłam ,że spotkam osobę z bardziej dominującym charakterem ode mnie:)
  Wiele kłótni w naszym małżeństwie, bo Pan Ryba jest chłodny uczuciowo jednego dnia aby następnego kochać jak szalony...
  i jak tu nie zwariować
 • ~Tosia (29 Listopad 2015, godz. 20:17)

  jedyny horoskop idealnie opisujący mnie i mojego męża :D
 • ~viola75 (18 Lipca 2015, godz. 8:47)

  bzdura! totalna.. żadne z tych słów nie pasuja do mnie, mojego męża i związku... jest wszystko odwrotnie.. jestem wodnikiem i lubie niezależność.. a mąż rządzi w związku,nie chodzimy nigdzie razem na żadne imprezy, choć ja uwielbiam sie bawić!! nie mamy zbyt wielu przyjaciół.. ogólnie jest u nas.. nudno.. mąż nie jest romantykiem,nie zaskakuje mnie,nie obsypuje kwiatami bez powodu itp.. wiele mamy wspólnych zainteresowań, ja chce się ciągle rozwijać ,poznawać nowych ludzi a moja ryba mi na to nie pozwala.. ogranicza wręcz!!! jak to możliwe że wciąż jesteśmy razem?? nie wiem?? ale ja nie czuje się w tym związku "jak ryba w wodzie"..
 • ~Nana (22 Czerwca 2015, godz. 21:08)

  Chciałabym podzielić się własnym doświadczeniem. Wielu horoskopach czytałam, że dla ryby najlepszym dopasowaniem jest skorpion, rak albo ryby. Bo niby ten sam żywioł. Ja jednak podzielam opinie, że osoby raczej powinny się uzupełniać, a nie pasować :D Miałam chłopaka spod znaku Skorpiona itd I z żadnym tak dobrze nie dogadywałam się jak z Wodnikiem. Z żadnym nie byłam tak długo. Chyba znalazłam swoją miłość. Ale z tego co zauważyłam, Ryby musi być kobietą, a Wodnik musi być facetem. Bo kobieta Ryby jest uległa w porównaniu do faceta Ryby, co Wodnikowi odpowiada. Co tu mówić cechy Ryby idealnie pasują do kobiety, a dla faceta Wodnik. Facet Ryby to raczej powinien spróbować z kobieta Koziorożec, a kobieta Wodnik np z facetem Strzelec ;)
 • ~pan ryba (4 Kwietnia 2015, godz. 19:13)

  moja partnerka wodniczka ma POLOT w kwestii finansowej, oboje zarabiamy na obecne czasy b.dobrze, ale Jej jeszcze mało... punktem wspólnym - zaczepienia są kredyty które zaciągnęliśmy ... teraz problem - kto ma spłacać :( skonsumowaliśmy korzyści wcześniej niż było nam to dane, teraz zostały pretensje i wrogość, kobieta wodnik z fobia luksusu to prawdziwa Bomba z opóźnionym zapłonem, szkoda ze dopiero po 10 latach sobie to uświadomiłem, życie....
 • ~Beata (20 Stycznia 2015, godz. 23:27)

  Jestem Wodniczką i wytrzymałam z partnerem Rybą tylko 5 miesięcy. Zbyt dominujący, egocentryczny i nie akceptował moich pomysłów na aktywne spędzanie czasu. Trudne doświadczenie ale czegoś mnie nauczyło.
 • ~dorotka (12 Stycznia 2015, godz. 21:02)

  jestem wodniczką :) partner rybą to co opisane powyżej zgadza się z tym co pisze nam życie, On myśli tylko logicznie i nakazuje mi absolutne podporządkowanie, co ja z uśmiechem i pokorą przyjmuję wiedząc swoje. Jestem cierpliwa i wytrzymuję ok miesiąca, po czym wybucham oczyszczam atmosferę i jest ok. Ogólnie rzecz biorąc miłość, namiętność, brak nudy i nawet całkiem fajne życie jeśli chodzi o emocje, gorzej z pieniędzmi ale to chyba nie zależy od daty urodzenia i mimo wszystko nie jest w życiu najważniejsze.
 • ~rybka (30 Lipca 2013, godz. 12:28)

  Jestem Rybą, partner Wodnikiem i wszystko się zgadza :) próba dominacji, pikanteria i punkt zaczepienia wspólny :) tylko co do logiki to ja się nią kieruję, partner przeważnie wyobraźnią.
   
 • ~Joll (22 Lipca 2013, godz. 11:50)

  W sumie nasz związek nie jest wcale taki zły. Ja jestem zodiakalnym Wodnikiem i razem z Rybą dobrze się dogadujemy. Jesteśmy ze sobą już wiele lat i póki co nic nie stoi nam na przeszkodzie. Razem mamy dość romantyczną naturę, przez co nasze życie miłosne jest dość udane :) Pozdrawiam wszystkich, którzy mają takie samo dopasowanie partnerskie jak my :)
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl